3

No zdecydowanie tylko ty. Mówienie, że był najsłabszym graczem, to jakiś kiepski żart. Według większości portali był naszym najlepszym graczem.

90min.com - Ter Stegen (7), Semedo (6), Umtiti (7), Pique (6), Alba (7), Roberto (6), Rafinha (6), Rakitic (7), Messi (7), Suarez (7), Dembele (9*).

thehardtackle.com - ter Stegen(8), Dembele(7), Messi(5).

Sofascore - Demblee 8.2 rating

0

Pamiętam jak Messi kiedyś opluł Dude. Nie, nie prezydenta.

0

Co drugi pobił by ciebie :D

0

Od Munira gorszy by nie był.

0

myślałem, że ktoś zdjęcie podmienił w paincie, ale jak real to niezłe buty

0

Trzeba kupić dekoder z abonamentem na 2 lata, ale to już trzeba mieć znajomego jakiegoś, bo to właśnie od arabów jest dostarczane. Cena na 2 lata to co prawda 100-150 euro, ale za to co oferują to tak naprawdę grosze. Ja mam ICONE I3030 pro. Mało informacji jest o tym w internecie niestety, bo mimo wszystko nie może to być w pełni legalne :D Dekoder na zachodzie(Francja, Niemcy) można dostać często w sklepie, który specjalizuje się naprawami telewizorów, a pod ladą sprzedają takie dekodery z aktywowanymi wszystkimi kanałami.

1

Też tak mam, bardzo popularne na zachodzie. Z tym, że to działa na zasadzie streamingu(to co ja mam). Mam listę kanałów podzieloną wg. krajów i wejdę np w zakładkę Niemcy to mam tam SKY odblokowany i wszystko inne. Wejdę w Polska to mam Eleveny, Polsaty, TVP wszystkie możliwe abonamenty. Tam jeszcze Hiszpania, USA, UK, Francja, Portugalia, jakieś Indie, Arabskie, Szwecja, Norwegia, Belgia długo by wymieniać :D

1

Obczaj sobie DAZN. Mają Premier League, LA Liga, Serie A, Ligue 1, Champions League, Europa League i parę innych lig. Do tego NBA, NFL, NHL, boks, tennis. To wszystko za 10 euro(12,90 CHF) miesięcznie, pierwszy miesiąc darmowy możesz anulować kiedy chcesz. DAZN możesz oglądać na komputerze, telefonie(appka), telewizorze(jak masz SmartTV/Playstation).

0

Guardiola ma po dzisiejszym meczu wyjaśnić jego sytuację. Mówi się, że chodzi o jego postawę na treningu.

1

Modric, Ronaldo to pewniacy na podium. Trzeci może być teoretycznie każdy od Messiego, przez Salaha po Mbappe.

0

Rakitica lubię i podoba mi się jego oddanie, to jak charuję, ale jeżeli za rok byłaby możliwość ściągnięcia jakiegoś młodego kota do pomocy w miejsca Chorwata, to byłbym na tak. Swoje lata już Raktiic ma i jeżeli wyraziłby chęć odejścia to byłbym na tak.

1

A tego to nie wiem :D Pewnie w wielu krajach jest tak jak u nas, a nawet gorzej.

0

Możesz nawet w Barcelonie z logiem Realu Madryt chodzić i na odwrót i szansa, że coś ci się stanie wynosi jakieś 2%. Nie wiem jak jest we Włoszech, ale w Niemczech i Anglii też bez problemowo.

1

Najlepiej Alba, Dembele, Coutinho. Najgorzej ciężko powiedzieć.

0

Lepiej od Messiego, a to już coś :D

0

Nie

0

Działa

0

Wieslaw Cisek, Dariusz Szubert, Maciej Janiak, który to ty? :D Po nicku wnoszę, że Maciek Janiak, ale chcę się upewnić.

2

Nie

0

hbahhaha lol :D

1

Polacy bez problemu by to robili, wszyscy są tacy twardzi i nie robiłoby im to problemu :D

1

Nie masz pojęcia o czym mówisz. Bredzisz jak taki Mietek spod sklepu albo jak przestraszony Jakub z fanpejdża Biała Wielka Polska.

0

Luźnawy serial, można obejrzeć żeby zabić czas i poprawić sobie humor. Nie jest to jednak tytuł, który mógłbym oglądać przez więcej niż 2h.

0

Aguero jest w City 7 lat i dalej po angielsku jedyne co potrafi powiedzieć to yes yes, thank you

0

o kur a sie zmuliłem

0

Ty United do City porównujesz?

5

Najlepszy to był w pierwszej połowie Suarez i jego lob.

1

Zaryzykowałbym stwierdzeniem, że najlepiej z trójki napastników. Jedną sytuację powinien jednak wykorzystać.

12

Maradona na Białorusi zamienił koks na wódę i od razu dobrze prawi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?