MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Malcom za dużo imo
1
Jak ktoś chce link do nowego dokumentu od Amazon o Manchester City to priv.
1
Pewnie jutro już nasi polscy komputerowcy coś wymyślą :D
1
Posiadacze Amazon Prime mogą oglądać już 8 odcinkowy dokument o poprzednim sezonie Manchester City.
Trailer:
1
Co ten Suarez robi, podaje Dembele tak, że ten musi sie cofnąć.
0
Tak
14
Bella Ciao
0
Suarez
0
Bez Dembele to ja tego nie widzę xD
0
Wyłącz Adblocka.
0
Nudne wakacje? Bywa
1
Kto ma czas ten gra.
12
Mnie bardziej Mane przypomina :D
1
Każdy z nas ma dostęp do publicznych mediów czy innego @wszewko.
0
W Niemczech to Superpuchar Niemiec dzisiaj piorytet.
0
https://pbs.twimg.com/media/DkVtLxdVsAAmnTJ.jpg:large
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ta, ja słyszałem, że najgorsza rzecz z KFC jaka kiedy kolwiek powstała. Ile ludzi, tyle opini :D
0
Oficjalny Barcelony np :D A tak na poważnie to po prostu zapytaj tam gdzie zamówiłeś.
0
Jak kupiłeś z "szanowanego" sklepu, to dostaniesz wymianę za free :)
2
Chyba w każdym kraju, który nie ma mocnych zespołów poczuli by się jak w domu.
1
??? Przez większość? Zdecydowanie nie. Jak się wymienia najlepszych w historii to zawsze Pele, Maradona, Messi, Cruyff. Ronaldinho znacznie rzadziej.
0
Wszystko albo nic.
0
Jakiś wywiad na youtubie:
"Argentyńczycy marzą o mnie. Nie boję się Messiego, ale musicie się zapytać czy on boi się mnie".
"Jeżeli spotkamy się znowu(w Copa America), to ponownie wygramy"
0
siusiu
4
Jedź do Niemiec, weź sobie zasiłek i żyj jak król, do tego pracuj 2x w tygodniu na czarno ;d
2
Był się pewnie pożegnać na ostatnim treningu.
4
Niektórzy tutaj chyba nie wiedzą jak dobrym piłkarzem jest Vidal. Fakt jest już wiekowy, ale za 20mln to nic tylko brać.
6
Czyli to jest ten tajemniczy transfer :)
4
Na 50%. Albo przyjdzie, albo nie.