0

Malcom za dużo imo

1

Jak ktoś chce link do nowego dokumentu od Amazon o Manchester City to priv.

1

Pewnie jutro już nasi polscy komputerowcy coś wymyślą :D

1

Posiadacze Amazon Prime mogą oglądać już 8 odcinkowy dokument o poprzednim sezonie Manchester City.

Trailer:

1

Co ten Suarez robi, podaje Dembele tak, że ten musi sie cofnąć.

0

Tak

14

Bella Ciao

0

Suarez

0

Bez Dembele to ja tego nie widzę xD

0

Wyłącz Adblocka.

0

Nudne wakacje? Bywa

1

Kto ma czas ten gra.

12

Mnie bardziej Mane przypomina :D

1

Każdy z nas ma dostęp do publicznych mediów czy innego @wszewko.

0

W Niemczech to Superpuchar Niemiec dzisiaj piorytet.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ta, ja słyszałem, że najgorsza rzecz z KFC jaka kiedy kolwiek powstała. Ile ludzi, tyle opini :D

0

Oficjalny Barcelony np :D A tak na poważnie to po prostu zapytaj tam gdzie zamówiłeś.

0

Jak kupiłeś z "szanowanego" sklepu, to dostaniesz wymianę za free :)

2

Chyba w każdym kraju, który nie ma mocnych zespołów poczuli by się jak w domu.

1

??? Przez większość? Zdecydowanie nie. Jak się wymienia najlepszych w historii to zawsze Pele, Maradona, Messi, Cruyff. Ronaldinho znacznie rzadziej.

0

Wszystko albo nic.

0

Jakiś wywiad na youtubie:
"Argentyńczycy marzą o mnie. Nie boję się Messiego, ale musicie się zapytać czy on boi się mnie".

"Jeżeli spotkamy się znowu(w Copa America), to ponownie wygramy"

0

siusiu

4

Jedź do Niemiec, weź sobie zasiłek i żyj jak król, do tego pracuj 2x w tygodniu na czarno ;d

2

Był się pewnie pożegnać na ostatnim treningu.

4

Niektórzy tutaj chyba nie wiedzą jak dobrym piłkarzem jest Vidal. Fakt jest już wiekowy, ale za 20mln to nic tylko brać.

6

Czyli to jest ten tajemniczy transfer :)

4

Na 50%. Albo przyjdzie, albo nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?