MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
BREAKING: The Caldara-Bonucci-Higuain has been finalized between Milan and Juventus. Caldara and Higuain will join Milan while Bonucci will return to Juventus
0
Sprawdzanie kibiców na Camp Nou:
1
Bo chorują na autyzm....
0
Zależy od budżetu i ile czasu chcesz spędzić w danym miejscu. Poleciłbym Hiszpanię, ale tam to raczej znam miejsca głównie imprezowe. Może Santorini w Grecji? Jednak tak jak mówię zależy od budżetu i czasu ile chcesz przeznaczyć na urlop.
0
Dlaczego ten Victor Mollejo z Atletico jest łysy teraz i był łysy jak miał 8 lat?
0
Jak się nazywa ta choroba, bo zapomniałem, a chciałbym o niej poczytać.
0
Nie chodzi mi o stylówę, tylko o jego uśmiech na twarzy :D
35
Gdy Mama cie ubierze i zawiezie na urodziny kolegi:
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/37821773_1293610594108567_2277875831449583616_n.jpg?_nc_cat=0&oh=e3665c7e6b65e7678759d4cf35b3a72a&oe=5BDFB8A0
Z Wesela Fabregasa.
7
Myślicie, że jakby strona się utrzymała przez kolejne 15/20 lat to dalej będziecie się tutaj udzielać? Taki BarcaInfo będzie miał 40 lat i wszyscy będą dalej czytać najnowsze doniesienia z danego dnia :D
0
Wygląda zarówno na 21 jak i na 24.
0
Szkoda jabłka.
0
Dlaczego zakładasz, że jest heteroseksualny?
0
Zależy z jakiego kraju jesteś :D
1
Trolluje. Tak samo jak te info o Dembele to fake.
0
Umtitiemu wysłał
5
Real się skapnął, że nie mogą sobie pozwolić na gwiazdę, bo to nie 2005 i 30mln nie wystarczy :)
1
Chyba tylko głupi myśli, że nie zostanie.
0
I jeden i drugi mogą grać na obu skrzydłach.
6
Dembele w Miami bawi się z takimi osobistościami jak Ronaldinho, Mayweather czy Benjamin Mendy:
1
6
Fajny trailer, zapowiada się lepiej niż ten o Juve z Netflixa.
0
Przestałem oglądac dawno temu, ale pytanie do tych oglądających: Jak myślicie jak tern serial się skończy?
2
Niech gra w FIFE. 2 dni bez Fortnite'a powinien przeżyć.
1
Wiem, że jest to popularne i widziałem kilka filmów z tej gry, ale nie wiem czy 8 latki powinny grać w takie gry, nigdy nie miałem łepka na wychowaniu.
0
Mój chrześniak który ma 8 lat cały czas chce żebym mu zainstalował jakiegoś Fortnajta. Nadaje się ta gra dla dzieciaków :D
0
A taki spokojniutki w Barcelonie :D
1
A ja bym takie "speeche" chętnie zobaczył. Messi mógłby się wiele nauczyć :)
0
Akurat jak będę na Superpucharze Niemiec :/
1
Na podium nie ma Griezmanna? Jak to? :D
2
Ta, ale głosuje po jednym dziennikarzu z bodajże 123 krajów. Nie jest tak, że 23 francuzów się zbiera i wybiera najlepszego piłkarza roku.