15

BREAKING: The Caldara-Bonucci-Higuain has been finalized between Milan and Juventus. Caldara and Higuain will join Milan while Bonucci will return to Juventus

0

Sprawdzanie kibiców na Camp Nou:

1

Bo chorują na autyzm....

0

Zależy od budżetu i ile czasu chcesz spędzić w danym miejscu. Poleciłbym Hiszpanię, ale tam to raczej znam miejsca głównie imprezowe. Może Santorini w Grecji? Jednak tak jak mówię zależy od budżetu i czasu ile chcesz przeznaczyć na urlop.

0

Dlaczego ten Victor Mollejo z Atletico jest łysy teraz i był łysy jak miał 8 lat?

0

Jak się nazywa ta choroba, bo zapomniałem, a chciałbym o niej poczytać.

0

Nie chodzi mi o stylówę, tylko o jego uśmiech na twarzy :D

7

Myślicie, że jakby strona się utrzymała przez kolejne 15/20 lat to dalej będziecie się tutaj udzielać? Taki BarcaInfo będzie miał 40 lat i wszyscy będą dalej czytać najnowsze doniesienia z danego dnia :D

0

Wygląda zarówno na 21 jak i na 24.

0

Szkoda jabłka.

0

Dlaczego zakładasz, że jest heteroseksualny?

0

Zależy z jakiego kraju jesteś :D

1

Trolluje. Tak samo jak te info o Dembele to fake.

0

Umtitiemu wysłał

5

Real się skapnął, że nie mogą sobie pozwolić na gwiazdę, bo to nie 2005 i 30mln nie wystarczy :)

1

Chyba tylko głupi myśli, że nie zostanie.

0

I jeden i drugi mogą grać na obu skrzydłach.

6

Dembele w Miami bawi się z takimi osobistościami jak Ronaldinho, Mayweather czy Benjamin Mendy:

1

6



Fajny trailer, zapowiada się lepiej niż ten o Juve z Netflixa.

0

Przestałem oglądac dawno temu, ale pytanie do tych oglądających: Jak myślicie jak tern serial się skończy?

2

Niech gra w FIFE. 2 dni bez Fortnite'a powinien przeżyć.

1

Wiem, że jest to popularne i widziałem kilka filmów z tej gry, ale nie wiem czy 8 latki powinny grać w takie gry, nigdy nie miałem łepka na wychowaniu.

0

Mój chrześniak który ma 8 lat cały czas chce żebym mu zainstalował jakiegoś Fortnajta. Nadaje się ta gra dla dzieciaków :D

0

A taki spokojniutki w Barcelonie :D

1


A ja bym takie "speeche" chętnie zobaczył. Messi mógłby się wiele nauczyć :)

0

Akurat jak będę na Superpucharze Niemiec :/

1

Na podium nie ma Griezmanna? Jak to? :D

2

Ta, ale głosuje po jednym dziennikarzu z bodajże 123 krajów. Nie jest tak, że 23 francuzów się zbiera i wybiera najlepszego piłkarza roku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?