0

Słabo jeżeli chodzi o godziny meczów.

8

Nie będzie miała.

2

Nie, nie tylko ty.

1

priv, na przyszłość reddit.com/r/soccerstreams

1

Dla mnie jest to całkowicie obojętne.

0

Busquets, Iniesta, Alba i Pique dzisiaj w pierwszym składzie przeciwko Tunezji. Dembele dzisiaj rozpoczyna na ławce przeciwko USA.

0

Też mam takie przeczucie. Może Hiszpanii nie powtórzą, ale ćwierćfinał max i do domu.

25

Ja pier Portugalia gra z Algierią, Ronaldo przy piłce i ludzie krzyczą Messi Messi Messi

0

Widać inspirację MHD :)

21

Cieszę się, że Barca go nie kupiła, na pewno nie za takie pieniądze.

0

Loew o braku powołania dla Sane: Leroy jest bezwątpienia bardzo utalentowanym piłkarzem. Od września będziemy pracować z nim indywidualnie jeszcze bardziej niż do tej pory. Wydaje mi się jednak, że nie wpasował się jeszcze wystarczająco w styl naszej reprezentacji.

16

Na niemieckim ZDF(ich główny kanał telewizyjny) powstała ankieta, kto powinien być bramkarzem nr. 1 na mundialu i tak prezentują się wyniki(10074 głosów):

https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/34176582_2151700061525331_7243749407433162752_n.jpg?_nc_cat=0&oh=0566d7e73c142ff0e79c6b2197636c53&oe=5BB25268

1

Jak Barcelona sprzeda Dembusia, to tego pożałuje.

0

Wengera

15

Czytam komentarze na fanpage DFB(niemiecki związek piłki nożnej) i większość komentarzy tam, to że Neuer nie powinien grać w pierwszym składzie.

Przykład: Neuer jest bez wątpienia świetnym bramkarzem, ale kto nie gra prawie 9 miesięcy nie powinien być numerem jeden bez względu na to jak się nazywa.

Ciekawe jak to się skończy, ale pewnie Neuer będzie grał.

19

Dembele nie ma spokoju w tej reprezentacji:

1

Złota Piłka jest za rok 2018, nie za sezon 2017/2018. W 2018 Ronaldo indywidualnie jest bodajże najlepszym strzelcem(mogę się mylić, ale na pewno był przez jakiś czas). No i jak Argentyna wygrałaby MŚ to nie ma dyskusji kto zdobędzie ZP.

6

Lepsza od naszej xd

3

Messi już sobie myśli jak będą go żegnać.

2

Tak

0

Dembele teraz nawet jakby mu nogę urwało to nie powie, że go coś boli, żeby na MŚ pojechać :D

0

Na tym forum poziom komentarzy wyższy niż 80% na La Rambli

4

Może nie jak Niemcy, Francja, Hiszpania czy Brazylia, ale solidna ekipa na papierze.

2

A jakiś sprawdzony nocleg, ktoś?

0

Wie ktoś co się dzieje z Alex Songiem? Widzę, że w Rosji zagrał 16 spotkań od 2016.

8

Teraz tzn kiedy? Ta wczorajsza wygrana i 3 mecze bez wygranej z rzędu? Liverpool w tym sezonie w lidze gra w kratkę cały czas. W przyszłym sezonie zrobią transfery i będą mieli większe szanse.

0

Kto jest waszym zdaniem lepszy de Jong czy de Ligt? Kto by do nas bardziej pasował?

7

Deulofeu mu się włączył

16

1

Loew o wyjeździe Ulreicha na mundial: Ulreich rozgrywa świetny sezon i ma szansę na wyjazd jak każdy inny gracz, ale jak do tej pory jestem zadowolony z obecnej kadry i nie wiem czy trzeba coś zmieniać.

Pewnie pojedzie: Neuer, Ter Stegen, Trapp/Leno

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?