MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Słabo jeżeli chodzi o godziny meczów.
8
Nie będzie miała.
2
Nie, nie tylko ty.
1
priv, na przyszłość reddit.com/r/soccerstreams
1
Dla mnie jest to całkowicie obojętne.
0
Busquets, Iniesta, Alba i Pique dzisiaj w pierwszym składzie przeciwko Tunezji. Dembele dzisiaj rozpoczyna na ławce przeciwko USA.
0
Też mam takie przeczucie. Może Hiszpanii nie powtórzą, ale ćwierćfinał max i do domu.
25
Ja pier Portugalia gra z Algierią, Ronaldo przy piłce i ludzie krzyczą Messi Messi Messi
0
Widać inspirację MHD :)
21
Cieszę się, że Barca go nie kupiła, na pewno nie za takie pieniądze.
0
Loew o braku powołania dla Sane: Leroy jest bezwątpienia bardzo utalentowanym piłkarzem. Od września będziemy pracować z nim indywidualnie jeszcze bardziej niż do tej pory. Wydaje mi się jednak, że nie wpasował się jeszcze wystarczająco w styl naszej reprezentacji.
16
Na niemieckim ZDF(ich główny kanał telewizyjny) powstała ankieta, kto powinien być bramkarzem nr. 1 na mundialu i tak prezentują się wyniki(10074 głosów):
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/34176582_2151700061525331_7243749407433162752_n.jpg?_nc_cat=0&oh=0566d7e73c142ff0e79c6b2197636c53&oe=5BB25268
1
Jak Barcelona sprzeda Dembusia, to tego pożałuje.
0
Wengera
15
Czytam komentarze na fanpage DFB(niemiecki związek piłki nożnej) i większość komentarzy tam, to że Neuer nie powinien grać w pierwszym składzie.
Przykład: Neuer jest bez wątpienia świetnym bramkarzem, ale kto nie gra prawie 9 miesięcy nie powinien być numerem jeden bez względu na to jak się nazywa.
Ciekawe jak to się skończy, ale pewnie Neuer będzie grał.
19
Dembele nie ma spokoju w tej reprezentacji:
1
Złota Piłka jest za rok 2018, nie za sezon 2017/2018. W 2018 Ronaldo indywidualnie jest bodajże najlepszym strzelcem(mogę się mylić, ale na pewno był przez jakiś czas). No i jak Argentyna wygrałaby MŚ to nie ma dyskusji kto zdobędzie ZP.
6
Lepsza od naszej xd
3
Messi już sobie myśli jak będą go żegnać.
2
Tak
0
Dembele teraz nawet jakby mu nogę urwało to nie powie, że go coś boli, żeby na MŚ pojechać :D
0
Na tym forum poziom komentarzy wyższy niż 80% na La Rambli
4
Może nie jak Niemcy, Francja, Hiszpania czy Brazylia, ale solidna ekipa na papierze.
2
A jakiś sprawdzony nocleg, ktoś?
0
Wie ktoś co się dzieje z Alex Songiem? Widzę, że w Rosji zagrał 16 spotkań od 2016.
8
Teraz tzn kiedy? Ta wczorajsza wygrana i 3 mecze bez wygranej z rzędu? Liverpool w tym sezonie w lidze gra w kratkę cały czas. W przyszłym sezonie zrobią transfery i będą mieli większe szanse.
0
Kto jest waszym zdaniem lepszy de Jong czy de Ligt? Kto by do nas bardziej pasował?
7
Deulofeu mu się włączył
16
Znany "Opa" ter Stegena w końcu odwiedził Camp Nou i obejrzał mecz z Realem:
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/32205947_2041823672512310_7817313182820597760_n.jpg?_nc_cat=0&oh=a8e0e52d16ae9cc8281f0842f070e8b2&oe=5B941D35
1
Loew o wyjeździe Ulreicha na mundial: Ulreich rozgrywa świetny sezon i ma szansę na wyjazd jak każdy inny gracz, ale jak do tej pory jestem zadowolony z obecnej kadry i nie wiem czy trzeba coś zmieniać.
Pewnie pojedzie: Neuer, Ter Stegen, Trapp/Leno