29

Oferta Iniesty z chińskiego klubu:
- 3 lata kontraktu, 37mln euro rocznie
- Jego wina będą sprzedawane w chińskich supermarketach
- 1 prywatny odrzutowiec(w pilotów), 3 limuzyny(4 szoferów)
- 3 wille z ochroną 24/7
- Iniesta musiałby grać tylko w meczach domowych

0

Cristiano Ronaldo i Salah.

1

Z Realem zapomną jak się strzela xd

5

Gomes to ma pecha. Pierwsza strata i od razu gol dla rywala. Denis 5 strat i nic :D

6

Klasa światowa, ale mnie to nie dziwi. W końcu Dembele to jeden z najlepszych młodych piłkarzy na świecie.

1

Gościu po prostu za długo ma piłke przy nodze, nie do końca wie co chce z nią zrobić i tak samo jest pewnie na treningach.

0

Ładnie Dembele w obronie.

3

Denis hjahahahhaha

2

Denis gra tak nieodpowiedzialnie, że po prostu nie zasługuje na więcej min w Barcelonie.

0

Mina, nie Umtiti

0

To było w sobote, nie wczoraj.

0

I Milik marnujący dwusetkę.

1

Grali o 16:15. Wygrali 3:0.

22

Luis Racionero (dziennikarz):

Valverde jest bojaźliwym trenerem, który nigdy nie będzie wystarczająco dobry dla dużych klubów jak Barca. Barca wydała 140mln na Dembele, a ten w meczu Champions League wystawia S. Roberto. Nie ma na to wytłumaczenia.

Poza tym nie mógł znaleźć rozwiązania na zagrożenie ze strony Dzeko. Mógł użyć Paulinho i Yerryego Mine, aby zniwelować ten problem. Wolał czekać do 80min na zmiany. Zarząd nie powinien tego tolerować.

źródło: http://www.mundodeportivo.com

0

Zamachy? xDDD Nikt nie myśli o tym zamawiając bilet. Po prostu nie ma hajsu na głupoty xd

2

W Niemczech średnia cena na zwykły mecz ligowy to 25/30 euro(w dosyć normalnych sektorach). Podobne ceny są w La Liga.

11

Obejrzysz filmy, posłuchasz muzyki, zobaczysz zdjęcia. Wiem jednak o co ci chodzi :D

36

Nie powiedziałbym. Mieli pecha, że przegrali 4:1.

2

Ja też. Znacznie prędzej mogę sobie wyobrazić wygraną Realu 3:1 w Monachium i potem niby jakaś tam walka Bayernu na Santiago.

0

Czyli jednak ustawione chyba, tak jak Roma na swojej stronie miała xD

0

https://x.com/Sporf/status/984739748261584896
W sumie niedługo będą takie memy o nas xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Mam nadzieję, że w tym roku nie GSW, na co się nie zanosi, ale o Realu też tak mówiliśmy przed 1/8 :D

0

Był karny.

0

Na notatniku piszą, że zawieszony piłkarz może znajdować się jedynie na trybunach, nigdzie indziej. Nie sądzę jednak żeby sędzia to odnotował.

1

Reka Isco na spalonym xDDDD

0

Dostał gościu, uspokój się.

1

Takie gadanie. Jakby atakowali i poszła kontra na 3:1, to byłby płacz dlaczego Allegri nie bronił 3:0 na dogrywkę/ewentualnego gola z jakiegoś rożnego.

0

Oczywiście, że tak. Najgorsze jest to, że Real ma w zwyczaju bardzo szybko rozstrzygać dwumecze(teoretycznie). Spokojnie mogę sobie wyobrazić, że wygrywają 3:0 pierwszy mecz z Bayernem czy Liverpoolem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?