MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
29
Oferta Iniesty z chińskiego klubu:
- 3 lata kontraktu, 37mln euro rocznie
- Jego wina będą sprzedawane w chińskich supermarketach
- 1 prywatny odrzutowiec(w pilotów), 3 limuzyny(4 szoferów)
- 3 wille z ochroną 24/7
- Iniesta musiałby grać tylko w meczach domowych
0
Cristiano Ronaldo i Salah.
1
Z Realem zapomną jak się strzela xd
5
Gomes to ma pecha. Pierwsza strata i od razu gol dla rywala. Denis 5 strat i nic :D
6
Klasa światowa, ale mnie to nie dziwi. W końcu Dembele to jeden z najlepszych młodych piłkarzy na świecie.
1
Gościu po prostu za długo ma piłke przy nodze, nie do końca wie co chce z nią zrobić i tak samo jest pewnie na treningach.
0
Ładnie Dembele w obronie.
3
Denis hjahahahhaha
2
Denis gra tak nieodpowiedzialnie, że po prostu nie zasługuje na więcej min w Barcelonie.
0
Mina, nie Umtiti
0
To było w sobote, nie wczoraj.
0
I Milik marnujący dwusetkę.
1
Grali o 16:15. Wygrali 3:0.
22
Luis Racionero (dziennikarz):
Valverde jest bojaźliwym trenerem, który nigdy nie będzie wystarczająco dobry dla dużych klubów jak Barca. Barca wydała 140mln na Dembele, a ten w meczu Champions League wystawia S. Roberto. Nie ma na to wytłumaczenia.
Poza tym nie mógł znaleźć rozwiązania na zagrożenie ze strony Dzeko. Mógł użyć Paulinho i Yerryego Mine, aby zniwelować ten problem. Wolał czekać do 80min na zmiany. Zarząd nie powinien tego tolerować.
źródło: http://www.mundodeportivo.com
0
Zamachy? xDDD Nikt nie myśli o tym zamawiając bilet. Po prostu nie ma hajsu na głupoty xd
2
W Niemczech średnia cena na zwykły mecz ligowy to 25/30 euro(w dosyć normalnych sektorach). Podobne ceny są w La Liga.
11
Obejrzysz filmy, posłuchasz muzyki, zobaczysz zdjęcia. Wiem jednak o co ci chodzi :D
36
Nie powiedziałbym. Mieli pecha, że przegrali 4:1.
2
Ja też. Znacznie prędzej mogę sobie wyobrazić wygraną Realu 3:1 w Monachium i potem niby jakaś tam walka Bayernu na Santiago.
0
Czyli jednak ustawione chyba, tak jak Roma na swojej stronie miała xD
0
https://x.com/Sporf/status/984739748261584896
W sumie niedługo będą takie memy o nas xD
7
https://pbs.twimg.com/media/Dap8zyBXcAEK4UB.jpg
xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Mam nadzieję, że w tym roku nie GSW, na co się nie zanosi, ale o Realu też tak mówiliśmy przed 1/8 :D
0
Był karny.
0
Na notatniku piszą, że zawieszony piłkarz może znajdować się jedynie na trybunach, nigdzie indziej. Nie sądzę jednak żeby sędzia to odnotował.
1
Reka Isco na spalonym xDDDD
0
Dostał gościu, uspokój się.
1
Takie gadanie. Jakby atakowali i poszła kontra na 3:1, to byłby płacz dlaczego Allegri nie bronił 3:0 na dogrywkę/ewentualnego gola z jakiegoś rożnego.
0
Oczywiście, że tak. Najgorsze jest to, że Real ma w zwyczaju bardzo szybko rozstrzygać dwumecze(teoretycznie). Spokojnie mogę sobie wyobrazić, że wygrywają 3:0 pierwszy mecz z Bayernem czy Liverpoolem.