MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pewnie specjalnie ta kontuzja żeby zdążyć sprzedać Arde.
6
https://www.fcbarcelona.cat/videos/en-directe
Bez lagów, ale po hiszpańsku.
9
Tutaj bez lagów, ale nie po ang:
https://www.fcbarcelona.cat/videos/en-directe
0
Bartek jaki rozmowny :D
38
Tak sobie pomyślę to fajnie byłoby mieszkać chodzić do szkoły w Barcelonie i dzisiaj sobie wagary zrobić.
1
W pucharze kazdy w 1 składzie musi mieć numer od 1 do 12 i rezerwowi do 18.
1
Jak najbardziej. Chyba, że plecki go bolą.
1
Jak PSG nie wygra z tym Realem to xD
1
Casemiro z siebie głupka robi.
0
https://cdn.images.express.co.uk/img/dynamic/galleries/x701/Roberto-Firmino-Liverpool-178476.jpg
0
Rakitic za Paulinho będzie grał w takim ustawieniu.
0
Arda już tyle nie grał, że zapomniał jaki ma numer.
0
To jeszcze Arde sprzedać i niech Cou bierze numer 7.
19
Swoją drogą to Nike wiedziało od samego początku.
35
Podobno wylatuje za 15min, z lotniska w Radomiu.
0
To jak oficjalka.
2
Kevin De Brajne :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dobry świr z niego, szanuję.
0
Zazwyczaj mają "moderatorów" swoich fanpage i to zazwyczaj oni zajmują się social mediami, usuwaniem głupich komentarzy, a także wstawianiem ogólnych postów. Są jednak piłkarze, którzy głównie sami prowadzą swoje social media. Np Mendy z City to król Social Mediów, szczególnie Instagrama :D
6
Pierwszy to coś tam było, że za późno przyleciał na galę albo coś takiego. Nie pamiętam już. Drugi normalny, pewnie z jakiegoś Dolce Gabana :D
Edit: zgubił bagaż.
https://www.instagram.com/p/BO5JJbkghrS/
1
Dembele gola taka jest kibiców wola! Ole Ole Ole Ole Dembele nigdy nie podda się!
0
Jest okazja, że Dembele zagra od pierwszych minut? Czy Valverde zaprzeczył temu? Nie śledziłem ostatnio konferencji.
1
Jak się pojawią to wszystkie media będa o tym pisać. Nie trzeba mieszkać w Barcelonie :D
22
Gra na czas według Walkera na Old Trafford:
https://streamable.com/y72ho
0
Ja ostatnio słyszałem, że świetnie mu się żyje w Monachium i chce przedłużyć umowę.
49
https://pbs.twimg.com/media/DSoXw_6WsAAJ5wy.jpg:large
Oho
4
Piłkarze City latają na badania/operacje do Barcelony.
5
Zarzucę klasykiem: Witam po banie :)
3
Sylwek jeszcze trzyma chłopa.