0

Pewnie specjalnie ta kontuzja żeby zdążyć sprzedać Arde.

6

https://www.fcbarcelona.cat/videos/en-directe
Bez lagów, ale po hiszpańsku.

9

Tutaj bez lagów, ale nie po ang:
https://www.fcbarcelona.cat/videos/en-directe

0

Bartek jaki rozmowny :D

38

Tak sobie pomyślę to fajnie byłoby mieszkać chodzić do szkoły w Barcelonie i dzisiaj sobie wagary zrobić.

1

W pucharze kazdy w 1 składzie musi mieć numer od 1 do 12 i rezerwowi do 18.

1

Jak najbardziej. Chyba, że plecki go bolą.

1

Jak PSG nie wygra z tym Realem to xD

1

Casemiro z siebie głupka robi.

0

Rakitic za Paulinho będzie grał w takim ustawieniu.

0

Arda już tyle nie grał, że zapomniał jaki ma numer.

0

To jeszcze Arde sprzedać i niech Cou bierze numer 7.

19

Swoją drogą to Nike wiedziało od samego początku.

35

Podobno wylatuje za 15min, z lotniska w Radomiu.

0

To jak oficjalka.

2

Kevin De Brajne :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dobry świr z niego, szanuję.

0

Zazwyczaj mają "moderatorów" swoich fanpage i to zazwyczaj oni zajmują się social mediami, usuwaniem głupich komentarzy, a także wstawianiem ogólnych postów. Są jednak piłkarze, którzy głównie sami prowadzą swoje social media. Np Mendy z City to król Social Mediów, szczególnie Instagrama :D

6

Pierwszy to coś tam było, że za późno przyleciał na galę albo coś takiego. Nie pamiętam już. Drugi normalny, pewnie z jakiegoś Dolce Gabana :D

Edit: zgubił bagaż.
https://www.instagram.com/p/BO5JJbkghrS/

1

Dembele gola taka jest kibiców wola! Ole Ole Ole Ole Dembele nigdy nie podda się!

0

Jest okazja, że Dembele zagra od pierwszych minut? Czy Valverde zaprzeczył temu? Nie śledziłem ostatnio konferencji.

1

Jak się pojawią to wszystkie media będa o tym pisać. Nie trzeba mieszkać w Barcelonie :D

22

Gra na czas według Walkera na Old Trafford:

https://streamable.com/y72ho

0

Ja ostatnio słyszałem, że świetnie mu się żyje w Monachium i chce przedłużyć umowę.

4

Piłkarze City latają na badania/operacje do Barcelony.

5

Zarzucę klasykiem: Witam po banie :)

3

Sylwek jeszcze trzyma chłopa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?