MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W lutym bodajże zagrają zaległy mecz z 17.12(czyli przed).
4
A może to partnerki się ze sobą zaprzyjaźniły, a Raki i Iniesta tylko towarzyszą? :D
0
Wolę żeby Real odpadł i zapomniał o ewentualnym triumfie. PSG to my możemy pokonać, jeszcze lepiej by to smakowało.
0
Losowanie
1
No jak wygrają z PSG to na pewno mogą poczuć się mocni i nikogo się nie obawiać. Równie dobrze mogą stracić dwa gole w 10min u siebie z byle kim i odpaść.
4
Zrobili rewanż PSG z Realem(06.03) pod Neymara, żeby sobie mógł na spokojnie polecieć do Brazylii, na urodziny siostry(11.03).
0
Nowa lista faworytów do wygrania LM po dzisiejszym losowaniu:
https://pbs.twimg.com/media/DQw1d3uUEAYpsx0.jpg:large
0
Gorzej jak w ćwierćfinale zagra Roma/Szachtar z Porto/Liverpoolem :D
0
https://www.instagram.com/p/Bch_GWXhD2y/?hl=de&taken-by=k.mbappe29
Kogo brakuje na zdjęciu?
11
Kolejny remis dzisiaj się zapowiada.
0
Zależy od twoich zainteresowań.
0
Lukaku wybicie jak na orliku Xd
0
https://i.gyazo.com/630ab6deed0d4a1a488221c1329a9b51.jpg
https://i.gyazo.com/19321ad49d5878a3711af559e0e4c2e3.png
1
Jutro Liverpool - Everton, United - City i Villareal - Barca.
Liverpool, City, Barca.
1
Realowi potrafi napsuć krwi tak samo, a nawet częściej niż nam. Polecam spojrzeć na jakieś H2H.
0
Chciałbym, żeby Barca strzeliła jutro 4 do przerwy ;/
0
Real łapie formę ;)
1
Messi niech zacznie strzelać, bo niedługo go Ronaldo wyprzedzi :)
2
Musimy wygrać, remis chyba nikogo nie zadowoli.
3
Tam wczoraj jak pod wieżą Eiffla wybuczeli Ronaldo to były zachwyty w komentarzach, jak sobie tak przejrzałem temat o ZP. Jakby to Lewandowski albo Messi wygrali i też zostali wybuczeni to byłyby komentarze typu: A czego się spodziewać po tej muzłumańskiej dziczy albo Paryża już nie ma xDD
13
Szkoda, że nie ma Bonnuciego w ŚO i Krossa, Morica w ŚP xD
0
Ronaldo widziany dzisiaj w Paryżu :D
0
Też uważam, że Lewandowski za nisko. Jednak Mbappe nie ma się co czepiać, bo zasłużył na 7. pozycje.
9
Wygrał ligę francuską, doszedł do półfinału LM, strzelał, asystował, grał pięknie dla oka - pewnie dlatego miejsce takie a nie inne.
6
No gdyby był Matefusz Leban to byłoby lepiej xD
3
Spodziewałem się więcej strzelonych goli, szczególnie po pierwszym meczu z Juve.
16
LM daje nagrody indywidualne ;)
1
Strzelił w każdym meczu fazy grupowej.
1
Zagra Nacho i Vallejo.
0
Danilo, Adarabioyo, Mangala, Foden = linia obrony