MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nawet jak będzie zdrowy to może nie wystąpić, ale wstępnie ma być w kadrze. Emery pewnie postawi na Neymar, Mbappe i Di Maria
14
Dembele pewnie wejdzie na 15. min i znowu będzie: Dembele słaby, Dembele chyba nie udźwignął presji, Dembele tamto.
0
Nudne te komentarze już.
2
Nie sadze ze Garcia jest rasista. Po prostu musiał coś powiedzieć to w złości nazwał Umtitiego czarnuchem. A jeżeli wg. Was jest rasistą to jest nim tez Luis Suarez.
40
Dembele i Coutinho z fanem:
https://scontent.ftxl1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/27337242_2006241456071193_4058707183077959370_n.jpg?oh=87c4a6a71a0ffcf149336d5bbff745f7&oe=5B1379D8
0
Śniło mi się, że graliśmy z Valencią w pucharze i Gomes był w składzie rywali xD Nie długo po przebudzeniu zajęło mi upewnienie się, że nic z tych rzeczy.
0
Ale on nie po to trenuje i daje z siebie wszystko żeby zawsze wchodzić z ławki.
0
https://www.reddit.com/r/soccerstreams/
Nie pytaj nigdy więcej.
9
https://scontent.ftxl1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/26907791_1674761965896584_4748808949581908596_n.jpg?oh=120bcc82772e94759b1bcb023a2c49d1&oe=5AEC7FB5
Robben w drodze na trening ;D
1
Bo może tutaj pisać o czym chce.
0
Jechałeś konkretnie do Sevilli na mecz czy akurat byłeś tam i zdecydowałeś się pójść na mecz?
15
Oficjalnie: De Bruyne przedłużył kontrakt z City do 2023.
0
jak Real w tym roku
0
Która strona jest najbogatsza w koszulki, dresy, ubrania klubowe/reprezentacyjne?
3
Najszybciej planowany był 28. stycznia. Ligowy na Camp Nou z Alaves.
87
https://scontent.ftxl1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/26239920_1520908458030827_2752176855177620630_n.jpg?oh=a7f81cb138a21d874bd5f6df46cf4d00&oe=5AFE7106]
La Rambla podczas meczy Barcy :D
0
Do Hiszpanii
0
Losowanie cały czas.
2
xD
0
Kibice Besiktas albo Galaty chcieli przywitać :D
7
Ale końcówka w meczu Vikings - Saints.
0
W takiej sytuacji jak niżej, u nas pewnie by poczekał i próbował szukać Messiego:
0
Liczę dzisiaj na Dembele od pierwszych minut.
7
Ciekawym faktem jest, że żadna drużyna, która grała półfinał Carabao Cup(Arsenal, Chelsea, City, Bristol) nie zdołała wygrać w tej kolejce ligowej.
1
Obie strzelą na pewno :D
5
No w realu wygląda to zupełnie inaczej. Wstajesz o 5 rano, jesz śniadanie w samotności, bo rodzinka jeszcze śpi. Myjesz się, wychodzisz, jedziesz do pracy, robisz 10h, wracasz na chatke, idziesz na zakupki do Walmartu, wracasz przed TV z piwkiem i czymś do jedzenia, oglądasz NBA/NFL, trochę podpity kładziesz się do łóżka z myślą czy nadchodzący wiatr nie zerwie ci dachu. Dzień minął...
0
Umtiti dobry śmieszek.
0
Nie grał, wprowadzili to od letniego okienka z tego co pamiętam.
0
Mam dokładnie takie samo zdanei jak ty, chciałem odpowiedzieć do zmorry nie do ciebie :D
1
No powiedział to w żartach wiadomo, dlatego zaczęli się śmiać. Czytam teraz w sumie, że na pytanie czy zna hiszpański odpowiedział - nie tak dobrze jak wy.