1

Nawet jak będzie zdrowy to może nie wystąpić, ale wstępnie ma być w kadrze. Emery pewnie postawi na Neymar, Mbappe i Di Maria

14

Dembele pewnie wejdzie na 15. min i znowu będzie: Dembele słaby, Dembele chyba nie udźwignął presji, Dembele tamto.

0

Nudne te komentarze już.

2

Nie sadze ze Garcia jest rasista. Po prostu musiał coś powiedzieć to w złości nazwał Umtitiego czarnuchem. A jeżeli wg. Was jest rasistą to jest nim tez Luis Suarez.

0

Śniło mi się, że graliśmy z Valencią w pucharze i Gomes był w składzie rywali xD Nie długo po przebudzeniu zajęło mi upewnienie się, że nic z tych rzeczy.

0

Ale on nie po to trenuje i daje z siebie wszystko żeby zawsze wchodzić z ławki.

0

https://www.reddit.com/r/soccerstreams/

Nie pytaj nigdy więcej.

1

Bo może tutaj pisać o czym chce.

0

Jechałeś konkretnie do Sevilli na mecz czy akurat byłeś tam i zdecydowałeś się pójść na mecz?

15

Oficjalnie: De Bruyne przedłużył kontrakt z City do 2023.

0

jak Real w tym roku

0

Która strona jest najbogatsza w koszulki, dresy, ubrania klubowe/reprezentacyjne?

3

Najszybciej planowany był 28. stycznia. Ligowy na Camp Nou z Alaves.

0

Do Hiszpanii

0

Losowanie cały czas.

2

xD

0

Kibice Besiktas albo Galaty chcieli przywitać :D

7

Ale końcówka w meczu Vikings - Saints.

0

W takiej sytuacji jak niżej, u nas pewnie by poczekał i próbował szukać Messiego:

0

Liczę dzisiaj na Dembele od pierwszych minut.

7

Ciekawym faktem jest, że żadna drużyna, która grała półfinał Carabao Cup(Arsenal, Chelsea, City, Bristol) nie zdołała wygrać w tej kolejce ligowej.

1

Obie strzelą na pewno :D

5

No w realu wygląda to zupełnie inaczej. Wstajesz o 5 rano, jesz śniadanie w samotności, bo rodzinka jeszcze śpi. Myjesz się, wychodzisz, jedziesz do pracy, robisz 10h, wracasz na chatke, idziesz na zakupki do Walmartu, wracasz przed TV z piwkiem i czymś do jedzenia, oglądasz NBA/NFL, trochę podpity kładziesz się do łóżka z myślą czy nadchodzący wiatr nie zerwie ci dachu. Dzień minął...

0

Umtiti dobry śmieszek.

0

Nie grał, wprowadzili to od letniego okienka z tego co pamiętam.

0

Mam dokładnie takie samo zdanei jak ty, chciałem odpowiedzieć do zmorry nie do ciebie :D

1

No powiedział to w żartach wiadomo, dlatego zaczęli się śmiać. Czytam teraz w sumie, że na pytanie czy zna hiszpański odpowiedział - nie tak dobrze jak wy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?