MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Paulinho to akurat dobry piłkarz, bardzo cenny i dobrze mieć takiego Paulinho do rotacji.
0
Po co ma wchodzić? Żeby go połamali?
0
Komentarz usunięty
0
James, Harden,Durant, Curry, Westbrook/Irving
15
Grindr
1
Salahów dwóch:
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No nie wiem czy na pewno. Eldo duma narodu polskiego jest :D
1
Realowi takie coś wejdzie na 1:0 w 93 minucie w finale xD
0
Roma się nie pier
0
Oj nie. Do Barcy to im daleko.
13
Komentarz usunięty
4
Real 1:4 Bayern
Roma 2:2 Liverpool
43
Jak ktoś lubi i robi z głową to ok. Jak jakaś Kasia sobie walnie różę, bo w modzie to lipa.
4
xDDDD Kocham te komentarze po wygranych Realu w pierwszym meczu
0
Może Allah mu dopomoże.
1
Nie ma się co oszukiwać. Real dzisiaj grał dno, ale Lewy jeszcze większe.
0
Szkoda Franca, Jamesa i Kimmicha. Reszta dno.
1
Jak w ogóle strzelą to będę zadowolony :D
0
Ile trwa u was znieczulenie po wyjściu od dentysty? Jak chodziłem do innego to po godzinie było ok, a teraz to już trzecia godzina i dalej trzyma :D
0
Poza stadionem to już wiadomo, że ciężko upilnować. Na stadionie za to możesz sobie iść z dziećmi bez strachu, że dostaniesz w morde. Włosi to mimo wszystko dicz :D
0
Może cie podrywa ;d
6
Poziom półfinału to nie jest
0
Dlaczego Real nie grał teraz w La Liga?
1
Po domowym meczu z Huddersfield(06.05.18).
0
Nie no, o normalne oryginalnej xd
0
reddit.com/r/soccerstreams znajdziesz coś
0
Dlaczego Coca Cola z załóżmy Biedronki smakuje inaczej(gorzej) niż ta z załóżmy Piotra i Pawła?
0
Takie sytuacje dzieją się też w Polsce. Co dziwne to, że aż 11 lat ze sobą byli i nagle taka akcja.
0
Xavi w Katarze wytrzymyał i chyba całkiem dobrze mu było, to i Iniesta w Chinach da radę :D Co prawda to prawda, czytałem gdzieś, że Mascherano już chce wracać.