7

Paulinho to akurat dobry piłkarz, bardzo cenny i dobrze mieć takiego Paulinho do rotacji.

0

Po co ma wchodzić? Żeby go połamali?

0

Komentarz usunięty

0

James, Harden,Durant, Curry, Westbrook/Irving

15

Grindr

1

Salahów dwóch:

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No nie wiem czy na pewno. Eldo duma narodu polskiego jest :D

1

Realowi takie coś wejdzie na 1:0 w 93 minucie w finale xD

0

Roma się nie pier

0

Oj nie. Do Barcy to im daleko.

13

Komentarz usunięty

4

Real 1:4 Bayern
Roma 2:2 Liverpool

43

Jak ktoś lubi i robi z głową to ok. Jak jakaś Kasia sobie walnie różę, bo w modzie to lipa.

4

xDDDD Kocham te komentarze po wygranych Realu w pierwszym meczu

0

Może Allah mu dopomoże.

1

Nie ma się co oszukiwać. Real dzisiaj grał dno, ale Lewy jeszcze większe.

0

Szkoda Franca, Jamesa i Kimmicha. Reszta dno.

1

Jak w ogóle strzelą to będę zadowolony :D

0

Ile trwa u was znieczulenie po wyjściu od dentysty? Jak chodziłem do innego to po godzinie było ok, a teraz to już trzecia godzina i dalej trzyma :D

0

Poza stadionem to już wiadomo, że ciężko upilnować. Na stadionie za to możesz sobie iść z dziećmi bez strachu, że dostaniesz w morde. Włosi to mimo wszystko dicz :D

0

Może cie podrywa ;d

6

Poziom półfinału to nie jest

0

Dlaczego Real nie grał teraz w La Liga?

1

Po domowym meczu z Huddersfield(06.05.18).

0

Nie no, o normalne oryginalnej xd

0

reddit.com/r/soccerstreams znajdziesz coś

0

Dlaczego Coca Cola z załóżmy Biedronki smakuje inaczej(gorzej) niż ta z załóżmy Piotra i Pawła?

0

Takie sytuacje dzieją się też w Polsce. Co dziwne to, że aż 11 lat ze sobą byli i nagle taka akcja.

0

Xavi w Katarze wytrzymyał i chyba całkiem dobrze mu było, to i Iniesta w Chinach da radę :D Co prawda to prawda, czytałem gdzieś, że Mascherano już chce wracać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?