0

Jak nie wygra Messi, a raczej nie, to Ronaldo złota piłeczka(przy wygranej LM). Nikt nie da złotej piłki Casemiro czy Marcelo nawet jak wygrają MŚ z Brazylią.

0

Pewnie zerowe. Barca nie da mu 20mln za sezon.

2

Za kim będziecie teraz sympatyzować w tej edycji LM, po odpadnięcu Barcy? Ja chyba mimo wszystko za Bayernem. Pożegnanie Heynckesa z potrójną koroną byłoby przyjemne. Nie mam też nic przeciwko Romie, o ile zostawialiby w każdym meczu tyle serca co z nami. Ogólnie to byle nie Real xD

0

Eriksena

0

Oglądam stream z amerykańskim komenatorem, jest pokazany Totti i Cassano na trybunach, a typ mówi: Totti pośród fanów xDDD

12

Za dużo czytasz.

1

0

0

Myślę, że Rakitic i lekarze wiedzą ile może grać i jak się czuję. Razem z lekarzami, trenerem podejmują decyzję o tym ile będzie grał. Są piłkarze, którzy grają mniej, a potrzebują więcej odpoczynku.

2

https://www.facebook.com/SamuelUmtiti/photos/a.606764706088460.1073741831.154132438018358/1616670188431235/?type=3&theater

Nie wiem czy sam dodaje posty, czy jakaś "redakcja", ale mimo wszystko fajnie.

0

Porażka w finale bardziej by bolała.

0

Różnie może być. City jak by miało swój najlepszy dzień, a Liverpool najgorszy to może być nawet 5:0. Nie chce mi się mimo wszystko wierzyć, że Liverpool nie strzeli ani gola przeciwko City, które będzie od początku atakować. Podejrzewam, że City strzeli na 1:0 i pójdzie kontra na 1:1.

1

Umtiti podsumował hahahhaa

0

A ja coś czuję, że Liverpool jutro sprawi sporą niespodziankę i wygra 3:1.

3

Albo na odwrót, w 90min strzela Ronaldo :D

0

Bentancur w pierwszym składzie, pewnie dlatego, że ostatnio w dobrej formie, zagrał bardzo dobrze w reprezentacji.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

18

Umtiti:

- Odnowienie kontraktu? To kwestia, o której nie chce mówić. Póki co nie ma żadnego tematu.

- Każdy wie, że moja klauzula nie jest wysoka. Nie jest to jednak rzecz, którą się przejmuje/która mnie interesuje.

- To prawda, że jest zainteresowanie ze strony innych klubów, ale osobiście mam wiele celów, które chce osiągnąć z Barceloną. W tym świecie, wszystko przebiega bardzo szybko, ale mogę powiedzieć, że jestem dumny(z grania w Barcy).

- Mógłbym porozmawiać z Griezmannem, aby dowiedzieć się co sądzi o Barcy. Jeżeli do nas dojdzie, będziemy chyba musieli grać z 6 napastnikami.


źródło: https://sports.orange.fr

2

Jak tutaj ktoś myśli, że Dembele nie wraca do obrony, bo mu sie nie chce to albo trolluje albo jest głupi. Jakby mu trener kazał walczyć w obronie za każdym razem, to by pewnie to robił najlepiej jak potrafi. Od Dembele dzisiaj znacznie gorszy Coutinho.

3

To niezła niespodzianka:

0

Jarajcie się Hiszpanią, a jesteśmy na równi z nimi :)

0

Dembele to byłby najlepszy wybór moim zdaniem.

0

Kto jest zastępcą Khediry w Juve? Nie ślędzę zbytnio.

0

20 już, 91 za rogiem.

4

Maszyna

1

Maszyna jeszcze Messiego 91. pobije :D

2

Boatenga matka jest stuprocentową niemką, sam Boateng wychował i urodził się w Niemczech i też jest dumny z bycia Niemcem o czym często mówi. Przyczepiać to się można do Ozila, który nie śpiewa hymnu, ale Boateng to akurat klasa.

1

Ani Dybala, ani Icardi nie powołani.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?