MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak nie wygra Messi, a raczej nie, to Ronaldo złota piłeczka(przy wygranej LM). Nikt nie da złotej piłki Casemiro czy Marcelo nawet jak wygrają MŚ z Brazylią.
0
Pewnie zerowe. Barca nie da mu 20mln za sezon.
2
Za kim będziecie teraz sympatyzować w tej edycji LM, po odpadnięcu Barcy? Ja chyba mimo wszystko za Bayernem. Pożegnanie Heynckesa z potrójną koroną byłoby przyjemne. Nie mam też nic przeciwko Romie, o ile zostawialiby w każdym meczu tyle serca co z nami. Ogólnie to byle nie Real xD
0
Eriksena
0
Oglądam stream z amerykańskim komenatorem, jest pokazany Totti i Cassano na trybunach, a typ mówi: Totti pośród fanów xDDD
12
Za dużo czytasz.
29
Dembele i Semedo w poprzednim sezonie:
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/30265145_1543815979060284_1564140094640619520_n.jpg?_nc_cat=0&oh=f8ebc71a73d49e5d642e8f816547f285&oe=5B336661
1
https://www.reddit.com/r/footballhighlights/comments/8akgyr/barcelona_vs_leganes_la_liga_07apr2018/
Całego nie ma, sa podzielone na połowy.
0
https://www.reddit.com/r/MMAStreams/comments/8akapw/eventufc_223_khabib_vs_iaquinta_1000pm_et/
W swoim czasie się tutaj pojawią.
0
Myślę, że Rakitic i lekarze wiedzą ile może grać i jak się czuję. Razem z lekarzami, trenerem podejmują decyzję o tym ile będzie grał. Są piłkarze, którzy grają mniej, a potrzebują więcej odpoczynku.
2
https://www.facebook.com/SamuelUmtiti/photos/a.606764706088460.1073741831.154132438018358/1616670188431235/?type=3&theater
Nie wiem czy sam dodaje posty, czy jakaś "redakcja", ale mimo wszystko fajnie.
0
Porażka w finale bardziej by bolała.
0
Różnie może być. City jak by miało swój najlepszy dzień, a Liverpool najgorszy to może być nawet 5:0. Nie chce mi się mimo wszystko wierzyć, że Liverpool nie strzeli ani gola przeciwko City, które będzie od początku atakować. Podejrzewam, że City strzeli na 1:0 i pójdzie kontra na 1:1.
1
Umtiti podsumował hahahhaa
0
A ja coś czuję, że Liverpool jutro sprawi sporą niespodziankę i wygra 3:1.
3
Albo na odwrót, w 90min strzela Ronaldo :D
0
Bentancur w pierwszym składzie, pewnie dlatego, że ostatnio w dobrej formie, zagrał bardzo dobrze w reprezentacji.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
18
Umtiti:
- Odnowienie kontraktu? To kwestia, o której nie chce mówić. Póki co nie ma żadnego tematu.
- Każdy wie, że moja klauzula nie jest wysoka. Nie jest to jednak rzecz, którą się przejmuje/która mnie interesuje.
- To prawda, że jest zainteresowanie ze strony innych klubów, ale osobiście mam wiele celów, które chce osiągnąć z Barceloną. W tym świecie, wszystko przebiega bardzo szybko, ale mogę powiedzieć, że jestem dumny(z grania w Barcy).
- Mógłbym porozmawiać z Griezmannem, aby dowiedzieć się co sądzi o Barcy. Jeżeli do nas dojdzie, będziemy chyba musieli grać z 6 napastnikami.
źródło: https://sports.orange.fr
2
Jak tutaj ktoś myśli, że Dembele nie wraca do obrony, bo mu sie nie chce to albo trolluje albo jest głupi. Jakby mu trener kazał walczyć w obronie za każdym razem, to by pewnie to robił najlepiej jak potrafi. Od Dembele dzisiaj znacznie gorszy Coutinho.
3
To niezła niespodzianka:
0
Jarajcie się Hiszpanią, a jesteśmy na równi z nimi :)
0
Dembele to byłby najlepszy wybór moim zdaniem.
0
Kto jest zastępcą Khediry w Juve? Nie ślędzę zbytnio.
0
20 już, 91 za rogiem.
4
Maszyna
1
Maszyna jeszcze Messiego 91. pobije :D
2
Boatenga matka jest stuprocentową niemką, sam Boateng wychował i urodził się w Niemczech i też jest dumny z bycia Niemcem o czym często mówi. Przyczepiać to się można do Ozila, który nie śpiewa hymnu, ale Boateng to akurat klasa.
1
Ani Dybala, ani Icardi nie powołani.
20
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/29389153_1195378900598404_8682536071656731358_n.jpg?oh=a7e878a326a93a43b562e48407afbf25&oe=5B2DB5D7
Post z oficjalnego FB UEFA Champions League przed losowaniem grup.