MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Celebracja Messiego z podkładen z Titanic :D
https://x.com/OsodelaPipol/status/944985369547804674
0
Super
0
xde
0
Kolejność losowa oczywiście.
8
Lewandowski, Cavani, Suarez, Kane, Icardi z takich typowych dziewiątek.
2
Byłem na początku grudnia. Jest super, jak zawsze zresztą. W okresie świątecznym sporo cyganów w miejsach turystycznych, także olewaj ich.
0
Ogólnie to takich sytuacji nie ma, ale naturalnie bym wpuścił, a już na pewno otworzył drzwi i spytał o co chodzi. Zresztą nie tylko w wigilię.
4
Ma jedną mniej niż Messi i jeszcze jeden mecz w tym roku.
Messi: 54 / Kane: 53
9
Jak Neuer pogra przynajmniej parę miesięcy regularnie w klubie, to będzie grał na MŚ. Reprezentacje zawsze rządzą się swoimi prawami.
0
Jak się nie połamiena boisku, to w trakcie strojenia choinki(na ostatnią chwilę) spadnie z taboretu :D
2
Jak Ja uwielbiam jak niedoinformowani ludzie mają najwięcej do powiedzenia.
0
Mała zadyszka już była, jak męczyli ze wszystkimi i wygrywali po 2:1 w końcówkach. Zadyszka nie oznacza porażek.
0
Real następne dwa mecze w lidze to Villareal i Celta. Podejrzewam, że będzie remis w jednym z tych dwóch meczy.
1
O i tło się pojawiło na głównej :D
0
Był aut chyba, co?
0
Semedo nie kryłby wcale.
0
Czego się spodziewaliście? Real nie jest słaby, to że w lidze tracą to raczej problemy z motywacją.
1
Ciekawe co jedli.
25
Al-Khelaïfi:
To prawda, że Neymar odejdzie do Realu?
Niemożliwe.
Niemożliwe? Nie zakłada pan nawet takiego scenariusza?
Niemożliwe. Nie ma na to nawet nadziei [uśmiech].
7
Dembele też stać na coś takiego, akcja w jego stylu.
0
Nie ma szans.
0
SoloJuve jest ładniejsza od JuvePoland. Poza tym niezłe są: asroma.pl i kanonierzy.com
4
Napiszę tutaj to samo co na Rambli:
Nowa strona główna świetna i naprawdę profesjonalnie wykonana. Stylem przypomina oficjalne strony klubowe.
3
Nowa strona główna świetna i naprawdę profesjonalnie wykonana. Stylem przypomina oficjalne strony klubowe, co mi się podoba.
5
Rynek graficzny się zmienia, takich stron jak ta z 2012 się już nie robi. Tego typu strony były zbyt mało czytelne i przebajerowane.
0
Nawet jak nie zagra ani minuty, to na pewno będzie to dla niego fajne doświadczenie.
7
Manchester City odwiedził szpital(oddział dziecięcy) z okazji świąt.
0
Ciekawe czy dzisiaj pojawi się nowa strona, czy tylko pokażą co szykują w jakimś newsie.
0
Wiem, wiem :D Tak sobie ironicznie napisałem.
0