18

Celebracja Messiego z podkładen z Titanic :D

https://x.com/OsodelaPipol/status/944985369547804674

0

Super

0

xde

0

Kolejność losowa oczywiście.

8

Lewandowski, Cavani, Suarez, Kane, Icardi z takich typowych dziewiątek.

2

Byłem na początku grudnia. Jest super, jak zawsze zresztą. W okresie świątecznym sporo cyganów w miejsach turystycznych, także olewaj ich.

0

Ogólnie to takich sytuacji nie ma, ale naturalnie bym wpuścił, a już na pewno otworzył drzwi i spytał o co chodzi. Zresztą nie tylko w wigilię.

4

Ma jedną mniej niż Messi i jeszcze jeden mecz w tym roku.

Messi: 54 / Kane: 53

9

Jak Neuer pogra przynajmniej parę miesięcy regularnie w klubie, to będzie grał na MŚ. Reprezentacje zawsze rządzą się swoimi prawami.

0

Jak się nie połamiena boisku, to w trakcie strojenia choinki(na ostatnią chwilę) spadnie z taboretu :D

2

Jak Ja uwielbiam jak niedoinformowani ludzie mają najwięcej do powiedzenia.

0

Mała zadyszka już była, jak męczyli ze wszystkimi i wygrywali po 2:1 w końcówkach. Zadyszka nie oznacza porażek.

0

Real następne dwa mecze w lidze to Villareal i Celta. Podejrzewam, że będzie remis w jednym z tych dwóch meczy.

1

O i tło się pojawiło na głównej :D

0

Był aut chyba, co?

0

Semedo nie kryłby wcale.

0

Czego się spodziewaliście? Real nie jest słaby, to że w lidze tracą to raczej problemy z motywacją.

1

Ciekawe co jedli.

25

Al-Khelaïfi:
To prawda, że Neymar odejdzie do Realu?
Niemożliwe.
Niemożliwe? Nie zakłada pan nawet takiego scenariusza?
Niemożliwe. Nie ma na to nawet nadziei [uśmiech].

7

Dembele też stać na coś takiego, akcja w jego stylu.

0

Nie ma szans.

0

SoloJuve jest ładniejsza od JuvePoland. Poza tym niezłe są: asroma.pl i kanonierzy.com

4

Napiszę tutaj to samo co na Rambli:
Nowa strona główna świetna i naprawdę profesjonalnie wykonana. Stylem przypomina oficjalne strony klubowe.

3

Nowa strona główna świetna i naprawdę profesjonalnie wykonana. Stylem przypomina oficjalne strony klubowe, co mi się podoba.

5

Rynek graficzny się zmienia, takich stron jak ta z 2012 się już nie robi. Tego typu strony były zbyt mało czytelne i przebajerowane.

0

Nawet jak nie zagra ani minuty, to na pewno będzie to dla niego fajne doświadczenie.

7

Manchester City odwiedził szpital(oddział dziecięcy) z okazji świąt.

0

Ciekawe czy dzisiaj pojawi się nowa strona, czy tylko pokażą co szykują w jakimś newsie.

0

Wiem, wiem :D Tak sobie ironicznie napisałem.

0

Trochę krótki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?