0

Komentarz usunięty przez użytkownika

17

Całe miasto wbiegło na stadion :D

19

Wielkie United, Wielki Mourinho!!!

1

No to zobaczymy czy coś się stanie.

1

Jarmarki Bożonarodzeniowe kończą się w piątek albo sobotę, nic się nie stanie ;)

17

Cavani kozak gol, ale Mbappe jeszcze lepszy.
https://streamable.com/paqe0

1

Myślicie, że Messi zostanie najlepszym strzelcem tego roku? Lewy dzisiaj może nastrzelać mimo wszystko.

26

https://streamable.com/kzltk

Guardiola świętujący z kibicami. Niby gówno warty puchar, ale widać fajnie jest wygrywac.

12

Bravo trzeba przyznać świetnie broni karne.

0

Sevilla? Ta Sevilla z której się wszyscy śmiali jak grali z Realem? :D

27

To się Griezmann przebrał na imprezę z lat 80' :D
https://i.gyazo.com/fcbccf8f01f538e4b72e8700d0b61284.png

0

Messi i Suarez dzielący się Yerbą przed meczem.
https://www.facebook.com/VivaFCBarcelona1/videos/1951612128200793/

3

Piłkarze City podłapali przyśpiewkę ich kibiców z ostatnich derbów - Park the bus, park the bus Man United:
https://x.com/City_Watch/status/942165559478837248

2

Dobrze, że napisałeś najlepszą, a nie najlepiej grającą. Niektórzy nie rozumieją, że można grać najlepiej, a mimo wszystko nie wygrywać. Najlepiej grającą na ten moment są, ale do najlepszej od czasów Blaugrany jeszcze daleko im.

16

Fani przebrani za żółwie ninja wbiegli na stadion w meczu PSG:
https://streamable.com/9cy89

https://i.imgur.com/PVBX7AZ.jpg

0

Wejdzie i da gola na wagę 3pkt ;)

1

Cała śmietanka i niebieska i czerwona i blada i różowa, wszystko xD

2

serbska dzicz :)

10

Modrić: Dla mnie VAR ciągle nie jest do końca jasny

Czego ten głupek nie rozumie?

A mnie dzisiaj wzięło na Modrica xd
"Przy drugim golu nam pomógł, ale w innej sytuacji już nie. Jak powiedziałem wcześniej, nie chcę wchodzić w dyskusję na ten temat. Istnieje spore zamieszanie wokół tego. Pod pewnymi względami to może pomóc. Stało się to, co się stało, my nie mieliśmy na to wpływu."

2

Silva>Modric

0

Mahrez wraca do formy ;D

1

Po prostu nigdy nie rozumiałem jego fenomenu. Jakieś tam podanie do boku, do kolegi obok i czasami strzał nad poprzeczką.

0

Jak niektórzy mogą stawiać tego przeciętnego, ale stabilnego Modrica na równi z Iniestą lub innymi wielkimi pomocnikami?

6

Are you talking to me lub Do you talk to me. Nie żebym się czepiał.

0

I taka jest piłka. A znając życie to z PSG, Real odda trzy strzały w pierwszej połowie i 2 zamienią na bramki.

1

Ta

0

Romarinho prawie jak Ronaldinho xD

0

Ja Francję bardzo lubię i często wracam(póki jeszcze można :D). Jakbym miał wybierać między Londynem, a Paryżem to wolę Paryż.

2

Finał KMŚ :D

0

Jak myślicie - Borussia dzisiaj wygra z Mainz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?