MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
17
Całe miasto wbiegło na stadion :D
19
Wielkie United, Wielki Mourinho!!!
1
No to zobaczymy czy coś się stanie.
1
Jarmarki Bożonarodzeniowe kończą się w piątek albo sobotę, nic się nie stanie ;)
17
Cavani kozak gol, ale Mbappe jeszcze lepszy.
https://streamable.com/paqe0
1
Myślicie, że Messi zostanie najlepszym strzelcem tego roku? Lewy dzisiaj może nastrzelać mimo wszystko.
26
https://streamable.com/kzltk
Guardiola świętujący z kibicami. Niby gówno warty puchar, ale widać fajnie jest wygrywac.
12
Bravo trzeba przyznać świetnie broni karne.
0
Sevilla? Ta Sevilla z której się wszyscy śmiali jak grali z Realem? :D
27
To się Griezmann przebrał na imprezę z lat 80' :D
https://i.gyazo.com/fcbccf8f01f538e4b72e8700d0b61284.png
0
Messi i Suarez dzielący się Yerbą przed meczem.
https://www.facebook.com/VivaFCBarcelona1/videos/1951612128200793/
3
Piłkarze City podłapali przyśpiewkę ich kibiców z ostatnich derbów - Park the bus, park the bus Man United:
https://x.com/City_Watch/status/942165559478837248
2
Dobrze, że napisałeś najlepszą, a nie najlepiej grającą. Niektórzy nie rozumieją, że można grać najlepiej, a mimo wszystko nie wygrywać. Najlepiej grającą na ten moment są, ale do najlepszej od czasów Blaugrany jeszcze daleko im.
16
Fani przebrani za żółwie ninja wbiegli na stadion w meczu PSG:
https://streamable.com/9cy89
https://i.imgur.com/PVBX7AZ.jpg
0
Wejdzie i da gola na wagę 3pkt ;)
1
Cała śmietanka i niebieska i czerwona i blada i różowa, wszystko xD
2
serbska dzicz :)
10
Modrić: Dla mnie VAR ciągle nie jest do końca jasny
Czego ten głupek nie rozumie?
A mnie dzisiaj wzięło na Modrica xd
"Przy drugim golu nam pomógł, ale w innej sytuacji już nie. Jak powiedziałem wcześniej, nie chcę wchodzić w dyskusję na ten temat. Istnieje spore zamieszanie wokół tego. Pod pewnymi względami to może pomóc. Stało się to, co się stało, my nie mieliśmy na to wpływu."
2
Silva>Modric
0
Mahrez wraca do formy ;D
1
Po prostu nigdy nie rozumiałem jego fenomenu. Jakieś tam podanie do boku, do kolegi obok i czasami strzał nad poprzeczką.
0
Jak niektórzy mogą stawiać tego przeciętnego, ale stabilnego Modrica na równi z Iniestą lub innymi wielkimi pomocnikami?
6
Are you talking to me lub Do you talk to me. Nie żebym się czepiał.
0
I taka jest piłka. A znając życie to z PSG, Real odda trzy strzały w pierwszej połowie i 2 zamienią na bramki.
1
Ta
0
Romarinho prawie jak Ronaldinho xD
0
Ja Francję bardzo lubię i często wracam(póki jeszcze można :D). Jakbym miał wybierać między Londynem, a Paryżem to wolę Paryż.
2
Finał KMŚ :D
0
Jak myślicie - Borussia dzisiaj wygra z Mainz?