MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
No gra na lewej stronie.
16
Król Ligi Mistrzów, nie ma się co oszukiwać.
0
Nike przygotowało dla Ronaldo specjalne korki z okazji wygrania Ballon d'Or:
https://i.gyazo.com/658a0e9425f6c2f9b04f041f84af8a46.png
0
Muszą wygrać i liczyć na wygraną City.
0
21
Gdzie de Bruyne czy David Silva? Pierwsza dwójka jest nieźle przehajpowana(nie mówię tego dlatego, że grają w Realu).
0
Kto dzisiaj wygra Bayern czy PSG? Jak myślicie?
1
Jak masz ZDF to jutro Leipzig - Besiktas. ZDF zawsze pokazuje środowe mecze.
0
Celta Vigo - FC Barcelona
1
rudy
0
Ta, wydaje mi się, że sam Messi za dużo nie oczekuje od tego turnieju i raczej jadą z nastawieniem "spróbujmy" niż "jesteśmy faworytami, musimy wygrać".
0
Argentyna-Hiszpania w ćwierćfinale na MŚ jak nie będzie niespodzianek.
0
Miejmy nadzieję, że w Madrycie prawdziwe mrozy dopiero nadejdą.
1
No ja to się o remis modlę.
0
hahaha
5
No tak! Dlatego gra w Bilbao a nie Barcelonie. Pytanie co Delofeu robi w Barcelonie?
0
Nie przewidziałem dwóch amatorkisch błędów obrońców Arsenalu ;/
0
Myślę, że na serio. Do usłyszenia po ostatnim gwizdku.
7
Wygra :)
0
Samuel nie zagra przynajmniej do końca stycznia.
0
Lepszy VAR i 6pkt zamiast hiszpańscy "sędziowie" i 2.
52
Macie po 16/17 lat czyli zapewne w najskrytszych marzeniach najbardziej chciałaby dostać swoje pierwsze dildo, ale jako że nie wypada to może atlas zwierząt?
0
Manchester City jak dla mnie zdecydowanie najlepsza drużyna na ten moment. Ostatnio też wygrywają w końcówkach, ale mimo wszystko ich gra w ataku wygląda najlepiej ze wszystkich drużyn.
0
W La Liga nie, w sumie to dobrze dla nas.
0
Jak jak o tym piszę, to zawsze mi mówią, że wyglądamy świetnie w ataku.
0
A jak? Gramy przyzwoicie od początku sezonu, ale nic ponad to i dlatego z lepszymi drużynami ciężko będzie nam wygrywać. Z Sociedad zawsze są problemy, Villareal zaczęło dobrze grać. Każda kontra Celty Vigo wyglądała groźnie.
1
Po GD przewiduję, że będzie równo w punktach w lidze. Z Villarealem albo Sociedad na pewno stracimy.
0
No nie wiem, niby atakujemy, ale ciężko nam stworzyć naprawdę groźną sytuację. Jak oglądam to wydaje mi się, że prędzej Celta wsadzi z kontry albo rożnego niż my z tego "klepania".
0
Kolejny mecz, kolejne ataki bez większego pomysłu i liczenie, że może wyjdzie.
0
Przecież Peru spokojnie może powalczyć o drugie miejsce.