2

No gra na lewej stronie.

16

Król Ligi Mistrzów, nie ma się co oszukiwać.

0

Nike przygotowało dla Ronaldo specjalne korki z okazji wygrania Ballon d'Or:
https://i.gyazo.com/658a0e9425f6c2f9b04f041f84af8a46.png

0

Muszą wygrać i liczyć na wygraną City.

0

21

Gdzie de Bruyne czy David Silva? Pierwsza dwójka jest nieźle przehajpowana(nie mówię tego dlatego, że grają w Realu).

0

Kto dzisiaj wygra Bayern czy PSG? Jak myślicie?

1

Jak masz ZDF to jutro Leipzig - Besiktas. ZDF zawsze pokazuje środowe mecze.

0

Celta Vigo - FC Barcelona

1

rudy

0

Ta, wydaje mi się, że sam Messi za dużo nie oczekuje od tego turnieju i raczej jadą z nastawieniem "spróbujmy" niż "jesteśmy faworytami, musimy wygrać".

0

Argentyna-Hiszpania w ćwierćfinale na MŚ jak nie będzie niespodzianek.

0

Miejmy nadzieję, że w Madrycie prawdziwe mrozy dopiero nadejdą.

1

No ja to się o remis modlę.

0

hahaha

5

No tak! Dlatego gra w Bilbao a nie Barcelonie. Pytanie co Delofeu robi w Barcelonie?

0

Nie przewidziałem dwóch amatorkisch błędów obrońców Arsenalu ;/

0

Myślę, że na serio. Do usłyszenia po ostatnim gwizdku.

7

Wygra :)

0

Samuel nie zagra przynajmniej do końca stycznia.

0

Lepszy VAR i 6pkt zamiast hiszpańscy "sędziowie" i 2.

52

Macie po 16/17 lat czyli zapewne w najskrytszych marzeniach najbardziej chciałaby dostać swoje pierwsze dildo, ale jako że nie wypada to może atlas zwierząt?

0

Manchester City jak dla mnie zdecydowanie najlepsza drużyna na ten moment. Ostatnio też wygrywają w końcówkach, ale mimo wszystko ich gra w ataku wygląda najlepiej ze wszystkich drużyn.

0

W La Liga nie, w sumie to dobrze dla nas.

0

Jak jak o tym piszę, to zawsze mi mówią, że wyglądamy świetnie w ataku.

0

A jak? Gramy przyzwoicie od początku sezonu, ale nic ponad to i dlatego z lepszymi drużynami ciężko będzie nam wygrywać. Z Sociedad zawsze są problemy, Villareal zaczęło dobrze grać. Każda kontra Celty Vigo wyglądała groźnie.

1

Po GD przewiduję, że będzie równo w punktach w lidze. Z Villarealem albo Sociedad na pewno stracimy.

0

No nie wiem, niby atakujemy, ale ciężko nam stworzyć naprawdę groźną sytuację. Jak oglądam to wydaje mi się, że prędzej Celta wsadzi z kontry albo rożnego niż my z tego "klepania".

0

Kolejny mecz, kolejne ataki bez większego pomysłu i liczenie, że może wyjdzie.

0

Przecież Peru spokojnie może powalczyć o drugie miejsce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?