MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Był łatwy terminarz były punkty. Teraz nadchodzą poważni rywale.
0
A no
0
Każdy może. W 2015/2016 zaszli do półfinału ze znacznie słabszym składem. Przy odrobinie szczęścia mogą wygrać.
0
Real najbliższe 3 mecze w lidze powinien spokojnie wygrać. Potem Atletico, Bilbao, Sevilla. My jak teraz przetrwamy te mimo wszystko ciężkie mecze, to będzie super.
0
Takie gadanie. Nawet ze znacznie gorszym składem niż teraz byli w półfinale(sezon 2015/2016). Wystarczy trochę szczęścia, gorszy dzień rywala i można naprawdę daleko zajść w LM. A City teraz gra tak dobrze, że przy odrobinie szczęścia mogą nawet wygrać.
4
Taka sama sytuacja jak z nami :D
0
Getafe nieźle sobie radzi u siebie z najlepszymi. Nam udało się wygrać, Real się męczy.
0
Barcelone uplasowałbym na drugiej pozycji, PSG 3.
4
Manchester City - najlepiej grająca drużyna w Europie jak do tej pory.
16
Tak samo wierzę w piątek trzynastego jak w to, że Jezus zmartwychwstał.
0
Mimo wszystko coś tam za Sampaoliego wygrywali.
0
Aguero miał dostać powołanie na te mecze, ale jest cały czas kontuzjowany po wypadku samochodowym.
0
@perchal
0
Wszystkiego trzeba w życiu spróbować :)
3
CONMEBOL have banned Ecuador manager Jorge Célico from tonight's game vs Argentina, for an argument with Vidal in Chile game.
3
Albo nie było go stać na kondomy jak zdradzał żonkę albo miał ogromnego pecha. Naszczęście HIV to nie kara śmierci.
8
Nie wiem. Może adoptowany ;D
1
Rodzinka z Australii, która przyleciała specjalnie na wczorajszy mecz:
https://scontent.ftxl1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/22221601_1865513350144005_1070041172430533104_n.jpg?oh=3120844e85c45cf371eaa251a5e5a152&oe=5A48E24E
:D
0
Vegas. Sprawca dzisiejszego ataku ma jeszcze aktywny profil na fb. https://www.facebook.com/geary.danley
@wszewko
7
Był artykuł o tym.
1
Jakbyście mieli do wyboru obojętnie którą ligę, to w jakiej chętnie zobaczylibyście Barcę? Serie A jak dla mnie. Premier League byłaby za łatwa :D
3
A nasza Beatka speak po engielsku?
0
Żeby fani szczególnie ultrasi nie wyszli na stadion i nie spuścili piłkarzom Las Palmas wpi**dolu. Było do wyboru albo puste trybuny i mecz, albo -6pkt.
1
A tak swoją drogą to kiedy jakieś wstępne wyniki dotyczące Katalonii?
0
hahahha
2
Przykre to głodujące dzieci na całym świecie, a nie dziecko które nie może wejść na stadion.
0
Tak ci dziennik narodowy opowiedział chyba. Prali tych patusów co do jednego.
5
Jak się Pique nie podoba to niech siada na ławkę.
40
W takim razie pewnie mecz się odbędzie. Jakby Real prosił o przełożenie to nikt nie miałby nic przeciwko :D
0
Artur Kozieł - geniusz interpunkcji.