2

Był łatwy terminarz były punkty. Teraz nadchodzą poważni rywale.

0

A no

0

Każdy może. W 2015/2016 zaszli do półfinału ze znacznie słabszym składem. Przy odrobinie szczęścia mogą wygrać.

0

Real najbliższe 3 mecze w lidze powinien spokojnie wygrać. Potem Atletico, Bilbao, Sevilla. My jak teraz przetrwamy te mimo wszystko ciężkie mecze, to będzie super.

0

Takie gadanie. Nawet ze znacznie gorszym składem niż teraz byli w półfinale(sezon 2015/2016). Wystarczy trochę szczęścia, gorszy dzień rywala i można naprawdę daleko zajść w LM. A City teraz gra tak dobrze, że przy odrobinie szczęścia mogą nawet wygrać.

4

Taka sama sytuacja jak z nami :D

0

Getafe nieźle sobie radzi u siebie z najlepszymi. Nam udało się wygrać, Real się męczy.

0

Barcelone uplasowałbym na drugiej pozycji, PSG 3.

4

Manchester City - najlepiej grająca drużyna w Europie jak do tej pory.

16

Tak samo wierzę w piątek trzynastego jak w to, że Jezus zmartwychwstał.

0

Mimo wszystko coś tam za Sampaoliego wygrywali.

0

Aguero miał dostać powołanie na te mecze, ale jest cały czas kontuzjowany po wypadku samochodowym.

0

@perchal

0

Wszystkiego trzeba w życiu spróbować :)

3

CONMEBOL have banned Ecuador manager Jorge Célico from tonight's game vs Argentina, for an argument with Vidal in Chile game.

3

Albo nie było go stać na kondomy jak zdradzał żonkę albo miał ogromnego pecha. Naszczęście HIV to nie kara śmierci.

8

Nie wiem. Może adoptowany ;D

1

0

Vegas. Sprawca dzisiejszego ataku ma jeszcze aktywny profil na fb. https://www.facebook.com/geary.danley

@wszewko

7

Był artykuł o tym.

1

Jakbyście mieli do wyboru obojętnie którą ligę, to w jakiej chętnie zobaczylibyście Barcę? Serie A jak dla mnie. Premier League byłaby za łatwa :D

3

A nasza Beatka speak po engielsku?

0

Żeby fani szczególnie ultrasi nie wyszli na stadion i nie spuścili piłkarzom Las Palmas wpi**dolu. Było do wyboru albo puste trybuny i mecz, albo -6pkt.

1

A tak swoją drogą to kiedy jakieś wstępne wyniki dotyczące Katalonii?

0

hahahha

2

Przykre to głodujące dzieci na całym świecie, a nie dziecko które nie może wejść na stadion.

0

Tak ci dziennik narodowy opowiedział chyba. Prali tych patusów co do jednego.

5

Jak się Pique nie podoba to niech siada na ławkę.

40

W takim razie pewnie mecz się odbędzie. Jakby Real prosił o przełożenie to nikt nie miałby nic przeciwko :D

0

Artur Kozieł - geniusz interpunkcji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?