MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja bardziej nie moge doczekać się meczu z Juve.
0
Wiadomo od zawsze
0
Polska rzeczywiście tak słabo? Nie mogę oglądać.
1
Eriksen pan piłkarz.
3
xD
10
Komentarz usunięty
1
Przecież te kobiety sprawiły, że ten dziennikarzyk nie wiedział co ma powiedzieć.
0
Rosja zasłużenie.
0
Ktoś stawiał remis? 41 kurs :D
10
To jeszcze większa kompromitacja niż ostatnia porażka Polski :D
0
Jakim cudem Francja jeszcze 0:0?
0
Rosja 3:1
4
Nie
3
Dybala jest lewonożny.
0
W La Liga
0
Zależy. Jak Real wygra LM to balona wygra Ronaldo. Jeżeli jednak w przyszłym sezonie Real wygrałby LM, a Hiszpania MŚ to Isco wtedy ma szansę.
1
Z tego co widziałem za co są punkty, to nie ma potrzeby grać ze środkowymi.
0
Mój skład:
https://i.gyazo.com/203a327a2810163dcf51f7867c157e32.png
Ederson - Kurzawa, M. Alonso, Carvajal - Kante, Rabiot, Isco, Mkhitaryan - Neymar, G. Jesus, Lewandowski
Ławka: K. Navas, Berezutski, T. Alexander-Arnold, Diawara
0
Gdzie Ronaldo?
0
Zazwyczaj między 11:00-12:00
1
Zasady w tym Fantasy Champions League dokładnie takie jak w FPL? Jeden darmowy transfer co kolejkę?
0
Zamawiam coś. Jakieś rady?
0
Zagra w następnym meczu.
1
Austria Walia nie jestem pewien. Reszta powinna być ok.
1
Bez sensu. Gra bez napastnika na wysokich i silnych włoskich obrońców.
0
Było już.
18
Paulinho akurat powinien sie tu załapać.
1
????????
4
Przedłuży. Za późno już na przeprowadzki moim zdaniem. Dwójka dzieci, trzecie w drodze. Sam Messi z tego co wiem nie mówi zbyt dobrze po angielsku.
0
Lichtsteiner :D