MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Reporter (2008): "What are yours dream clubs?
Coutinho: "Real Madrid, the best team in the World."
Neymar: "Real Madrid."
0
Tak jestem pewien co do jednego i drugiego.
19
Ludzie, uspokójcie się! Okienko dobiega końca i to normalne, że teraz będzie najwięcej plotek. Lemar do nas nie przyjdzie. Coutinho zamelduje się na Camp Nou po przerwie reprezenatcyjnej. Alexis Sanchez będzie grał w City.
0
Dybala zostanie w Juve przez kilka najbliższych lat. Dopiero dostał 10, a już miałby iść do Barcy? Ci co w to wierzą są niepoważni.
15
Jest taki sam jak Krychowiak.
0
W Hiszpanii też z angielskim kiepsko raczej. Nie wydaje mi się, że Iniesta czy Busquets byliby w stanie dać wywiad po angielsku.
0
No, bo całe życie chodzisz do szkoły. Wiadomo, że zna podstawy i umie powiedzieć What's up, hello, how are you, im 20 years of age itd. Ogólnie czytałem kiedyś, że dużo francuzów ma problem z wymową angielskiego.
0
Będzie je wykopywał w trybuny.
11
A co w tym dziwnego? Messi też nie mówi po angielsku. Pewnie zna podstawy i tyle.
7
Prezentacja na stadionie o 13:45, jeszcze pare osób przyjdzie.
11
Tak
1
Umtiti też. Pewnie tak na niego mówią na kadrze.
0
Jak mu się nogi nie będą trzęsły to tak.
0
Podobno szukają następców, żeby już przez ten sezon ograli się z drużyną, a Coutinho sprzedadzą za rok.
6
Ten angielski komentator nie wie o co chodzi z tym tweetem kolegi Dembele z 2014 roku bodajże. Mówi, że chyba będzie zarabiał 22mln rocznie xD
18
W meczu z Espanyolem może zacząć na ławce, ale potem podstawowa 11.
0
haha Dembele w gajerku :D
2
Jest po angielsku przecież
6
Gorzej jakbyś go znał i nazywał misiaczkiem ;)
0
Pora na finał GoT, a następnie prezentacja Dembele.
0
Coutinho na pewno przyjdzie. Gorzej z Misiaczkiem, coś czuję, że prędzej ściągną Di Marie i Cou niż Seriego.
3
W sumie to Valencia i tak dobry wynik wyciągnęła. Real spokojnie mógł to wygrać.
3
O nas swojego czasu też tak mówili ;)
1
Angielski komentator mówi, że błąd bramkarza.
3
Puchary pokazane? To zajebiście.
2
Będzie 3:2 spokojnie
7
Żeby misiaczkowi smutno nie było :D
0
Casemiro się zapomniał
3
Są sukcesy, jest doping :D
4
Asensio ma świetny strzał, ale zawsze jak oglądam to mało pod grą. Nie wiem czy się źle ustawia, ale jakby nie chcieli mu podać :D