0

Reporter (2008): "What are yours dream clubs?

Coutinho: "Real Madrid, the best team in the World."
Neymar: "Real Madrid."

0

Tak jestem pewien co do jednego i drugiego.

19

Ludzie, uspokójcie się! Okienko dobiega końca i to normalne, że teraz będzie najwięcej plotek. Lemar do nas nie przyjdzie. Coutinho zamelduje się na Camp Nou po przerwie reprezenatcyjnej. Alexis Sanchez będzie grał w City.

0

Dybala zostanie w Juve przez kilka najbliższych lat. Dopiero dostał 10, a już miałby iść do Barcy? Ci co w to wierzą są niepoważni.

15

Jest taki sam jak Krychowiak.

0

W Hiszpanii też z angielskim kiepsko raczej. Nie wydaje mi się, że Iniesta czy Busquets byliby w stanie dać wywiad po angielsku.

0

No, bo całe życie chodzisz do szkoły. Wiadomo, że zna podstawy i umie powiedzieć What's up, hello, how are you, im 20 years of age itd. Ogólnie czytałem kiedyś, że dużo francuzów ma problem z wymową angielskiego.

0

Będzie je wykopywał w trybuny.

11

A co w tym dziwnego? Messi też nie mówi po angielsku. Pewnie zna podstawy i tyle.

7

Prezentacja na stadionie o 13:45, jeszcze pare osób przyjdzie.

11

Tak

1

Umtiti też. Pewnie tak na niego mówią na kadrze.

0

Jak mu się nogi nie będą trzęsły to tak.

0

Podobno szukają następców, żeby już przez ten sezon ograli się z drużyną, a Coutinho sprzedadzą za rok.

6

Ten angielski komentator nie wie o co chodzi z tym tweetem kolegi Dembele z 2014 roku bodajże. Mówi, że chyba będzie zarabiał 22mln rocznie xD

18

W meczu z Espanyolem może zacząć na ławce, ale potem podstawowa 11.

0

haha Dembele w gajerku :D

2

Jest po angielsku przecież

6

Gorzej jakbyś go znał i nazywał misiaczkiem ;)

0

Pora na finał GoT, a następnie prezentacja Dembele.

0

Coutinho na pewno przyjdzie. Gorzej z Misiaczkiem, coś czuję, że prędzej ściągną Di Marie i Cou niż Seriego.

3

W sumie to Valencia i tak dobry wynik wyciągnęła. Real spokojnie mógł to wygrać.

3

O nas swojego czasu też tak mówili ;)

1

Angielski komentator mówi, że błąd bramkarza.

3

Puchary pokazane? To zajebiście.

2

Będzie 3:2 spokojnie

7

Żeby misiaczkowi smutno nie było :D

0

Casemiro się zapomniał

3

Są sukcesy, jest doping :D

4

Asensio ma świetny strzał, ale zawsze jak oglądam to mało pod grą. Nie wiem czy się źle ustawia, ale jakby nie chcieli mu podać :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?