MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Dobrze, że w drużynie jest Umtiti i Digne. Na pewno łatwiej będzie mu zaadaptować się w drużynie i mieście.
2
Sytuacja z wczoraj:
https://pbs.twimg.com/media/DIEpcnYXkAA8u3T.jpg
0
Real zawiedzie.
0
Wiecie może kim jest taki wysoki gościu w długich włosach, który jest wszędzie tam gdzie Messi?
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/20993877_1826792624016078_7413333583323905379_n.jpg?oh=e3d6f6eaf13c9ddd4105ec5fed6fb5be&oe=5A224C35
ten konkretnie
1
Od początku sierpnia ten avatar :D
5
Spalony był odgwizdany wcześniej, tylko jeden z napastników nie wiedział.
1
No niewykluczone. Chociaż w przyszłym roku spore znacznie będą miały mistrzostwa świata. Jak np Neymar z PSG doszedłby do półfinału LM i wygrał MŚ to dostanie ZP podejrzewam.
0
Te gole i asysty to z Ligi Mistrzów tylko czy do jakiegoś miesiąca tamtego sezonu?
4
because* żebyś czasami literówki na kartkówce nie zrobił ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
40 panienek i 3 chłopaków.
13
Na Skybet nie można już obstawiać kasy na transfer Dembele ;d
0
Łatwa grupa. PSG powalczy o 1 miejsce. Zapowiadało się gorzej :D
0
Wystarczy, że Barca ogłosi.
0
Ta? A mi się wydaje, że Real skończy na 3 miejscu :)
3
Według ustaleń Bilda, W piątek o godzinie 12:00 Borussia Dortmund na konferencji prasowej oficjalnie potwierdzi transfer Dembelego! Na konto klubu od razu trafi 120 milionów euro, a zmienne wyniosą maksymalnie 20 milionów euro.
Czyli jednak coś tam wynegocjował. A może po prostu Borussia zeszła ze 150.
0
Fajna grupa. Wyjdziemy z 1 miejsca, tak jestem tego pewny. Jedynie United ma autostradę do 1/8.
1
Watzke sobie zdementował, bo dopóki nie ma nic oficjalnie to sobie może mówić co chce.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Wszyscy podają, że spotkanie przebiegło pomyślnie. Do tyłu jesteś gościu. A beIN Sports w tym okienku jako jedno z niewielu podaje w miarę dobre informacje.
0
Dembele jest już naszym piłkarzem.
1
Widziałem Goretzkę na żywo, bardzo dobry piłkarz, ale nie wiem czy pasowałby do Barcy.
0
Dembele nie został powołany na najbliższe mecze reprezentacyjne. Do przewidzenia.
40
Jakby Bartomeu kupił Dembele i Coutinho a następnie podał się do dymisji to bym go na rękach nosił :D
0
Dzisiaj to co najwyżej 120. Na zmienne zawsze się znajdzie. Coutinho 100mln i 50 zmiennych :D
6
Prawda jest taka, że jak Bartomeu zechce to Dembele trafi na Camp Nou.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Zależy od ustawienia. Może być 4-2-3-1 wtedy Coutinho na lewej flance lub na 10. Jeśli 4-3-3 to Roberto-Busquets-Coutinho
0
United też nie zastosowało się do FFP :)
13
Swoją drogą nazwa Trójkolorowi świetnie pasuje do Francuzów. Umtiti, Griezmann, Fekir :D