7

Dobrze, że w drużynie jest Umtiti i Digne. Na pewno łatwiej będzie mu zaadaptować się w drużynie i mieście.

2

0

Real zawiedzie.

0

Wiecie może kim jest taki wysoki gościu w długich włosach, który jest wszędzie tam gdzie Messi?
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/20993877_1826792624016078_7413333583323905379_n.jpg?oh=e3d6f6eaf13c9ddd4105ec5fed6fb5be&oe=5A224C35

ten konkretnie

1

Od początku sierpnia ten avatar :D

5

Spalony był odgwizdany wcześniej, tylko jeden z napastników nie wiedział.

1

No niewykluczone. Chociaż w przyszłym roku spore znacznie będą miały mistrzostwa świata. Jak np Neymar z PSG doszedłby do półfinału LM i wygrał MŚ to dostanie ZP podejrzewam.

0

Te gole i asysty to z Ligi Mistrzów tylko czy do jakiegoś miesiąca tamtego sezonu?

4

because* żebyś czasami literówki na kartkówce nie zrobił ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

40 panienek i 3 chłopaków.

13

Na Skybet nie można już obstawiać kasy na transfer Dembele ;d

0

Łatwa grupa. PSG powalczy o 1 miejsce. Zapowiadało się gorzej :D

0

Wystarczy, że Barca ogłosi.

0

Ta? A mi się wydaje, że Real skończy na 3 miejscu :)

3

Według ustaleń Bilda, W piątek o godzinie 12:00 Borussia Dortmund na konferencji prasowej oficjalnie potwierdzi transfer Dembelego! Na konto klubu od razu trafi 120 milionów euro, a zmienne wyniosą maksymalnie 20 milionów euro.

Czyli jednak coś tam wynegocjował. A może po prostu Borussia zeszła ze 150.

0

Fajna grupa. Wyjdziemy z 1 miejsca, tak jestem tego pewny. Jedynie United ma autostradę do 1/8.

1

Watzke sobie zdementował, bo dopóki nie ma nic oficjalnie to sobie może mówić co chce.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Wszyscy podają, że spotkanie przebiegło pomyślnie. Do tyłu jesteś gościu. A beIN Sports w tym okienku jako jedno z niewielu podaje w miarę dobre informacje.

0

Dembele jest już naszym piłkarzem.

1

Widziałem Goretzkę na żywo, bardzo dobry piłkarz, ale nie wiem czy pasowałby do Barcy.

0

Dembele nie został powołany na najbliższe mecze reprezentacyjne. Do przewidzenia.

40

Jakby Bartomeu kupił Dembele i Coutinho a następnie podał się do dymisji to bym go na rękach nosił :D

0

Dzisiaj to co najwyżej 120. Na zmienne zawsze się znajdzie. Coutinho 100mln i 50 zmiennych :D

6

Prawda jest taka, że jak Bartomeu zechce to Dembele trafi na Camp Nou.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Zależy od ustawienia. Może być 4-2-3-1 wtedy Coutinho na lewej flance lub na 10. Jeśli 4-3-3 to Roberto-Busquets-Coutinho

0

United też nie zastosowało się do FFP :)

13

Swoją drogą nazwa Trójkolorowi świetnie pasuje do Francuzów. Umtiti, Griezmann, Fekir :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?