MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na pewno nie wygląda jak piłkarz, który powinien grać w 1 składzie Barcelony. Same chęci nie wystarczą.
0
To nie Polska, inna mentalność.
0
Przecież mówili, że akcja była zmanipulowana :)
0
Najwyraźniej nie ma.
0
Gramy 4-2-3-1?
1
Ze względu na ostatni zamach w Barcelonie jeżeli o nazwiska na koszulakch ci chodzi.
13
No wcześniej zawsze przychodził z Suarezem. Neymar zawsze sam był.
1
Nie dostał powołania, bo nie doszły wszystkie papiery z Chin jeszcze. Jak z Neymarem było.
0
Na bramkę tylko Foster. Tani i się sprawdza od dwóch kolejek.
5
Mam Alonso w FPL. Dzięki
5
Najlepszy obrońca na świecie w oczach fanów Realu co najwyżej. To, że jest w 11 roku nie robi z niego najlepszego obrońcy na świecie. Za dużo głupich, prostych błędów robi, żeby być najlepszym obrońcą na świecie.
Edit: I po trollu xD
5
Też nie wiadomo jakie statystyki miałby np. Verratti w porównaniu do Seriego gdyby włoch grał w Nicei, a Seri w PSG.
1
Nie ma go. Z Polaków jest Gikiewicz, bramkarz.
1
W meczu Freiburg vs Eintracht Frankfurt VAR świetnie się sprawdził. Szkoda tylko kibiców, którzy oszaleli z radości, a minutę później wygwizdali sędziego :D
1
Messi aż się pojawił na skybet, ale kurs na jego przejście jest naprawdę wysoki.
0
W co ty wierzysz? Nie było o tym w żadnej gazecie w Hiszpanii, żaden poważny dziennikarz o tym nic nie pisał, ale Express.co.uk wie najlepiej. haha
0
A jak dla mnie znacznie bardziej prawdopodobne jest to, że ISIS sponrouje Arabia Saudyjska wraz z USA niż Qatar. Qatar ma bardzo dużo ropy i Ameryka próbuje się do niej jakoś dostać. Po tym jak sprzedali Arabi Saudyjskiej broń za 110 miliardów, spróbowali obarczyć bez konkretnych powodów Qatar o wspieranie i sponsorowanie terroryzmu.
0
Dlaczego? Skoro można mieć Seriego, Coutinho i Dembele?
1
Antek się wkurzy to jeszcze w tym okienku do nas przyjdzie :D
0
Jak to jest z tą Gironą? Szejk z City ich wykupił czy o co chodzi? Bo chyba 3 młodziaków z City gra w Gironie na wypożyczeniu.
0
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
1
Czego się spodziewasz po Ramosie? Nie od dziś wiadomo, że chłopaczek nie radzi sobie z emocjami. Nawet gdy wygrywa, to nie wie jak się przy Messim zachować.
1
Jest. Popatrz dokładnie.
4
Ta, też o nim myślałem, ale wydaje mi się, że za rok jeszcze nie odejdzie. Ten sezon będzie jego pierwszym poważnym. Zostanie dopóki Guardiola będzie w City, to na pewno.
16
Suarez i tak grał jak dno i 3 metry mułu od pierwszego meczu w USA aż do wczoraj. Może mu taka przerwa dobrze zrobi. Co innego, że nie mamy godnego zmiennika jakby wypadł na dłużej. Za rok trzeba sprowadzić kogoś, bo Suarez młodszy nie będzie.
1
2 tyś
3
Na początku żonglerka. Potem gra w dziadka z dzieciakami. Następnie postał przy aucie do zdjęcia. Wykopał piłki w trybuny, dwie dał osobom niepełnosprawnym. I tyle. Kibice zachowali się ok.
0
W pierwszej połowie została zjedzona. W drugiej nadrobiła, ale i tak grali słabo, wolno, bez pomysłu. Wymienili mniej celnych podań od Realu.
9
Paulinho po odejściu z Chin zostawił swoje auto, osobie która go woziła po Chinach. Fajny gest.