0

Nie no z 4 razy mu podali.

1

Wg. Skybet, na ten moment szanse na transfer Coutinho do nas są takie same jak to, że Alexis trafi do City.

0

prędzej chińczykom się znudzi.

0

Wydaje mi się, że po prostu każdy czekał do ostatniej chwili na najlepszą ofertę. Wiadomo, że to daje mało czasu na transfery, ale za to hajs wpłynie i zawsze można się wzmocnić w parę dni lub w styczniu.

8

Gościu gra pierwsze skrzypce w reprezentacji i świetnie się sprawuje. Daj mu chwilę.

0

Jak myślicie Manchester United będzie dominował w lidze przez jakiś czas czy prędzej czy później stracą punkty z teoretycznie słabszymi drużynami? Ich terminarz do pewnego momentu jest w miarę prosty(wiem w Premier League nie ma słabych przeciwników).

3

Szkoda, że Paulinho tak późno.

0

Wiem, że mecz może się skończyć 3:0 dla nas, ale jakieś mam dziwne przeczucie, że tutaj remis będzie.

5

Deulofeu chyba dwa tygodnie nie jadł. Strzał jak chłopaczki 13 letnie na orlikach.

0

Messi i ten i ostatni mecz gra jakby mu się nie chciało. Taki znużony chodzi.

6

Każdy silniejszy rywal prowadziłby z nami już z 2:0 dzisiaj.

0

Gdzie Paulinho?

0

Uważaj, bo neurophate nazwie cie pajacem na swoim twitterku.

5

Co ty mówisz? Real często dostaje więcej niż 3, szczególnie gdy trzeba strzelić gola :D

0

Pique jest powołany.

0

1. Neuer

18

Gabriel Jesus najlepsza opcja, za 2/3 lata będzie do wyjęcia.

0

Zapomniałeś o Sane, jako pierwszy przyszedł mi na myśl.

0

Tyle ile będzie potrzeba. Ogólnie z wyliczeń jakie mi wyszły to w przybliżeniu ze 125mln. Zakładając, że przed okienkiem mieliśmy z 80, bo te 60 to gówno prawda jak za Verrattiego daliby i tak więcej. 300 po transferze Neymara - 105(Dembele), -40(Paulinho), -30(Semedo). Niewykluczone, że kogoś sprzedamy za jakieś drobne. Także podejrzewam, że do 150mln mamy jak będzie potrzeba.

1

Co to znaczy z piątku na sobotę? Zaczną np o 23:30 a skończą 5 po północy?

1

Cały czas były, są i będą.

4

Zapisuje posta

0

Nie, ból pleców już się skończył. Klopp ostatnio powiedział, że Coutinho jest gotowy do gry, ale złapał go wirus i dlatego nie zagrał z Hoffenheim.

3

Idealnym zastępcą Suareza byłby jak dla mnie Gabriel Jesus. Utalentowany, przyszłościowy. Jednak uważam, że jeszcze nie pora na zmianę Luisa, bo cały czas według wielu jest najlepszą 9. świata, mimo nieco gorszego okresu przygotowawczego i SP z Realem. A sam Jesus nie odejdzie z City za szybko.

0

No, bo Asensio z Borussią wygrałby LM = Superpuchar Europy. A Dembele z Bayernenm w półfinale pucharu był mvp spotkania. Asysta i gol, to samo w finale pucharu Niemiec.

5

Dembele grałby w pierwszym składzie Realu z miejsca, Asensio nie. Dembele to talent na poziomie Mbappe, dla którego sprzedaliby Bale'a czy Benzeme jakby zgodził się na niższe zarobki.

15

0

Skoro Gerard Romero mówi, że Barca w dalszym ciągu chce Coutinho i może złożyć nawet więcej niż za Dembele to chyba jasne, że kasa jest. Za Dembele daliśmy 105mln, nie 140.

1

Ciekaw jestem jak będzie dogadywał się z Messim, bo Suarez i tak nie będzie mu za dużo podawał gdy tylko zobaczy Messiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?