La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1761 Culés

2

Z Cou będzie jak z Dembele. Borussia była taka pewna i stanowcza, że łatwo nie odpuszczą i że Dembele nie jest na sprzedaż, a jak tak to trzeba dać 150 mln. Gadki szmatki. Tak samo będzie z Cou. Analogiczna sytuacja. Chłopak nie ma żadnej kontuzji, a nie gra w meczach, ani nie przychodzi na stadion śledzić jak gra jego drużyna. Za daleko już zaszło, aby to się miało nie spełnić. Sorry, ale Verratti nie rzucał trykotem i pojawiał się na treningach ekipy. Cou jest zobligowany grać w Barcy, nie ma nic innego w głowie. Klub będzie musiał go sprzedać, bo na pewno płacenie pensji za siedzenie przez cały sezon nie jest odpowiednim rozwiązaniem dla LFC zwłaszcza, że gaża Cou jest na pewno wysoka.

2

@Katalonik97 BVB od początku żądało spełnienia wymagań finansowych. Liverpool po prostu odmawia.

0

@Katalonik97 Wydaje mi się, że po prostu każdy czekał do ostatniej chwili na najlepszą ofertę. Wiadomo, że to daje mało czasu na transfery, ale za to hajs wpłynie i zawsze można się wzmocnić w parę dni lub w styczniu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?