2

Nie było. Delikatne oklaski, Paulinho wyluzowany, uśmiechnięty.

9

Wzięli dzieciaków, żeby ludzie nie gwizdali xDDDD

0

Na Litwie Paulinho spotkał się z rasizmem, w Polsce nie było o wiele lepiej, dodatkowo źle znosił zimę, a jego żona w tym czasie była w Brazylii, w ciąży.

Translator

1

Paulinho w kwalifikacjach zdobył tyle goli co Messi i jest pomocnikiem z najwyższą ilością goli w historii reprezentacji BR.

Tak twierdzi tłumacz przynajmniej.

1

Jak nie ma?

4

A tutaj zaraz wychodzi Coutinho xDDD

5

Jakiś link do prezentacji?

0

Najlepsze jest to, że nie mamy napastnika na poziomie :D Wyobraźcie sobie, że Suarez kontuzjowany na 3 miesiące.

0

Samu? Jego najgorszy mecz w Barcelonie.

1

Benedito też taka typowa menda, która na porażce kogoś innego tylko jest w stanie się wybić.

0

Nawet jak wygrywają to bez gracji :D

1

Swoją drogą to Barca w przyszłym sezonie musi się rozglądać za nową 9tką. Suarez młodszy i chudszy już nie będzie.

0

Dybala w tym roku odpada. Dopiero dostał 10 w Juve.

30

Mam nadzieję, że jutro ludzie na prezentcji Paulinho nie wygwizdają go czy coś, bo chłopak nie jest niczemu winny.

6

Mało wiesz o piłce.

0

Ja mam, ale tylko po angielsku i jakość taka 480.

1

Możesz napisać nawet jedną literę i po prostu przesunąć spacje o 15 miejsc ;d tak na przyszłość

0

1. City
2. Arsenal
3. Utd
4. Tottenham
5. Chelsea

0

@LuisSalvano Dembele to akurat zależy od Barcy. Jeżeli Barca zgodzi się na zmienne, to Dembele od razu może lecieć do Barcelony.

52

Błyszczy w reprezentacji Brazylii. Wystarczy?

4

Jak najbardziej. Skoro żaden trener na niego nie stawiał ani nie chciał go w drużynie tzn że jest zwyczajnie za słaby nawet na treningach.

0

No Dembele przejdzie, żeby Barca miała się zgodzić na zmienne na warunkach BvB. Ciekawi mnie bardziej Coutinho.

0

No widzisz, a teraz gra w pierwszym składzie w reprezentacji i strzela gole/asystuje.

5

Dembele zaczął śledzić Messiego na insta 16h temu. Nie wiem czy było, a jak było to kto nie widział się dowie ;d

0

Ciężko powiedzieć prawdę mówiąc. W czym przewyższa? Strzał podobny, technika lepsza u Paulinho.

0

Jest za słaby na treningach skoro nie dostał szansy u tylu trenerów.

0

Nie mówię o Paulinho. Mówię o Samperze, którego każdy trener w Barcelonie miał gdzieś, bo jest zwyczajnie za kiepski na Barcelonę.

0

Nie ma miejsca na takich przeciętniaków w Barcelonie. Sorry. Potem w sezonie jakby został i wchodził, to no Samper w miarę, ale w porównaniu z zawodnikami Realu to jest przepaść.

1

1300+ dni na stronie jesteś i dopiero zaczynasz szczekać? ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?