MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie było. Delikatne oklaski, Paulinho wyluzowany, uśmiechnięty.
9
Wzięli dzieciaków, żeby ludzie nie gwizdali xDDDD
0
Na Litwie Paulinho spotkał się z rasizmem, w Polsce nie było o wiele lepiej, dodatkowo źle znosił zimę, a jego żona w tym czasie była w Brazylii, w ciąży.
Translator
1
Paulinho w kwalifikacjach zdobył tyle goli co Messi i jest pomocnikiem z najwyższą ilością goli w historii reprezentacji BR.
Tak twierdzi tłumacz przynajmniej.
1
Jak nie ma?
4
A tutaj zaraz wychodzi Coutinho xDDD
5
Jakiś link do prezentacji?
0
Najlepsze jest to, że nie mamy napastnika na poziomie :D Wyobraźcie sobie, że Suarez kontuzjowany na 3 miesiące.
0
Samu? Jego najgorszy mecz w Barcelonie.
1
Benedito też taka typowa menda, która na porażce kogoś innego tylko jest w stanie się wybić.
0
Nawet jak wygrywają to bez gracji :D
1
Swoją drogą to Barca w przyszłym sezonie musi się rozglądać za nową 9tką. Suarez młodszy i chudszy już nie będzie.
0
Dybala w tym roku odpada. Dopiero dostał 10 w Juve.
30
Mam nadzieję, że jutro ludzie na prezentcji Paulinho nie wygwizdają go czy coś, bo chłopak nie jest niczemu winny.
0
Przynajmniej chłopaczek podpis dostał.
https://scontent.ftxl1-1.fna.fbcdn.net/v/t31.0-8/20863469_1483377861697892_5045835975453024761_o.jpg?oh=f1b01aaf852091da193f54e5cb7dcd2a&oe=5A34B70A
6
Mało wiesz o piłce.
0
Ja mam, ale tylko po angielsku i jakość taka 480.
1
Możesz napisać nawet jedną literę i po prostu przesunąć spacje o 15 miejsc ;d tak na przyszłość
0
1. City
2. Arsenal
3. Utd
4. Tottenham
5. Chelsea
0
@LuisSalvano Dembele to akurat zależy od Barcy. Jeżeli Barca zgodzi się na zmienne, to Dembele od razu może lecieć do Barcelony.
52
Błyszczy w reprezentacji Brazylii. Wystarczy?
4
Jak najbardziej. Skoro żaden trener na niego nie stawiał ani nie chciał go w drużynie tzn że jest zwyczajnie za słaby nawet na treningach.
0
No Dembele przejdzie, żeby Barca miała się zgodzić na zmienne na warunkach BvB. Ciekawi mnie bardziej Coutinho.
0
No widzisz, a teraz gra w pierwszym składzie w reprezentacji i strzela gole/asystuje.
5
Dembele zaczął śledzić Messiego na insta 16h temu. Nie wiem czy było, a jak było to kto nie widział się dowie ;d
0
Ciężko powiedzieć prawdę mówiąc. W czym przewyższa? Strzał podobny, technika lepsza u Paulinho.
0
Jest za słaby na treningach skoro nie dostał szansy u tylu trenerów.
0
Nie mówię o Paulinho. Mówię o Samperze, którego każdy trener w Barcelonie miał gdzieś, bo jest zwyczajnie za kiepski na Barcelonę.
0
Nie ma miejsca na takich przeciętniaków w Barcelonie. Sorry. Potem w sezonie jakby został i wchodził, to no Samper w miarę, ale w porównaniu z zawodnikami Realu to jest przepaść.
1
1300+ dni na stronie jesteś i dopiero zaczynasz szczekać? ;D