MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Klauzala, klauzula i jeszcze raz klauzula.
0
61kg ma chłopina to sie też niski wydaje.
6
Na lotnisku w Dortmundzie :D
0
hahaha LOTem leciał? :D
6
Teraz wszystko w rękach Barcelony. Jak Borussia rzeczywiście zawiesiła Dembele to chłopak ma przypał. Pewnie chłopina zestresowana jak mało kto :D
1
To jest ta konferencja, na której mówił, że Dembele był w Paryżu i nie wiedzą gdzie jest.
0
To ta konferencja, gdzie mówił, że Dembele był w Paryżu i nie wiedzą gdzie jest.
0
Masz linka? Znam niemiecki.
0
Coutinho pojawił się dzisiaj w Melwood(centrum treningowe Liverpoolu), ale nie trenował z powodu kontuzji pleców.
3
Jutro prezentacja i jednego i drugiego. Wtedy Bartek byłby wygranym okienka transferowego :D
0
Wiesz może ile zarabiał w bvb?
1
Było już. Nie pojawił się na treningu Borussi i nikt nie wie gdzie przebywa. Francuskie media piszą, że transfer jest dopięty, natomiast źródła bliskie Barcy uważają, że nie ma porozumienia.
34
Przypadkowy fan spotkał Dembele na lotnisku:
https://pbs.twimg.com/media/DG3pdimXsAArdh3.jpg:large
2
Miała być prezentacja Coutinho w piątek, a będzie Dembele :D
12
Ale trzeba przyznać, że młody dobre cyrki tam dziadkowi Watzke odstawia xDDD. Tutaj jakieś miny strzela, tutaj unfollowuje BvB na twitterze, teraz ucieka :D
0
Ta, wczoraj był w Paryżu z kolegami, a dzisiaj normalnie miał wstawić się na treningu, tak się jednak nie stało i dlatego nie wiedzą gdzie jest.
2
Bosz: Wczoraj nie było żadnych sygnałów, że Dembele nie będzie dzisiaj z nami. Mamy nadzieje, że nie stało się nic strasznego.
@StefanBuczko
1
https://x.com/StefanBuczko/status/895624632384069633
1
Było
1
Bosz: Rozmawiałem wczoraj z Dembele. Powiedział mi, że był w Paryżu z kolegami. Nie wspomniał nic o transferze.
[StefanBuczko]
0
Dembele do Realu nie przejdzie, chyba że sprzedaliby Bale'a albo Krystynę, to wtedy można byłoby się zacząć martwić.
0
Pewnie Neymar powiedział najpierw 26mln dla tatusia, a potem 222mln dla was. My się z graniem nie śpieszy :D
9
A gdyby tak Karamoko Dembele zamiast Ousmane? Też ostatnio robił furore. Ma 14 lat, a więc powinien być perspektywiczniejszy. Na pewno taniej wyjdzie.
1
Hello, im polish, but i was born and raised in Canada.
0
That Dembele is not a natural LW - While its true that Dembele played RW alot for dortmund last season(probably because Reus, Pulisic and Schuerrle all play on the left), he has actually played more games as a LW/LM in his career than on the right. While he is left footed, his feet are very similar and he actually prefers to shoot with his right. He would be a great LW and would be able to cross and pass with his left and cut in and shoot with his right while playing LW.
W skrócie, Dembele w swojej karierze zagrał więcej razy jako lewy napasntik/pomocnik. Podczas gdy jest lewonożny, to mimo wszystko preferuje strzelać prawą. Byłby świetnym lewym napastnikiem oraz potrafiłby dograć lewą nogą oraz strzelać prawą.
4
Pamiętam mycie w zimnej wodzie jak miałem remont. Jaja praktycznie niewidoczne.
4
Barca nie kupi nikogo z Atletico.
1
Dlaczego? Wydaje mi się, że 99% kibiców Barcy płaci podatki.
0
W Monaco nie musiałby płacić podatków pewnie dlatego.
5
Wydaje mi się, że Dembele jest już zaklepany, ale czekają z ogłoszeniem.