0

Klauzala, klauzula i jeszcze raz klauzula.

0

61kg ma chłopina to sie też niski wydaje.

6

Na lotnisku w Dortmundzie :D

0

hahaha LOTem leciał? :D

6

Teraz wszystko w rękach Barcelony. Jak Borussia rzeczywiście zawiesiła Dembele to chłopak ma przypał. Pewnie chłopina zestresowana jak mało kto :D

1

To jest ta konferencja, na której mówił, że Dembele był w Paryżu i nie wiedzą gdzie jest.

0

To ta konferencja, gdzie mówił, że Dembele był w Paryżu i nie wiedzą gdzie jest.

0

Masz linka? Znam niemiecki.

0

Coutinho pojawił się dzisiaj w Melwood(centrum treningowe Liverpoolu), ale nie trenował z powodu kontuzji pleców.

3

Jutro prezentacja i jednego i drugiego. Wtedy Bartek byłby wygranym okienka transferowego :D

0

Wiesz może ile zarabiał w bvb?

1

Było już. Nie pojawił się na treningu Borussi i nikt nie wie gdzie przebywa. Francuskie media piszą, że transfer jest dopięty, natomiast źródła bliskie Barcy uważają, że nie ma porozumienia.

34

Przypadkowy fan spotkał Dembele na lotnisku:
https://pbs.twimg.com/media/DG3pdimXsAArdh3.jpg:large

2

Miała być prezentacja Coutinho w piątek, a będzie Dembele :D

12

Ale trzeba przyznać, że młody dobre cyrki tam dziadkowi Watzke odstawia xDDD. Tutaj jakieś miny strzela, tutaj unfollowuje BvB na twitterze, teraz ucieka :D

0

Ta, wczoraj był w Paryżu z kolegami, a dzisiaj normalnie miał wstawić się na treningu, tak się jednak nie stało i dlatego nie wiedzą gdzie jest.

2

Bosz: Wczoraj nie było żadnych sygnałów, że Dembele nie będzie dzisiaj z nami. Mamy nadzieje, że nie stało się nic strasznego.

@StefanBuczko

1

Było

1

Bosz: Rozmawiałem wczoraj z Dembele. Powiedział mi, że był w Paryżu z kolegami. Nie wspomniał nic o transferze.

[StefanBuczko]

0

Dembele do Realu nie przejdzie, chyba że sprzedaliby Bale'a albo Krystynę, to wtedy można byłoby się zacząć martwić.

0

Pewnie Neymar powiedział najpierw 26mln dla tatusia, a potem 222mln dla was. My się z graniem nie śpieszy :D

9

A gdyby tak Karamoko Dembele zamiast Ousmane? Też ostatnio robił furore. Ma 14 lat, a więc powinien być perspektywiczniejszy. Na pewno taniej wyjdzie.

1

Hello, im polish, but i was born and raised in Canada.

0

That Dembele is not a natural LW - While its true that Dembele played RW alot for dortmund last season(probably because Reus, Pulisic and Schuerrle all play on the left), he has actually played more games as a LW/LM in his career than on the right. While he is left footed, his feet are very similar and he actually prefers to shoot with his right. He would be a great LW and would be able to cross and pass with his left and cut in and shoot with his right while playing LW.

W skrócie, Dembele w swojej karierze zagrał więcej razy jako lewy napasntik/pomocnik. Podczas gdy jest lewonożny, to mimo wszystko preferuje strzelać prawą. Byłby świetnym lewym napastnikiem oraz potrafiłby dograć lewą nogą oraz strzelać prawą.

4

Pamiętam mycie w zimnej wodzie jak miałem remont. Jaja praktycznie niewidoczne.

4

Barca nie kupi nikogo z Atletico.

1

Dlaczego? Wydaje mi się, że 99% kibiców Barcy płaci podatki.

0

W Monaco nie musiałby płacić podatków pewnie dlatego.

5

Wydaje mi się, że Dembele jest już zaklepany, ale czekają z ogłoszeniem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?