0

A może pora na nowego Messiego - Halilovica? xD

3

perchal w formie: Nie jestem tym ani trochę zdziwiony. Teraz pewnie kibice Barcelony liczą na przejście Coutinho, Dembele z BVB albo Dybali. Oni jeszcze nie wiedzą, że Neymara zastąpi Deulofeu.

0

Pewnie już go tam namawiali żeby po 3 latach w PSG przyszedł do Realu.

1

Liczę oczywiście na Polskę, ale nie pogniewałbym się gdyby Argentyna z Messim wygrała.

0

xdddddddddddddd

1

Priv

0

z zakontraktowania/kupna Semedo a nie podpisów xD

4

Jak Neymar ma się zachowywać jak dziecko to niech odchodzi. Jestem ogromynm fanem jego talentu, ale bez przesady. Jeśli PSG dałoby powiedzmy 100mln + Verrattiego to nie ma się co zastanawiać. Jeszcze dokupić Coutinho i gitar bas.

5

Początek końca telenoweli.

17

Za stary. Nawet na jeden sezon nie warto go brać.

51

Wyglądają jak para, która przez całą noc ratowała związek i ostatecznie się pogodzili :D

15

A co ma płakać? Nikt nie umarł.

0

Tak to potem właśnie jest ze wszystkim, coś przeczytacie, podajecie dalej bez przemyślenia. Post z 2016 roku.

0

Dodatkowa motywacja żeby na boisku ich zniszczyć, jak to zazwyczaj bywa.

4

Czy tego chcecie czy nie Neymar od nas odchodzi. W niedzielę z Juve jego ostatni mecz w barwach Barcy o ile zagra.

1

To ten sam wywiad gdzie powiedział, że może przejść do Manchester United albo Eibaru?

0

Jeżeli już Neymar ostatecznie został sprzedany za te 220mln. To kogo byście ściągnęli? Kto jest w ogóle dostępny na ten moment? Countinho?

0

Ta, ale jakbyśmy tak nie naciskali na PSG i Verrattiego to pewnie nie byłoby nawet takiej informacji :D

0

https://x.com/City_Watch/status/887302874404966400

Chciało się bawić z PSG w wojenkę transferową?

0

A już się cieszyliśmy z Verrattiego :D

10

Chyba trzeba zmienić avatar :(

0

w 3-4 dni tyle zarabia :d

0

Trumpa też ciągnie do arabów :D

1

Ciekawe czy naprwadę są fanami Barcy czy po prostu, że wydarzenie:
https://www.facebook.com/3GerardPique/videos/pcb.2071107506238593/2071107039571973/?type=3&theater

W Polsce pewnie fani Realu też krzyczeliby Pique, Busquets ;D

0

W tamtym sezonie też go nie było.

1

Shakiry ojciec jest z Libanu. A Bejrut to świetne miasto. Pique już tam bywał wcześniej.

0

Ten Toljan napradę niezły tak swoją drogą. W tym meczu trochę mniej go w ataku, ale z anglią śmigał aż miło.

2

Nie, jest sporo zdjęć które pokazują że Marco lubi przyjarać.

4

Chińczykom?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?