MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A może pora na nowego Messiego - Halilovica? xD
3
perchal w formie: Nie jestem tym ani trochę zdziwiony. Teraz pewnie kibice Barcelony liczą na przejście Coutinho, Dembele z BVB albo Dybali. Oni jeszcze nie wiedzą, że Neymara zastąpi Deulofeu.
0
Pewnie już go tam namawiali żeby po 3 latach w PSG przyszedł do Realu.
1
Liczę oczywiście na Polskę, ale nie pogniewałbym się gdyby Argentyna z Messim wygrała.
0
xdddddddddddddd
1
Priv
0
z zakontraktowania/kupna Semedo a nie podpisów xD
4
Jak Neymar ma się zachowywać jak dziecko to niech odchodzi. Jestem ogromynm fanem jego talentu, ale bez przesady. Jeśli PSG dałoby powiedzmy 100mln + Verrattiego to nie ma się co zastanawiać. Jeszcze dokupić Coutinho i gitar bas.
5
Początek końca telenoweli.
17
Za stary. Nawet na jeden sezon nie warto go brać.
51
Wyglądają jak para, która przez całą noc ratowała związek i ostatecznie się pogodzili :D
15
A co ma płakać? Nikt nie umarł.
0
Tak to potem właśnie jest ze wszystkim, coś przeczytacie, podajecie dalej bez przemyślenia. Post z 2016 roku.
0
Dodatkowa motywacja żeby na boisku ich zniszczyć, jak to zazwyczaj bywa.
4
Czy tego chcecie czy nie Neymar od nas odchodzi. W niedzielę z Juve jego ostatni mecz w barwach Barcy o ile zagra.
2
Nieźle się Legia wzmocniła:
https://scontent.ftxl1-1.fna.fbcdn.net/v/t31.0-8/20121487_1897034376990449_7977729197495452429_o.jpg?oh=325a7db1e8f5badff7d23e5886665ce1&oe=59F2DE8E
1
To ten sam wywiad gdzie powiedział, że może przejść do Manchester United albo Eibaru?
0
Jeżeli już Neymar ostatecznie został sprzedany za te 220mln. To kogo byście ściągnęli? Kto jest w ogóle dostępny na ten moment? Countinho?
0
Ta, ale jakbyśmy tak nie naciskali na PSG i Verrattiego to pewnie nie byłoby nawet takiej informacji :D
0
https://x.com/City_Watch/status/887302874404966400
Chciało się bawić z PSG w wojenkę transferową?
0
A już się cieszyliśmy z Verrattiego :D
10
Chyba trzeba zmienić avatar :(
0
w 3-4 dni tyle zarabia :d
0
Trumpa też ciągnie do arabów :D
1
Ciekawe czy naprwadę są fanami Barcy czy po prostu, że wydarzenie:
https://www.facebook.com/3GerardPique/videos/pcb.2071107506238593/2071107039571973/?type=3&theater
W Polsce pewnie fani Realu też krzyczeliby Pique, Busquets ;D
0
W tamtym sezonie też go nie było.
1
Shakiry ojciec jest z Libanu. A Bejrut to świetne miasto. Pique już tam bywał wcześniej.
0
Ten Toljan napradę niezły tak swoją drogą. W tym meczu trochę mniej go w ataku, ale z anglią śmigał aż miło.
2
Nie, jest sporo zdjęć które pokazują że Marco lubi przyjarać.
4
Chińczykom?