3

Barcelona wręcz powinna zmienić taktykę na 4-2-3-1, bo teraz prawe skrzydło bardzo często nie istnieje i trzeba grać przez Neymara. Messi głównie gra w środku i klepie z Neymarem. A na boku Rakitic sobie podaje z Roberto. Taki Dembele wniósł by bardzo dużo.

1

Bardzo fajna 1 kwarta. Nie spodziewam sie wyrownania serii. Swoja droga Neymar oglada prosto z hali.

1

Powiedział marcin95x

0

Myślicie, że za rok jakieś inne drużyny mogą namieszać w LM? City się zbroi mocno, ale co z tego będzie to nie wiadomo. Do Chelsea nie jestem przekonany.

3

Ronaldo tylko w Realu: 365 meczy/103 asysty
Messi w Barcelonie: 467 meczy/141 asyst

0

To na ZDF.de możesz spróbować. A jak nie to reddit soccerstreams w google i szukaj linka z mobile obok.

Sprawdziłem u siebie na telefonie ZDF.de i działa stream nawet bez appki ich.

0

W jakim kraju jesteś?

0

Może i teraz nie, ale patrząc na historię to Real jest twarzą rozgrywek europejskich. Chociaż wolałbym żeby jak najdłużej nikt nie obronił(może poza Barcą).

0

Czerwony Chiellini tuż przed dogrywką :)

1

12 lipca znakiiiiiiiiiiiiiiii

0

Boże Francja jak atakuje.

1

Francja i Brazylia to faworyci jak dla mnie.

0

Jakim składem myślicie Juventus wyjdzie w sobotę? Buffon - Barzagli, Chellini, Bonnuci - Pjanic, Khedira, Mandzukic, Alves - Dybala, Higuain

Czy może bardziej defensywnie?

0

haha przeczytałem całe zdanie pomijając słowo klucz czyli "nie". Tyle hajtu leci, że ciężko się połapać.

0

Ciekawe co powiesz jak wygramy LM i LL ;d

2

Im bliżej finał LM, tym mam większe przeczucia, że Real to jednak wygra. Jakoś nie potrafię sobie wyobrazić triumfu Juventusu. A Real? Ramos raz w 18, potem w 60 Ronaldo i po zabawie.

0

Jaką drużyną w Fifie lubicie grać sezony online? Poza Barceloną, Realem i Bayernem.

9

I bardzo dobrze, bo jest świetnym bramkarzem i już nieraz to udowodnił. Wydaje mi się, że jak obrona się ustabilizuje to i on będzie popełniał mniej błędów.,n

5

Jak Buffon wygra ligę mistrzów, to Messi dostanie złotą piłkę.

0

Może na dzisiaj to już za późno, ale na przyszłość polecam metodę 478, tylko że trzeba wykonywać regularnie.

0

Większość zamachów dokonanych do tej pory zrobili muslimy urodzeni już w krajach europejskich.

3

Myślisz, że jakby nie wpuścili uchodźców to zamachów by nie było? Czy przez głupotę polityków masz na myśli coś innego?

Swoją drogą to ja obawiam się o jutrzejszy finał LE, oby tam się nic nie stało.

26

Parę razy się upiekło :D

0

Myślicie, że Chlesea w przyszłym sezonie utrzyma poziom i będzie mocne zarówno w lidze jak i LM?

1

W tym momencie to ja się cieszę, że Real wygrywa. Jakby Real przegrał, a my byśmy tego nie wykorzystali to nie wiem co by było.

0

Teraz nasi zejdą na przerwę, dowiedzą się, że Real prowadzi to już w ogóle będzie im obojętne. Jakby było 0:0 albo 1:1 w Maladze to pewnie daliby gazu.

1

Wszystkim podejrzewam

0

Suarez przed chwilą nie potrafił tego zrobić.

0

Z PSG nie oglądałem od 75 min gdzieś, żałuję teraz

0

Nie wiem jak wy, ale ja sobie dzisiejszy mecz daruję i gdzieś o 22 wejdę na naszą stronę. Z PSG zadziałało :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?