MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Barcelona wręcz powinna zmienić taktykę na 4-2-3-1, bo teraz prawe skrzydło bardzo często nie istnieje i trzeba grać przez Neymara. Messi głównie gra w środku i klepie z Neymarem. A na boku Rakitic sobie podaje z Roberto. Taki Dembele wniósł by bardzo dużo.
1
Bardzo fajna 1 kwarta. Nie spodziewam sie wyrownania serii. Swoja droga Neymar oglada prosto z hali.
1
Powiedział marcin95x
0
Myślicie, że za rok jakieś inne drużyny mogą namieszać w LM? City się zbroi mocno, ale co z tego będzie to nie wiadomo. Do Chelsea nie jestem przekonany.
3
Ronaldo tylko w Realu: 365 meczy/103 asysty
Messi w Barcelonie: 467 meczy/141 asyst
0
To na ZDF.de możesz spróbować. A jak nie to reddit soccerstreams w google i szukaj linka z mobile obok.
Sprawdziłem u siebie na telefonie ZDF.de i działa stream nawet bez appki ich.
0
W jakim kraju jesteś?
0
Może i teraz nie, ale patrząc na historię to Real jest twarzą rozgrywek europejskich. Chociaż wolałbym żeby jak najdłużej nikt nie obronił(może poza Barcą).
0
Czerwony Chiellini tuż przed dogrywką :)
1
12 lipca znakiiiiiiiiiiiiiiii
0
Boże Francja jak atakuje.
1
Francja i Brazylia to faworyci jak dla mnie.
0
Jakim składem myślicie Juventus wyjdzie w sobotę? Buffon - Barzagli, Chellini, Bonnuci - Pjanic, Khedira, Mandzukic, Alves - Dybala, Higuain
Czy może bardziej defensywnie?
0
haha przeczytałem całe zdanie pomijając słowo klucz czyli "nie". Tyle hajtu leci, że ciężko się połapać.
0
Ciekawe co powiesz jak wygramy LM i LL ;d
2
Im bliżej finał LM, tym mam większe przeczucia, że Real to jednak wygra. Jakoś nie potrafię sobie wyobrazić triumfu Juventusu. A Real? Ramos raz w 18, potem w 60 Ronaldo i po zabawie.
0
Jaką drużyną w Fifie lubicie grać sezony online? Poza Barceloną, Realem i Bayernem.
9
I bardzo dobrze, bo jest świetnym bramkarzem i już nieraz to udowodnił. Wydaje mi się, że jak obrona się ustabilizuje to i on będzie popełniał mniej błędów.,n
5
Jak Buffon wygra ligę mistrzów, to Messi dostanie złotą piłkę.
0
Może na dzisiaj to już za późno, ale na przyszłość polecam metodę 478, tylko że trzeba wykonywać regularnie.
0
Większość zamachów dokonanych do tej pory zrobili muslimy urodzeni już w krajach europejskich.
3
Myślisz, że jakby nie wpuścili uchodźców to zamachów by nie było? Czy przez głupotę polityków masz na myśli coś innego?
Swoją drogą to ja obawiam się o jutrzejszy finał LE, oby tam się nic nie stało.
26
Parę razy się upiekło :D
0
Myślicie, że Chlesea w przyszłym sezonie utrzyma poziom i będzie mocne zarówno w lidze jak i LM?
1
W tym momencie to ja się cieszę, że Real wygrywa. Jakby Real przegrał, a my byśmy tego nie wykorzystali to nie wiem co by było.
0
Teraz nasi zejdą na przerwę, dowiedzą się, że Real prowadzi to już w ogóle będzie im obojętne. Jakby było 0:0 albo 1:1 w Maladze to pewnie daliby gazu.
1
Wszystkim podejrzewam
0
Suarez przed chwilą nie potrafił tego zrobić.
0
Z PSG nie oglądałem od 75 min gdzieś, żałuję teraz
0
Nie wiem jak wy, ale ja sobie dzisiejszy mecz daruję i gdzieś o 22 wejdę na naszą stronę. Z PSG zadziałało :D