MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co tam w tym Dortmundzie sie okazało w końcu? IS nigdy się do tego nie przyznał, a przyznają się do wszystkiego. A ruski chyba za dużo GTA się nagrał, jeszcze poprosić o zmianę pokoju w hotelu na taki z którego widać bedzie autobus i miejsce ładunku.
3
Kibice super zachowanie. Wyobraźcie sobie co by się działo na Santiago Bernabeu xD Swoją drogą to zawsze tak jest z kibicami, że jak robić dym to na wyjeździe nie w domu :D
0
Umtiti piłkarzem z największą ilością podań w naszej drużynie. To pokazuje jak wygląda nasza pomoc.
0
Zgadzam się z laliga, Neuer jest lepszy od Buffona, ale w latach świetności Buffona nikt nie miałby do niego podjazdu.
10
Psycholog potrzebny.
7
Znając życie to super świetna obrona Juve z Realem zagrałaby najgorszy mecz w karierze
0
Nie mogli, bo wystarczyło przycisnąć naszą obronę i nic po niej nie zostało.
0
No tak jak Ronaldo, jedną na pustaka, druga niepokryty masa pełno czasu to i dobry strzał zza pola karnego. Messi w formie dzisiaj miałby już minimum jednego gola na koncie.
1
Co by nie mówić to Messi też jest lekko pod formą.
0
Nie jesteśmy w stanie zrobić praktycznie nic, nie ma się co oszukiwać.
1
Suarez proszę cię
1
Nie przesadzajcie. Może dwa razy powinien dac faul dla nas, ale nie sędziuje źle na razie.
0
google --> reddit soccerstreams albo meczosy
4
Dokładnie, bo tak to sobie można wracać do każdego meczu. Pique mógłby powiedzieć: a ty przewiń sobie do gola z Atletico w ostatnim finale itd. Ale po co?
4
Ta zagrali lepiej od Bayernu, jak ci grali w 10 xDD
1
Jeszcze Ronaldo na koniec zostanie królem strzelców LM w tym sezonie xd
0
Bo Robben jest zajebisty?
1
Nie, Real strzelił 2 gole na wyjeździe.
1
Real, 2 gole na wyjeździe.
0
To teraz się zacznie.
4
Ta tylko +Busquets -Alonso
0
Mecz meczowi nierówny, grali lepiej.
2
Bayern Guardioli był lepszy
0
Real naprawdę ma świetną obronę. Zdarzają im się wpadki, ale jak się zepną to ciężko coś zrobić.
0
reddit soccerstreams w google
0
Tego niestety nie wiem.
8
W następnej rundzie przegrają pierwszy 2:0.
1
Od chyba roku albo dwóch, mecze LM w otwartej telewizji puszcza tylko ZDF i zawsze w środę.
0
Wiele gwiazd z topowych drużyn przechodziło do Turcji i nikt nie narzekał.
0
Głupotą było go puszczać, jeszcze większą głupotą byłoby go znowu kupować.