0

Co tam w tym Dortmundzie sie okazało w końcu? IS nigdy się do tego nie przyznał, a przyznają się do wszystkiego. A ruski chyba za dużo GTA się nagrał, jeszcze poprosić o zmianę pokoju w hotelu na taki z którego widać bedzie autobus i miejsce ładunku.

3

Kibice super zachowanie. Wyobraźcie sobie co by się działo na Santiago Bernabeu xD Swoją drogą to zawsze tak jest z kibicami, że jak robić dym to na wyjeździe nie w domu :D

0

Umtiti piłkarzem z największą ilością podań w naszej drużynie. To pokazuje jak wygląda nasza pomoc.

0

Zgadzam się z laliga, Neuer jest lepszy od Buffona, ale w latach świetności Buffona nikt nie miałby do niego podjazdu.

10

Psycholog potrzebny.

7

Znając życie to super świetna obrona Juve z Realem zagrałaby najgorszy mecz w karierze

0

Nie mogli, bo wystarczyło przycisnąć naszą obronę i nic po niej nie zostało.

0

No tak jak Ronaldo, jedną na pustaka, druga niepokryty masa pełno czasu to i dobry strzał zza pola karnego. Messi w formie dzisiaj miałby już minimum jednego gola na koncie.

1

Co by nie mówić to Messi też jest lekko pod formą.

0

Nie jesteśmy w stanie zrobić praktycznie nic, nie ma się co oszukiwać.

1

Suarez proszę cię

1

Nie przesadzajcie. Może dwa razy powinien dac faul dla nas, ale nie sędziuje źle na razie.

0

google --> reddit soccerstreams albo meczosy

4

Dokładnie, bo tak to sobie można wracać do każdego meczu. Pique mógłby powiedzieć: a ty przewiń sobie do gola z Atletico w ostatnim finale itd. Ale po co?

4

Ta zagrali lepiej od Bayernu, jak ci grali w 10 xDD

1

Jeszcze Ronaldo na koniec zostanie królem strzelców LM w tym sezonie xd

0

Bo Robben jest zajebisty?

1

Nie, Real strzelił 2 gole na wyjeździe.

1

Real, 2 gole na wyjeździe.

0

To teraz się zacznie.

4

Ta tylko +Busquets -Alonso

0

Mecz meczowi nierówny, grali lepiej.

2

Bayern Guardioli był lepszy

0

Real naprawdę ma świetną obronę. Zdarzają im się wpadki, ale jak się zepną to ciężko coś zrobić.

0

reddit soccerstreams w google

0

Tego niestety nie wiem.

8

W następnej rundzie przegrają pierwszy 2:0.

1

Od chyba roku albo dwóch, mecze LM w otwartej telewizji puszcza tylko ZDF i zawsze w środę.

0

Wiele gwiazd z topowych drużyn przechodziło do Turcji i nikt nie narzekał.

0

Głupotą było go puszczać, jeszcze większą głupotą byłoby go znowu kupować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?