MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak janosik albo jak imam, co kto woli ;d
0
Wszystkie prezentują się bardzo fajnie.
0
Każdy przecież wie, że mięso czerwone to najgorsze z mięs. Aż dziwne, że taki sportowiec jak Messi sobie na nie wcześniej pozwalał.
0
Typowy biznesmongoł na zdjęciu
0
Brazylia na ten moment gra najlepszą piłkę reprezentacyjną. Wiadomo jednak, że nie wszystkie ekipy szczególnie z Europy dają z siebie wszystko na eliminacjach, bo niektóre grupy są znacznie łatwiejsze niż ta z Ameryki Południowej.
9
Aktualnie tabela wygląda dobrze i mam nadzieję, że te aktualne top5 drużyn w grupie awansuje.
0
Czyli Unzue
;'d
0
Nikogo to nie interesuje. Będą ważne trofea to będzie się liczył, tyle.
4
A co przestałbyś go lubić jakby to była prawda? hahaha
6
Messi zmienił religię:
http://20.theladbiblegroup.com/s3/content/49b1292558d53ead8d505efa4ec3ef3d.jpg
:D
1
Wysłane hahahahaha
0
Inne czasy. Teraz to wiadomo, że facebooki, whatsappy i kontakt można utrzymywać 24/7.
0
Ten Mbappe naprawdę przypomina Henry'ego.
0
Bayern jak wjedzie na pełnej k to 4:1 u siebie.
0
Juve jest na pewno lepsze od PSG, ale jak zepniemy się i zagramy na 100 w dwóch meczach to powinniśmy awansować
0
Juve jest lepsze od PSG :)
0
Real-Leicester/Monaco
Barca - Bayern ;d
1
Ja się nie zdziwię jak dostaniecie Leicester xD
11
Real-Leicester w 1/4
1
Śmieszy gadanie typu zakaz włączania streamów, wchodzenia na flashscore. Jak mają wygrać to wygrają.
6
Jeszcze większym kabaretem jest czytanie rm.pl w trakcie meczu Barcy.
0
Ney się świetnie bawi na urodzinach siostry.
0
Wie ktoś gdzie znajdę skrót meczu z francuskim/polskim komentarzem?
0
Nie może być remisu już. Barca musi wygrać 6:1 żeby awansowac.
0
Akurat w tym meczu to najlepsza taktyka jaka może być.
0
hahahaha nie znasz się na piłce. Myślisz, że kiwnie 5 i strzeli gola?
0
Ja mam nadzieję jedynie na to, że Barca pokaże, że pierwszy mecz z PSG to był po prostu gorszy dzień. Liczę, że dziś Barca zdominuje PSG, będzie tworzyła okazje.
4
Lepiej bez karnych. Nie chciałbym widzieć jak Messi nie strzela ewentualnego karnego.
3
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
1
To akurat prawda. Real może i nie zachwyca, ale do min. półfinału dochodzą w ostatnich latach za każdym razem, tak jak my wcześniej.