MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Fajna opcja dla krajowych mistrzów słabszych lig, że jak odpadną w eliminacjach do LM to będą grać w osobnych do LE.
0
Mecz ligowy dopiero w niedzielę także odpocząć zdążą nie martwcie się. Zapewne jakieś mecze z japońskimi drużynami też wejdą w życie od przyszłego roku, także zacznijcie się przyzwyczajać.
2
Komentarz usunięty
21
Marzę o meczu Arsenal-Real
0
I Real-City. Żartuję
0
Wasilewski na środku obrony się odwalił.
0
To kto panowie? PSG, Bayern czy Borussia?
0
Musiałby wygrać ligę albo ligę mistrzów. Jak Ronaldo wygra ligę, a Messi nic to znowu CR :)
0
No i to jest prawidłowe podejście. Wiadomo, że gdzieś tam w środku piłkarze czy trener mogą się bać, ale po co trener ma mówić, że boimy się Barcelony, przecież to źle wypływa zarówno na piłkarzy jak i na całe otoczenie danego klubu.
0
W takim razie Griezmann tym bardziej nie powinien być w trójce, bo tylko dlatego też Messiemu ten finał doliczyłem. Francuz przegrał dwa finał i w jednym nie trafił karnego, to ma być top3 świata? Nic nie wygrał + indywidualnie gorszy od chociażby Suareza.
3
Lubię go w sumie, ale błędów też popełnił już milion :D
0
O czym ty mówisz? Messi w tym roku kalendarzowym zjadł konkurencję pod względem indywidualnym. Ma najwięcej goli i pełno asyst. Do tego dochodzą trofea i finał Copa America. No, ale raczej nie ma się co łudzić, bo Ronaldo wygra tę nagrodę.
0
Głównym celem w tym sezonie powinna być LM.
0
To Mascherano faulował.
0
Koło 23 pewnie
2
Nie wywołuj wilka z lasu.
0
Messi to już chyba nigdy nie strzeli z Realem.
1
Dodam tylko, że gramy na osłabiony Real, a i tak mamy problemy ze stwarzaniem akcji, kontrolowaniem gry.
8
A po co ty się przejmujesz tym co będą pisać?
0
Jak uważasz, że ta "ręka" Ramosa to był karny to nie znasz się na piłce.
0
Przecież jakby to był Messi a nie Lucas to też byłby płacz, bo można było dać karnego.
0
Był karny hahaha
0
reddit - soccer streams wpisz w google
0
Ciekaw jestem czy piłkarze biorą jakieś tabletki nasenne jak dzień przed finałem czy właśni takim El Classico nie mogą spać.
1
Stare dobre Chelsea wróciło. 2 strzały na bramkę 2 gole.
0
Arda sie naje kebabów :D
0
To zaczynamy od Chelsea - City, a potem Barca
80
Prowadź Panie
0
Swoją drogą to nie rozumiem dlaczego każdy chciałby finału w LM z Realem. Wiadomo, że finały rządzą się swoimi prawami i jakbyśmy taki finał ewentualnie przegrali to byłaby tragedia.
0
Inshallah Arda