1

Fajna opcja dla krajowych mistrzów słabszych lig, że jak odpadną w eliminacjach do LM to będą grać w osobnych do LE.

0

Mecz ligowy dopiero w niedzielę także odpocząć zdążą nie martwcie się. Zapewne jakieś mecze z japońskimi drużynami też wejdą w życie od przyszłego roku, także zacznijcie się przyzwyczajać.

2

Komentarz usunięty

21

Marzę o meczu Arsenal-Real

0

I Real-City. Żartuję

0

Wasilewski na środku obrony się odwalił.

0

To kto panowie? PSG, Bayern czy Borussia?

0

Musiałby wygrać ligę albo ligę mistrzów. Jak Ronaldo wygra ligę, a Messi nic to znowu CR :)

0

No i to jest prawidłowe podejście. Wiadomo, że gdzieś tam w środku piłkarze czy trener mogą się bać, ale po co trener ma mówić, że boimy się Barcelony, przecież to źle wypływa zarówno na piłkarzy jak i na całe otoczenie danego klubu.

0

W takim razie Griezmann tym bardziej nie powinien być w trójce, bo tylko dlatego też Messiemu ten finał doliczyłem. Francuz przegrał dwa finał i w jednym nie trafił karnego, to ma być top3 świata? Nic nie wygrał + indywidualnie gorszy od chociażby Suareza.

3

Lubię go w sumie, ale błędów też popełnił już milion :D

0

O czym ty mówisz? Messi w tym roku kalendarzowym zjadł konkurencję pod względem indywidualnym. Ma najwięcej goli i pełno asyst. Do tego dochodzą trofea i finał Copa America. No, ale raczej nie ma się co łudzić, bo Ronaldo wygra tę nagrodę.

0

Głównym celem w tym sezonie powinna być LM.

0

To Mascherano faulował.

0

Koło 23 pewnie

2

Nie wywołuj wilka z lasu.

0

Messi to już chyba nigdy nie strzeli z Realem.

1

Dodam tylko, że gramy na osłabiony Real, a i tak mamy problemy ze stwarzaniem akcji, kontrolowaniem gry.

8

A po co ty się przejmujesz tym co będą pisać?

0

Jak uważasz, że ta "ręka" Ramosa to był karny to nie znasz się na piłce.

0

Przecież jakby to był Messi a nie Lucas to też byłby płacz, bo można było dać karnego.

0

Był karny hahaha

0

reddit - soccer streams wpisz w google

0

Ciekaw jestem czy piłkarze biorą jakieś tabletki nasenne jak dzień przed finałem czy właśni takim El Classico nie mogą spać.

1

Stare dobre Chelsea wróciło. 2 strzały na bramkę 2 gole.

0

Arda sie naje kebabów :D

0

To zaczynamy od Chelsea - City, a potem Barca

80

Prowadź Panie

0

Swoją drogą to nie rozumiem dlaczego każdy chciałby finału w LM z Realem. Wiadomo, że finały rządzą się swoimi prawami i jakbyśmy taki finał ewentualnie przegrali to byłaby tragedia.

0

Inshallah Arda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?