2

Przed Realem dosyć trudne mecze, jak wygrają je wszystkie to nikt nie mógłby z takim Realem rywalizować .

0

Ale przyszedłeś tutaj udawać kibica Barcelony czy o co chodzi? xDDDD

2

W tym sezonie pozostało walczyć o drugie miejsce w lidze i może o Ligę Mistrzów, bo tam gramy zupełnie inaczej.

1

Nawet jeśli to trudno, taka jest piłka.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

1. Ronaldo
2. Drogba
3. Maakay

3

Zastanów się trochę zanim palniesz kolejną głupotę.

0

Małe pytanie. W następnej rundzie CdR jest losowanie czy drabinka?

13

Messi też jest przeciętny w takim razie. Chyba, że to ironia :D

0

Gdzie był mecz rozgrywany?

1

Igła nie trafi

65

Real 3 mecze z rzędu z Sevillą hahaha

5

Nie musi dopóki na boisku z nim jest Messi i Suarez.

0

Zabrakło np w meczu z Alaves, gdzie normalnie z ekipami tego pokroju wygrywamy 4/5:0.

0

Jeszcze tylko Paco.

1

Nie wyczułeś ironii?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Na piłkarzach wszystkie dobrze wyglądają : D

5

Ojciec cały rok ciężko tyrał i dorobił się używanego telewizora 12' calowego. Serio? Myślisz, że w Afganistanie ludzie nie mają telewizorów ani internetu, no internetu to może nie każdy w domu, ale kafejki itd.

1

Może jakiś szejk się tam wzruszył i sprowadzi całą rodzinkę do Qataru :D

7

13

hahhahahhahahaha

0

Łatwiej byłoby mu się zaaklimatyzować w Chelsea.

0

Polecam ćwiczyć Full Body Workout na początek :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Nie pisz tak, bo jeszcze cie nazwą zdrajcą narodu polskiego.

4

Musiał go sędzia z boiska na rękach ściągać, bo tak się do Messiego przykleił :D Wszyscy beka tam

5

Ten młody co robi hjahahhaha

2

Młody w szlafroku hahhahaa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?