MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dlatego nie można mówić nigdy, że Ronaldo się skończył. Już ma 8 goli i pewnie będzie walczył nie tylko o ligę, ale i o króla strzelców.
0
No to strata punktów z Sociedad nie wchodzi w grę.
0
kibice pewnie chcieli zobaczyć fajny mecz i na pewno też Messiego.
0
Każdy wiedział, że Malaga zagra autobusem poza Enrique.
0
Napisz
hahaha
1
Mały człowieczku skończ się kompromitować.
0
Tutaj znalazłby tyle samych, a nawet więcej głupich komentarzy.
1
W roku gdzie wygraliśmy potrójną przegraliśmy z Malagą.
0
Głupiutki człowieczek z ciebie.
0
Co nie znaczy, że za tydzień będzie to samo. Z takimi żalami to polecam dyskusje na facebooku.
0
No widzisz
:)
0
Suarez kartki, Messi wymiotował.
2
Jak zawsze za Enrique ;)
1
I dobrze. Nigdy nie było problemów.
0
Arda pewnie się nażarł wiadomo czego i nie mógł wstać. A Neymar to do przewidzenia ;d
0
Kolejny mecz Argentyny z Chile będzie bardzo ważny.
0
Alibaba arab z bajki :D
0
drhtv dobrze działa
0
Ciężko by było, bo Polska nie jest drużyną, która gra piłką, stawia na posiadanie piłki i stwarza bardzo dużo okazji. Wtedy jeszcze bardziej by pewnie mówili, że Messi sam nic nie zdziała i co z tego, że jest Lewy, Milik itd jak nie ma kto podać.
0
Krytyka będzie zawsze jak nie ma wyników, podobnie jak na Lewego w Polsce.
0
Alibaba Arab z bajki :)
0
Nie usunął profilu tylko tego tweeta.
https://x.com/RobinXVII
Nie wygląda na rasistę a raczej na jakiegoś trolla internetowego ;d
12
Kto by nie wolał mieszkać w Barcelonie mając takie pieniądze? :D
3
To powiedz dlaczego jest śmieszny.
11
Śmieszna kwota? Ciekaw jestem jak szybko byś wyłożył tę śmieszną kwotę.
0
Ciężko stwierdzić, w Lyonie miał tylko jedną krótką kontuzję.
0
Nawet nie mówcie, też mam
2
"Wszyscy się teraz boją, że bedą musieli zimą chodzić w Trampku, a ja wam powiem, że nic sie nie zmieni... Politycy, od kilkudziesięciu lat nie mają już właściwie żadnej władzy, a cała ta historia jest spektaklem dla mas..."
Mądre...
0
Pewnie tak. Nie wydaje mi się, żeby tego typu legalne rzeczy miały się zmienić, a na pewno nie od zaraz.
0
Nie masz obywatelstwa? Masz się czego obawiać. Jak ktoś ma jednak jakąkolwiek umowę o pracę to raczej nie.