0

Dlatego nie można mówić nigdy, że Ronaldo się skończył. Już ma 8 goli i pewnie będzie walczył nie tylko o ligę, ale i o króla strzelców.

0

No to strata punktów z Sociedad nie wchodzi w grę.

0

kibice pewnie chcieli zobaczyć fajny mecz i na pewno też Messiego.

0

Każdy wiedział, że Malaga zagra autobusem poza Enrique.

0

Napisz
hahaha

1

Mały człowieczku skończ się kompromitować.

0

Tutaj znalazłby tyle samych, a nawet więcej głupich komentarzy.

1

W roku gdzie wygraliśmy potrójną przegraliśmy z Malagą.

0

Głupiutki człowieczek z ciebie.

0

Co nie znaczy, że za tydzień będzie to samo. Z takimi żalami to polecam dyskusje na facebooku.

0

No widzisz
:)

0

Suarez kartki, Messi wymiotował.

2

Jak zawsze za Enrique ;)

1

I dobrze. Nigdy nie było problemów.

0

Arda pewnie się nażarł wiadomo czego i nie mógł wstać. A Neymar to do przewidzenia ;d

0

Kolejny mecz Argentyny z Chile będzie bardzo ważny.

0

Alibaba arab z bajki :D

0

drhtv dobrze działa

0

Ciężko by było, bo Polska nie jest drużyną, która gra piłką, stawia na posiadanie piłki i stwarza bardzo dużo okazji. Wtedy jeszcze bardziej by pewnie mówili, że Messi sam nic nie zdziała i co z tego, że jest Lewy, Milik itd jak nie ma kto podać.

0

Krytyka będzie zawsze jak nie ma wyników, podobnie jak na Lewego w Polsce.

0

Alibaba Arab z bajki :)

0

Nie usunął profilu tylko tego tweeta.
https://x.com/RobinXVII

Nie wygląda na rasistę a raczej na jakiegoś trolla internetowego ;d

12

Kto by nie wolał mieszkać w Barcelonie mając takie pieniądze? :D

3

To powiedz dlaczego jest śmieszny.

11

Śmieszna kwota? Ciekaw jestem jak szybko byś wyłożył tę śmieszną kwotę.

0

Ciężko stwierdzić, w Lyonie miał tylko jedną krótką kontuzję.

0

Nawet nie mówcie, też mam

2

"Wszyscy się teraz boją, że bedą musieli zimą chodzić w Trampku, a ja wam powiem, że nic sie nie zmieni... Politycy, od kilkudziesięciu lat nie mają już właściwie żadnej władzy, a cała ta historia jest spektaklem dla mas..."

Mądre...

0

Pewnie tak. Nie wydaje mi się, żeby tego typu legalne rzeczy miały się zmienić, a na pewno nie od zaraz.

0

Nie masz obywatelstwa? Masz się czego obawiać. Jak ktoś ma jednak jakąkolwiek umowę o pracę to raczej nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?