MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Powalczyć na Camp Nou to możecie o autografy.
1
Niech będzie, że na krajowym podwórku :D
3
Trzeci remis z rzędu. Statystka mówi, że kolejny wygramy.
1
Zna się tutaj ktoś może na obstawianiu CS:GO? Nigdy nie grałem w tę wersję csa, a słyszałem, że łatwo obstawić, bo zazwyczaj faworyt wygrywa, a kursy też fajne.
Mógłby mi ktoś powiedzieć kto się zna kto jest faworytem w tych meczach i gdzie ewentualnie może dojść do niespodzianki?
SK - Dignitas
Astralis - NiP
VP - FaZe
Optic-Mouse
0
Chyba się trochę zaciął ostatnio, ale mam nadzieję, że w sobotę poprowadzi do zwycięstwa.
3
Espanyol tylko z nami od czasu do czasu daję radę zremisować. Tak to dają dupy zawsze.
0
Tu nie chodzi o sens tylko o fakty.
13
Rodowita "Niemka" na ostatnim zdjęciu :)
Oczywiście żartuję, takie komentarze to na facebooku czy onecie można szukać xD
20
Prawidłowo napisane zdanie, czego nie rozumiesz?
8
Sorry, ale to nie liga angielska, że się traci nie wiadomo ile pkt. Jak Real będzie grał tak jak teraz i szczęście nie będzie ich opuszczało to nawet 4pkt jest czasem nie do odrobienia. Oczywiście wierzę, że za tydzień wygramy.
1
Śmieszne, że nawet remis mnie zadowoli. Przed meczem myślałem, że tylko 3pkt wchodzą w grę. No, ale jak wygramy z Realem to będzie tylko 3pkt, a to da się odrobić.
0
I co w związku z tym? W pierwszej nie było autobusu i nasi i tak nic nie mogli zrobić.
0
Poczytaj komentarze.
0
Żadnego strzału jak na razie
E: właśnie pierwszy
0
Real cudem wygrał dwie ligi mistrzów ;)
0
Nie można wrzucać linków, zapoznaj się z regulaminem. Podpowiem, wpisz sobie w google Reddit Soccerstreams
1
Jakbyś chciał jeszcze raz zobaczyć:
1
Aymen Barkok, 18 latek. Tydzień temu zadebiutował w Bundeslidze i strzelił na 2:1 ;d
5
Stać go to ma :)
8
Każdy ma prawo do własnej opinii(jednym podoba się gra piłką innym wrzutki). Także dzieciaki zaraz nie róbcie z tego newsa syfu.
7
Jak najbardziej miał takie prawo. Wiadomo, że ogólnie Simeone jest lepszym, bardziej doświadczonym trenererm, ale Zidane wygrał LM w swoim debiutanckim sezonie(nie ważne jakich mieli rywali) i jest niepokonany od 30 meczy.
3
Po pierwsze to dobry avatar :) Po drugie Barca nigdy nie miała problemu z lotami dlatego też na to trzeba patrzeć, bo to że jakieś tam Janusze nie były zadowolone z lotu to wszędzie się zdarza. Oczywiście, że trzeba patrzeć kto cię sponsoruje, ale większość tutaj głosuje na 1 opcję tylko ze względu na to, ze Qatar kojarzy im się z Islamem i tym bardziej ciemnym użytkownikom też z terroryzmem.
2
Pieniądze nie śmierdzą osoby, osoby które nie oddały głosu na opcję nr. 3 nie byłyby najlepszymi biznesmenami :)
0
wpisz w google reddit soccer i znajdziesz
7
Opapappa gol opapapapa gol hahaha
6
Już czuję ten mecz Barca-Bayern w 1/8.
2
I prawidłowo. Niech Real wyjdzie z 1 miejsca to mogą trafić na Juve, Bayern, City, PSG/Arsenal :)
0
Mannequin challenge celebration :D
14
A co ma krzyczeć jak dziecko: Nie nie jestem pedałem, proszę nie mów tak?
Proszę cię. Koke jak gówniarz się zachował i tyle.
0
Osoby płaczące o zdjęcie Ronaldo niech kupią sobie maść. Gość był twarzą ostatniej kolejki La Liga i zrobił największy progres dlatego też jego zdjęcie nie powinno dziwić.