2

Powalczyć na Camp Nou to możecie o autografy.

1

Niech będzie, że na krajowym podwórku :D

3

Trzeci remis z rzędu. Statystka mówi, że kolejny wygramy.

1

Zna się tutaj ktoś może na obstawianiu CS:GO? Nigdy nie grałem w tę wersję csa, a słyszałem, że łatwo obstawić, bo zazwyczaj faworyt wygrywa, a kursy też fajne.

Mógłby mi ktoś powiedzieć kto się zna kto jest faworytem w tych meczach i gdzie ewentualnie może dojść do niespodzianki?

SK - Dignitas
Astralis - NiP
VP - FaZe
Optic-Mouse

0

Chyba się trochę zaciął ostatnio, ale mam nadzieję, że w sobotę poprowadzi do zwycięstwa.

3

Espanyol tylko z nami od czasu do czasu daję radę zremisować. Tak to dają dupy zawsze.

0

Tu nie chodzi o sens tylko o fakty.

13

Rodowita "Niemka" na ostatnim zdjęciu :)

Oczywiście żartuję, takie komentarze to na facebooku czy onecie można szukać xD

20

Prawidłowo napisane zdanie, czego nie rozumiesz?

8

Sorry, ale to nie liga angielska, że się traci nie wiadomo ile pkt. Jak Real będzie grał tak jak teraz i szczęście nie będzie ich opuszczało to nawet 4pkt jest czasem nie do odrobienia. Oczywiście wierzę, że za tydzień wygramy.

1

Śmieszne, że nawet remis mnie zadowoli. Przed meczem myślałem, że tylko 3pkt wchodzą w grę. No, ale jak wygramy z Realem to będzie tylko 3pkt, a to da się odrobić.

0

I co w związku z tym? W pierwszej nie było autobusu i nasi i tak nic nie mogli zrobić.

0

Poczytaj komentarze.

0

Żadnego strzału jak na razie

E: właśnie pierwszy

0

Real cudem wygrał dwie ligi mistrzów ;)

0

Nie można wrzucać linków, zapoznaj się z regulaminem. Podpowiem, wpisz sobie w google Reddit Soccerstreams

1

Jakbyś chciał jeszcze raz zobaczyć:

1

Aymen Barkok, 18 latek. Tydzień temu zadebiutował w Bundeslidze i strzelił na 2:1 ;d

5

Stać go to ma :)

8

Każdy ma prawo do własnej opinii(jednym podoba się gra piłką innym wrzutki). Także dzieciaki zaraz nie róbcie z tego newsa syfu.

7

Jak najbardziej miał takie prawo. Wiadomo, że ogólnie Simeone jest lepszym, bardziej doświadczonym trenererm, ale Zidane wygrał LM w swoim debiutanckim sezonie(nie ważne jakich mieli rywali) i jest niepokonany od 30 meczy.

3

Po pierwsze to dobry avatar :) Po drugie Barca nigdy nie miała problemu z lotami dlatego też na to trzeba patrzeć, bo to że jakieś tam Janusze nie były zadowolone z lotu to wszędzie się zdarza. Oczywiście, że trzeba patrzeć kto cię sponsoruje, ale większość tutaj głosuje na 1 opcję tylko ze względu na to, ze Qatar kojarzy im się z Islamem i tym bardziej ciemnym użytkownikom też z terroryzmem.

2

Pieniądze nie śmierdzą osoby, osoby które nie oddały głosu na opcję nr. 3 nie byłyby najlepszymi biznesmenami :)

0

wpisz w google reddit soccer i znajdziesz

7

Opapappa gol opapapapa gol hahaha

6

Już czuję ten mecz Barca-Bayern w 1/8.

2

I prawidłowo. Niech Real wyjdzie z 1 miejsca to mogą trafić na Juve, Bayern, City, PSG/Arsenal :)

0

Mannequin challenge celebration :D

14

A co ma krzyczeć jak dziecko: Nie nie jestem pedałem, proszę nie mów tak?

Proszę cię. Koke jak gówniarz się zachował i tyle.

0

Osoby płaczące o zdjęcie Ronaldo niech kupią sobie maść. Gość był twarzą ostatniej kolejki La Liga i zrobił największy progres dlatego też jego zdjęcie nie powinno dziwić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?