1

Napoli nie można skreślać jeszcze. Jak zagrają mecz życia to 2:0 mogą wygrać, jak Wolfsburg rok temu.

12

Neymar najlepszy, Ter Stegen zaraz za nim, reszta nic.

0

PSG zagrało naprawdę świetnie, nie pozwolili nam na nic. Zazwyczaj nawet jak nie mamy swojego dnia to potrafimy strzelić bramkę albo przynajmniej kilka świetnych okazji. Cóż pozostało im życzyć jak najlepiej w dalszym etapie LM. Może w tym roku uda im się dojść do finału? O dziwo bez Ibrahimovica. Nie, nie wierzę w Remontadę.

0

Jak Barca da radę jednego wcisnąć to nie będzie tak źle.

0

Nie masz pojęcia o piłce skoro myślisz, że Barca ma szansę na Camp Nou na awans.

0

Tak swoją drogą Messi nie wygra Złotej Piłki za ten rok.

0

Iniesta czy Busquets nie są lepsi :)

0

My mieliśmy w sumie 2 strzały na bramkę gościu.

0

To nie było łatwe do strzelenia, Trapp świetnie skrócił.

1

Gdyby nie on byłoby 2:0.

0

Na nic więcej nam nie pozwalają.

1

Świetny odbiór Gomesa.

22

Alaves > Barca

0

Chyba się przejadę do Mainz żeby zobaczyć go na zywo.

0

Jesteśmy i byliśmy niestabilni w tym sezonie. Jak zaczęliście wierzyć w mistrzostwo po 3 w miarę równych meczach to :)

0

Arda bez brody wygląda znacznie gorzej, pewnie dlatego ją ma :D

0

Ile doliczył?
?

10

Znowu porażka z Barceloną? To samo co zawsze jak siedziałeś na ławie w innym Realu?

9

Iniesta opuścił boisko z powodu urazu. Zastanów się zanim napiszesz kolejną głupotę.

17

Jeżeli Vidal zostanie powołany/zagra z Eibarem to decyzja jak najbardziej ok. Też nie będzie tak, że nagle Roberto będzie siedział cały czas na ławce. Taka rotacja byłaby dobral. Jeżeli jednak Vidal nie zagra z Eibarem to niech sie z końcem sezonu pakuje o ile Enrique zostanie.

0

Szkoda, że Sevilla przed nami, ale i tak szacun.

7

Sevilla to zajebista drużyna, od zawsze szacunek za charakter.

1

Ja będę miał bekę jak obojętnie kto z Realu strzeli w 90+.

16

Mam nadzieję, że w niedzielę Sevilla też będzie tak dobrze grac.

0

No i sobie sam odpowiedz, Ronaldo mógł mieć na myśli albo to, że za 2 dni grają rewanż z Bilbao, albo że nie byli faworytami do wygrania to ich po prostu nie ma. Media będą huczeć :D

2

Jak Real wygra ligę mistrzów to wiadomo, że dostanie nagrodę nawet jakby strzelił 3 gole.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Boleć to będzie dopiero za rok jak jeszcze Ronaldo dogoni Messiego w złotych piłkach i wtedy janusze to będą miały dopiero argument.

0

Tak, z inną nagrodą główną.

6

Fun Fact: Jak Barca nie wygra ligi ani Ligi Mistrzów to Ronaldo w grudniu wygra swoją 5 złotą piłkę :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?