MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Za tydzień Bayern stuknie Real 3:1, nie mogę się doczekać.
0
Teraz kazali każdemu dziennikarzowi zagranicznemu przebywającemu w Korei Północnej zostawić telefony i gdzieś ich zawieźli, ciekawe. Polecam @wszewko na twitterze od tych spraw, tylko konkretne info daje, żadnych swoich opinii itd.
0
Ronaldo rozgrywa najgorszy sezon w życiu, ale co z tego skoro jak wygrają LM to będzie najlepszym piłkarzem na świecie.
2
Nic się nie burzy, jak widać obaj się śmiali. Może powiedział mu, ze na fajną fryzurę. Nie wmawiaj sobie.
1
Zajebisty mecz.
1
No to lipa, 3:0 BvB nie wygra na wyjeździe.
0
Cesc Fabregas xD
0
No BvB ładnie siadło na Monaco.
7
Bayern nie jest w formie? Bayern na dzień dzisiejszy to chyba najrówniejsza, najlepiej grająca drużyna razem z Juve i Chelsea.
3
Tak, będzie grał.
2
Jeszcze raz całość?
0
Dzisiaj wszystko zostało już tak sprawdzone, że nie ma prawo się coś stać. Ogólnie od teraz nie tylko w Niemczech, bo czytałem już też o polskiej reprezentacji będą sprawdzane zawsze wszystkie drogi, hotele, stadion itd.
0
Póki co tylko spekulacje gazet, ale zazwyczaj się potwierdzają.
20
Dybala niezły grajek, ale nigdy nawet nie zbliży się do poziomu Messiego nie oszukujmy się.
1
Jakby ci było mało:
https://pbs.twimg.com/media/C9Kk1YiVYAE2oxH.jpg
1
#bedforawayfans
https://scontent.ftxl1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/17523587_986662911470005_5915213162046467958_n.jpg?oh=4ee31e2dd1f31afdfe42f8cdea51e9bf&oe=595345F6
9
Znając życie to jeszcze Real jutro zagra mecz życia i się przejedzie po Bayernie.
0
może lepiej było odpaść z PSG, przegrać drugi mecz 5:1 i nie kompromitować się dalej!
1
W sumie to może lepiej było odpaść z PSG, przegrać drugi mecz 5:1 i nie kompromitować się dalej.
9
Ter Stegen pewnie
.
0
Alves hahahhaha
0
Ma swoje centymetry, może się sprawdzić na wysokich piłkarzy Juve.
0
Nie wklejaj, bo bana dostaniesz.
0
Dybala>Morata Higuian>Tevez. Dla mnie lepiej grają teraz.
0
Ciężko powiedzieć. Byli Pirlo i Pogba, ale teraz jest Dybala, Higuain, Pjanic, Alves itd.
34
Typowe, narzekać na sędziego i proste. Gramy dzisiaj dno, jesteśmy za mało regularni aby wygrać w tym sezonie ligę i tyle.
1
Ciekawe to jest, że Enrique odkąd przyszedł to akurat z Malagą zawsze są problemy.
0
Nie umiemy w tym sezonie wykorzystać potknięć Realu.
0
Fajnie ta żółć wkomponowana.
0
Lewandowski napisał na twitterze, że wszystko jest ok