2

Za tydzień Bayern stuknie Real 3:1, nie mogę się doczekać.

0

Teraz kazali każdemu dziennikarzowi zagranicznemu przebywającemu w Korei Północnej zostawić telefony i gdzieś ich zawieźli, ciekawe. Polecam @wszewko na twitterze od tych spraw, tylko konkretne info daje, żadnych swoich opinii itd.

0

Ronaldo rozgrywa najgorszy sezon w życiu, ale co z tego skoro jak wygrają LM to będzie najlepszym piłkarzem na świecie.

2

Nic się nie burzy, jak widać obaj się śmiali. Może powiedział mu, ze na fajną fryzurę. Nie wmawiaj sobie.

1

Zajebisty mecz.

1

No to lipa, 3:0 BvB nie wygra na wyjeździe.

0

Cesc Fabregas xD

0

No BvB ładnie siadło na Monaco.

7

Bayern nie jest w formie? Bayern na dzień dzisiejszy to chyba najrówniejsza, najlepiej grająca drużyna razem z Juve i Chelsea.

3

Tak, będzie grał.

2

Jeszcze raz całość?

0

Dzisiaj wszystko zostało już tak sprawdzone, że nie ma prawo się coś stać. Ogólnie od teraz nie tylko w Niemczech, bo czytałem już też o polskiej reprezentacji będą sprawdzane zawsze wszystkie drogi, hotele, stadion itd.

0

Póki co tylko spekulacje gazet, ale zazwyczaj się potwierdzają.

20

Dybala niezły grajek, ale nigdy nawet nie zbliży się do poziomu Messiego nie oszukujmy się.

1

9

Znając życie to jeszcze Real jutro zagra mecz życia i się przejedzie po Bayernie.

0

może lepiej było odpaść z PSG, przegrać drugi mecz 5:1 i nie kompromitować się dalej!

1

W sumie to może lepiej było odpaść z PSG, przegrać drugi mecz 5:1 i nie kompromitować się dalej.

9

Ter Stegen pewnie
.

0

Alves hahahhaha

0

Ma swoje centymetry, może się sprawdzić na wysokich piłkarzy Juve.

0

Nie wklejaj, bo bana dostaniesz.

0

Dybala>Morata Higuian>Tevez. Dla mnie lepiej grają teraz.

0

Ciężko powiedzieć. Byli Pirlo i Pogba, ale teraz jest Dybala, Higuain, Pjanic, Alves itd.

34

Typowe, narzekać na sędziego i proste. Gramy dzisiaj dno, jesteśmy za mało regularni aby wygrać w tym sezonie ligę i tyle.

1

Ciekawe to jest, że Enrique odkąd przyszedł to akurat z Malagą zawsze są problemy.

0

Nie umiemy w tym sezonie wykorzystać potknięć Realu.

0

Fajnie ta żółć wkomponowana.

0

Lewandowski napisał na twitterze, że wszystko jest ok

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?