MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Superpuchar Hiszpanii z Alaves?
0
Wenger już powiedział, że ogłosi czy zostaje za tydzień po finale z Chelsea. Klub nie chce go zwalniać(przynajmniej oficjalnie).
0
wysłałem na priv
0
Buffon w tym roku.
0
Nie ma takich dzielnic. Są dzielnice gdzie jest sporo głównie turków, ale w każdej dzielnicy mieszka więcej Niemców.
0
Poprzez strefę „no-go” określa się regiony i miejsca, które nie powinny być dostępne dla wszystkich, a w szczególności dla ludzi, którzy czuliby się zagrożeni odwiedzając te obszary z różnych powodów.
Pełno takich miejsc w Polsce przecież.
1
Pewnie będzie lepsza niż praktycznie każdy z La Liga.
0
W sny nie wierzę, ale parę lat temu prowadziłem dziennik snów, aby nauczyć się je kontrolować i pamiętać sen z każdej nocy.
0
Mieszkam w Niemczech(w jednym największych miast) od dawna i powiem tak: Ogromna liczba uchodźców, która została przyjęta, skończyła kursy niemieckiego na poziomie B1(czyt. komunikatywny), rozpoczęła szkołę, pracę. Wiadomo jednak, że są też osoby, które przyjechały tylko po tak zwany social. Gdyby przyjmowanie uchodźców wyglądało inaczej, mądrzej to nie miałbym nic przeciwko uchodźcom w krajach jak Niemcy, Francja itp, bo sam mam tutaj pełno znajomych ze wszystkich stron świata i naprawdę żyje się dobrze w tym hejtowanym przez wielu z Was multi kulti. Nie jestem jakąś typową piz*ą, ale nigdy nie zdarzyła się mi ani mojej rodzinie żadna niemiła sytuacja typu telefon albo wpier**l albo komu kibicujesz, a takie rzeczy dzieją się w Polsce dosyć często i ogólnie w krajach wschodniej europy. Kolejna rzecz to parady LGBT itd, tutaj przebiegają bez najmniejszych problemów, a taki "ciapaty" gorszego sortu to co najwyżej zaproponuje "homosiowi" 1g towaru. Często też w godzinach nocnych, widuję kobiety uprawiające jogging z słuchawkami na uszach. Podsumowując uchodźcy/muslimy sami w sobie nie są źli i naprawdę gdyby ich segregacja(chociaż ludzi segregować się nie powinno) wyglądała inaczej, a nie wpuszczanie wszystkich praktycznie bez żadnego sprawdzania to naprawdę nie byłoby z nimi praktycznie żadnych problemów. Niestety jest już za późno i na pewno wśród biednych, poszkodowanych wojną ludzi, jest też pełno osób które po prostu przyjechały po pieniądze i łatwe panny. A jeżeli chodzi o przyjmowanie uchodźców do Polski to jestem na NIE i mam nadzieję, że Unia przestanie narzucać cokolwiek. Polacy z zasady nie lubią nowego, bo nawet z Ukraińcami co chwile dochodzi do jakichś bójek, kłótni, a co dopiero z muslimami, szczególnie po tym co pokazują media i po tych wszystkich zamachach. A Pan Macron i pani Merkel podejrzewam nie mają pojęcia o tym jak wielkimi patriotami są Polacy i co by się działo na ulicach gdyby wśród powiedzmy tysiąca uchodźców był chociażby jeden terrorysta i nie daj Boże odje""łby jakąś akcję. Komentarz trochę jak z onetu, ale no, tak się odniosę do waszej dyskusji :D
0
Nie pasuje do naszego stylu gry, może i byłby dobry jako taki as w rękawie żeby wejść i strzelić, ale na pewno taki piłkarz nie powinien siedzieć na ławce. Świetny kierunek dla niego to Chelsea albo United albo Bayern(za Vidala).
0
Było coś mówione kiedy ma być ogłoszony nowy trener?
3
Są plusy i minusy multi kulti xD
8
O w esce właśnie podawali. Jakby to w Londynie, Anglicy pobili Polaka to pewnie byś uwierzył bez chwili namysłu :D
0
niemiecki onet
A co nie wierzysz w to?
21
Nasza piękna Warszawa, szkoda że tylu patusów:
Do zdarzenia doszło na warszawskim Mokotowie. Idącą chodnikiem parę Ukraińców zaatakował 22-letni mężczyzna. Nie spodobało mu się, że obcokrajowcy rozmawiają w swoim języku. Zaczął ich wyzywać, znieważać, a potem pobił mężczyznę i potraktował ich oboje gazem. Zatrzymali go policjanci. Grożą mu trzy lata więzienia.
A jak jedzie do Chorwacji na tanie wakacje po sezonie to jestem pewien, że mówi po chorwacku :D
2
Już w niedzielę:
0
Wyrównana to będzie jak Chelsea zagra w europejskich pucharach. W tym roku nie była.
13
Uwierz mi, że sztab szkoleniowy wie lepiej od Ciebie, ile dni wolnego powinni mieć piłkarze na tym etapie sezonu.
3
Oglądął ktoś GSW vs Spurs? Szkoda, że Kawhi doznał kontuzji, przez to pewnie GSW skończy w 5 meczach.
1
2:2 nic nie daje.
0
Zmęczeni po Manchesterze. Na Real będą gotowi :D
2
Na co komu taki buc tutaj?
0
Atletico
.znaki
3
Dzisiaj Atletico 4:0 Real ;d
0
Na pewno ktoś z Juve.
1
O kurde, że za to żółtej nie było.
0
Komenda +cl_show_team_equipment pozwala widzieć przez ściany, ale tylko broń i granaty twoich sojuszników. Innej opcji nie ma.
3
Nie przesadzaj. U nas byliby spokojnie w pierwszej 8
10
Iniesta irytuje mnie swoją grą ostatnio. Tak wiem, że to legenda, ale w formie nie jest.
0
Marchisio normalnie gra w pierwszym składzie, czy dzisiaj tylko dlatego, że Khedira kartki?