0

Z tym Glikiem to sarkazm :D

1

w słupek trafi

0

Jeśli w tym roku Real wygra ligę i lm to nie widzę innego kandydata na złotą piłkę niż Marcelo. Świetna gra w reprezentacji i najlepszy zawodnik Realu. Jak Juve to Buffon, jak Monaco to Glik.

0

Nikt nie chciałby puścić takiego gracza jak Verratti. Jedyny minus to że pali papierosy, ale jak ma grać jak gra to niech będzie. Tak samo Radja zresztą.

25

Real jest bardzo dobrym zespołem i grają regularnie. Barcelona może i jest lepsza od Realu, ale tylko jak ma dzień i odpowiednią motywację. Dlatego też to Real będzie grał w finale i być może wygra drugą ligę mistrzów z rzędu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie ma to jak NBA oglądane na telefonie w łóżku :D

7

Naszego Gomesa też stać na taką bramkę jak Can.

2

Ta po golu Roberto w meczu z PSG też fajna, ale nie po własnym golu ;d

1

Valencia nie zasłużyła w tym meczu na nic.

0

Daje tyle, że jak zremisują jeszcze jeden mecz z Sevillą np to wygrywamy mistrza, o ile wygramy nasze mecze.

0

Jedno i drugie syf, ale jak macie pić to Redbull czy Monster?

0

Przecież Messi lata co jakiś czas do Włoch do dietetyka czy do Paryża na zakupy.

0

Może tak, a może nie. Jakby naprawdę mu zależało to poszedłby do Ekstraklasy :D

3

Komentarze w tym temacie na poziomie takim samym lub gorszym od wypowiedzi Abdullaha :D

52

A tak narzekali na Guardiole.

17

Francja ma drużynę na lata. Takie perełki jak Mbappe, Dembele, Umtiti i wielu innych, a na dodatek Pogba, Griezmann, Kante którzy starzy nie są.

0

Mascherano jaki świr tam hahahhaa

0

Real musi jakiś mecz przegrać czy wystarczy remis, abyśmy zostali mistrzem(o ile wygramy wszystko)? Spałem na matmie.

0

Niektórzy pewnie jeszcze zmęczeni po niedzieli. Liczę, że Alena wejdzie przy korzystnym wyniku.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Eintracht!!! SIEG!!!

0

Messiego nie ma, bo naprawia zęby.
https://x.com/FriedelThompson/status/856226814007685120/photo/1

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jakoś dziwnie spokojnie po tym meczu, obie ekipy z wypowiadają się z szacunkiem o tym meczu i komplementują rywali.

5

Co jak co, ale trzeba przyznać, że Carvajal jest jednym z najlepszych na swojej pozycji.

2

Ta i pamiętne, idiotyczne komentowanie Jurka. "Na linii" :D

0

Jaki klub z Londynu najbardziej lubicie? Bez patrzenia na ostatnie wyniki tylko ogólnie.

4

Eksperci wypowiadają się, że jest to możliwe, bo jak na ISIS to było zbyt amatorsko zrobione + ten list. Dodatkowo typ miał zmienić pokój w hotelu, aby widzieć drogę gdzie miało dojść do wybuchu. W sumie to dobrze jeżeli to naprawdę jakiś zdesperowany rusek a nie ISIS. +ISIS oficjalnie nie przyznał się do tego zamachu, a mają w zwyczaju przyznawać się do wszystkiego.

50

Nie sądzicie, że gdy w dwumeczu dochodzi do dogrywki to w dogrywce nie powinny się liczyć gole na wyjeździe? Jest to niesprawiedliwe, bo jak grasz pierwszy mecz na wyjeździe to nie masz ewentualnych +30min na strzelenie gola na wyjeździe. Imo powinno być tak, że tylko w regulaminowych 90min liczą się gole na wyjeździe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?