MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Jakby Niemcy miały Sane, Draxlera, Goretzke, Wernera, Kimmicha itd to może by mogli coś ugrać w fianle, a tak to pewnie Hiszpania wygra z 3:1.
7
Pewnie lasce nie dał kasy na zakupy i powiedziała, że się nad nią znęca psychicznie.
1
Ter Stegen znowu w pierwszym składzie. Trapp chyba sobie nie zagra :D
38
Przyjdzie i Dembele i Verratti.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
a) higher number of points
b) superior goal difference
c) higher number of goals scored
d) lower disciplinary points total based only on yellow and red cards received in all group matches (red card = 3 points, yellow card = 1 point, expulsion for two yellow cards in one match = 3 points);
e) position in the UEFA Under-21 national team coefficient ranking for the final draw.
Punkt d raczej zadecyduje.
0
http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/06/22/14981622074426.jpg
Verratti tyle problemów na głowie związanych z transferem, że aż musi się wyluzować ;d
38
https://pbs.twimg.com/media/CVZceQQWsAA7xH3.jpg Tutaj nie ma się co przyglądać za to :D
0
Pewnie bi
1
dzięki
1
12 lipca
znaki
0
Ale Selke ładnie strzelił.
1
Oglądałem wczoraj Bellerina w akcji i grał jak Aleix Vidal :D
0
Ogląda ktoś ten wszędzie reklamowany serial American Gods? A może ktoś czytał książkę? Warto oglądać?
0
To się nie dziwię ciapatemu przyjacielowi, że nie chce go sprzedać.
1
Raczej nic. Nawet jak wygramy z Anglią, to ciężko będzie wyjść jako najlepsza drużyna z drugiego z 4 punktami. Awansują 3 pierwsze i najlepsza druga.
3
Loew był i pewnie nadal jest pewny wygranej. A mówił, że będzie testował różnych piłkarzy. Na Chile pewnie Ter Stegen będzie.
0
Kimmich trochę taki Sergi Roberto.
3
Każdy z nas ma dostęp do publicznych mediów. Skopiowałeś wiadomość z onetu to przynajmniej źródło podaj.
0
Jak myślicie Polacy się dzisiaj obudzą i wygrają ze Szwecją?
3
Ter Stegen by wyjął :D
0
Za mecz z Bayernem pewnie.
2
Bernardo Silva też ławkę grzeje, a jest najlepszym piłkarzem w drużynie(razem z CR oczywiście).
0
Super jest ten VAR
11
Putin zdenerwował się na to, że reprezentacja Niemiec nie traktuje pucharu konfederacji na poważnie wysyłając 2/3 skład.
1
Wiadomo, że nikt nie chce sprzedać takiego piłkarza jak Verratti. Jeżeli Marco samo nie przekona zarządu PSG, to nie odejdzie.
0
Żeby powiedział to ktoś publicznie w TV.
4
Lewy i Verratti? Prędzej kupią Mbappe i postawią na niego już teraz. A Verratti do tego Realu nie pójdzie. Nie jest piłkarzem takim jak Casemiro, a za Modrica i Krossa nie wejdzie od tak.
0
Hajto pyta Borka czy kojarzy Skrtela hahahha
3
I z uniewinnieniem od niepłacenia podatków :D