0

Zrobione, aczkolwiek w pytaniu 6, musiałem zaznaczyć pierwszą lepszą odpowiedź, gdyż nie mieszkam w Polsce.

2

Nawet jeśli kiedyś był fanem Barcy, to teraz pewnie nie będzie chciał odejść. Barca przespała moment, gdy kosztował 5mln :D

5

Jaka ocena z angielskiego na świadectwie jeśli można spytać? :d

0

Lewandowski, Cavani, Auba

0

Na pewno nie na 20, tak do 14 max.

0

Fajne. Szkoda, że fejk.

12

Neymar przymelanżował z kolegami.

0

To się trzeba spytać Realu, czy chcą szpaleru, a jednocześnie srogą porażkę, czy może skromna wygrana, bez szpaleru.

1

Istnieje też możliwość, że matka Neymara próbuje zachować swoją anonimość i prywatność.

0

W nocy oficjalek nie będzie, możecie iść spać.

18

Na pożegnanie, ostatnia partyjka w Mario.

4

Barcelona have ruled out signing La Real defender Inigo Martinez. The club counts on Marlon & will wait for Yerry Mina to arrive. [Mundo Deportivo]

0

Ta

0

To jest w Barcelonie? Czy czekają na lot z Dortmundu do Dusseldorfu i potem do domu?

10

Alex Isaak dodał zdjęcie na insta z Dembele: https://pbs.twimg.com/media/DGuUz8-W0AQzIQu.jpg:large

Chwilę później je usunął.

Agent Coutinho widziany na lotnisku w Barcelonie.

0

Gdyby Neymar nie odszedł za 220, to Borussia oddałaby go pewnie za 70-80 i to z ucałowaniem ręki. Kto nie ryzykuje, nie pije szampana :D

0

W takim wieku ciężko rozegrać więcej niż 1, o ile nie nazywasz się Messi.

0

No te 100mln to mieliśmy na transfery bez sprzedaży Neymara, także się znajdą.

0

Neymar też się nigdzie nie ruszał. W tym tygodniu będzie i Dembele i Coutinho.

2

Coutinho 120mln + Dembele 150mln, są to jednak tacy piłkarze, że raczej nie ma takiej opcji, że nie wypalą.

0

No to niech Dembele się pośpieszy, bo w niedzielę gramy superpuchar.

0

@perchal

4

Podobno to słowo klucz.

0

Mam nadzieję, że zamoczyłeś się nie tylko w błocie ;)

1

Chodziło mu o to, żeby dołożyć ewentualne 20mln do tych 100. A nie wydawać na zbędnych piłkarzy.

1

Amerykańska przygoda. Sam ma 22, to takie 18 mu nie obce :D A zresztą, może mieć jaką chce.

35

No skoro Neymar zdecydował się, że nie chce już grać w Barcelonie i chce odejść, to trzeba było pomóc, żeby jak najszybciej załatwić hajs i miec czasy na zakupy.

0

Dobry gracz, ale na pewno nie zastąpi Neymara.

0

A dlaczego zagląda onet i wy komuś do portfela? Każdy daje tyle ile chce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?