MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zrobione, aczkolwiek w pytaniu 6, musiałem zaznaczyć pierwszą lepszą odpowiedź, gdyż nie mieszkam w Polsce.
2
Nawet jeśli kiedyś był fanem Barcy, to teraz pewnie nie będzie chciał odejść. Barca przespała moment, gdy kosztował 5mln :D
5
Jaka ocena z angielskiego na świadectwie jeśli można spytać? :d
22
https://pbs.twimg.com/media/DGzVndkXgAQZTxy.jpg
0
Lewandowski, Cavani, Auba
0
Na pewno nie na 20, tak do 14 max.
0
Fajne. Szkoda, że fejk.
12
Neymar przymelanżował z kolegami.
0
To się trzeba spytać Realu, czy chcą szpaleru, a jednocześnie srogą porażkę, czy może skromna wygrana, bez szpaleru.
1
Istnieje też możliwość, że matka Neymara próbuje zachować swoją anonimość i prywatność.
0
W nocy oficjalek nie będzie, możecie iść spać.
18
Na pożegnanie, ostatnia partyjka w Mario.
4
Barcelona have ruled out signing La Real defender Inigo Martinez. The club counts on Marlon & will wait for Yerry Mina to arrive. [Mundo Deportivo]
0
Ta
0
To jest w Barcelonie? Czy czekają na lot z Dortmundu do Dusseldorfu i potem do domu?
10
Alex Isaak dodał zdjęcie na insta z Dembele: https://pbs.twimg.com/media/DGuUz8-W0AQzIQu.jpg:large
Chwilę później je usunął.
Agent Coutinho widziany na lotnisku w Barcelonie.
0
Gdyby Neymar nie odszedł za 220, to Borussia oddałaby go pewnie za 70-80 i to z ucałowaniem ręki. Kto nie ryzykuje, nie pije szampana :D
0
W takim wieku ciężko rozegrać więcej niż 1, o ile nie nazywasz się Messi.
0
No te 100mln to mieliśmy na transfery bez sprzedaży Neymara, także się znajdą.
0
Neymar też się nigdzie nie ruszał. W tym tygodniu będzie i Dembele i Coutinho.
2
Coutinho 120mln + Dembele 150mln, są to jednak tacy piłkarze, że raczej nie ma takiej opcji, że nie wypalą.
0
No to niech Dembele się pośpieszy, bo w niedzielę gramy superpuchar.
0
@perchal
4
Podobno to słowo klucz.
0
Mam nadzieję, że zamoczyłeś się nie tylko w błocie ;)
1
Chodziło mu o to, żeby dołożyć ewentualne 20mln do tych 100. A nie wydawać na zbędnych piłkarzy.
1
Amerykańska przygoda. Sam ma 22, to takie 18 mu nie obce :D A zresztą, może mieć jaką chce.
35
No skoro Neymar zdecydował się, że nie chce już grać w Barcelonie i chce odejść, to trzeba było pomóc, żeby jak najszybciej załatwić hajs i miec czasy na zakupy.
0
Dobry gracz, ale na pewno nie zastąpi Neymara.
0
A dlaczego zagląda onet i wy komuś do portfela? Każdy daje tyle ile chce.