MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gościu w reprze gra naprawdę solidnie, ale ten wiek/cena to niestety porażka zarządu.
3
kkkkkkkkkkkkkkkkkkkk - brazylijczycy :D
3
Dembele już u nas jest. Żeby Barca miała się zgodzić na zmienne obojętnie jakie w wysokości 30mln, to i tak to zrobi, bo nie może czekać.
30
Real Zidana łamie schematy.
0
Albo mieć coś w bańce nie halo, albo mieć 13 lat :D
0
To wygra superpuchar, machnąłem się sorry
0
Ta, ale w to nie wierzę.
4
Różnicą 3 goli.
Edit: 4:2 też może być
2
Tak swoją drogą to nie powinno być dwóch meczy o superpuchar. Po co komu jakieś rewanże. W żadnej innej lidze tego nie ma. Tracenie sił, ryzykowanie kontuzji. I nie mówię tak dlatego, że Barca nie ma szans na wygranie.
0
Mam taką nadzieję i cały czas wierzę w wasz projekt.
0
Cały czas wygląda to lepiej niż gra Kinguin. Pół serio pół żartem.
1
Rakitic to niech nauczy się jak poprawnie przyjąć piłkę. Praktycznie za każdym razem odskakuje mu na minimum 2 metry.
5
S. Roberto wam Xaviego zastąpi xDDDD Dawać tego Paulinho gorszy od naszej pomocy nie będzie.
0
Nieśmieszna przeróbka. A jak ktoś się nabiera na takie coś, no to cóż można powiedzieć.
1
Strzela przeciwko Realowi w końcówce ligi dając nam ligę. Nagle wszyscy go kochają :D
0
Ja oglądam go jedynie w reprze i tam gra bardzo dobrze. Problem jest cena o czym każdy wie.
1
Jedziecie zarząd, a to Valverde chciał Paulinho.
0
Foster
1
Dysponuje niezłą techniką, podaniem i potrafi strzelić z daleka. Ogólnie Paulinho to spokojnie poziom Gomes, ale 40mln za praktycznie 30latka to za dużo.
2
Chyba wszyscy z nowych napastników strzelili gole w debiucie w lidze. Laca, Morata, Lukaku, Rooney :D
24
Dzwoniłem do sklepu Liverpoolu, mówią że nie mogą podać informacji dlaczego ściągają plakaty z Coutinho.
1
Co masz na myśli mówiąc - a jak coś pomoże to nawet lepiej?
1
Coooo? hahhaha Apartamentu mu nie mógł wynająć na parę tygodni? :D
23
Powtórzenie karnych z Portugalią też podpisałes?
0
Swoją drogą w Korei Południowej jest obowiązkowa służba wojskowa. Nawet takie gwiazdy kpopu muszą :D
12
Obawiam się, że jutro wyjdzie, że Dembele przeprasza za swoje zachowanie i chce zostać w drużynie.
1
A mi się wydaję, że Paulinho na pewno nie będzie gorszy od Gomesa itd. Co prawda cena za niego jest zdecydowanie za duża, to wierzę, że będzie z niego pożytek. Zawsze lubię go oglądac w reprezentacji br.
0
Jest niezłym pomocnikiem, inaczej nie grałby w reprezentacji Brazyli. A tam świetnie się sprawuje. Co innego jego wiek i cena.
2
xDDDDDD
7
No Paulinho.