0

Gościu w reprze gra naprawdę solidnie, ale ten wiek/cena to niestety porażka zarządu.

3

kkkkkkkkkkkkkkkkkkkk - brazylijczycy :D

3

Dembele już u nas jest. Żeby Barca miała się zgodzić na zmienne obojętnie jakie w wysokości 30mln, to i tak to zrobi, bo nie może czekać.

30

Real Zidana łamie schematy.

0

Albo mieć coś w bańce nie halo, albo mieć 13 lat :D

0

To wygra superpuchar, machnąłem się sorry

0

Ta, ale w to nie wierzę.

4

Różnicą 3 goli.

Edit: 4:2 też może być

2

Tak swoją drogą to nie powinno być dwóch meczy o superpuchar. Po co komu jakieś rewanże. W żadnej innej lidze tego nie ma. Tracenie sił, ryzykowanie kontuzji. I nie mówię tak dlatego, że Barca nie ma szans na wygranie.

0

Mam taką nadzieję i cały czas wierzę w wasz projekt.

0

Cały czas wygląda to lepiej niż gra Kinguin. Pół serio pół żartem.

1

Rakitic to niech nauczy się jak poprawnie przyjąć piłkę. Praktycznie za każdym razem odskakuje mu na minimum 2 metry.

5

S. Roberto wam Xaviego zastąpi xDDDD Dawać tego Paulinho gorszy od naszej pomocy nie będzie.

0

Nieśmieszna przeróbka. A jak ktoś się nabiera na takie coś, no to cóż można powiedzieć.

1



Strzela przeciwko Realowi w końcówce ligi dając nam ligę. Nagle wszyscy go kochają :D

0

Ja oglądam go jedynie w reprze i tam gra bardzo dobrze. Problem jest cena o czym każdy wie.

1

Jedziecie zarząd, a to Valverde chciał Paulinho.

0

Foster

1

Dysponuje niezłą techniką, podaniem i potrafi strzelić z daleka. Ogólnie Paulinho to spokojnie poziom Gomes, ale 40mln za praktycznie 30latka to za dużo.

2

Chyba wszyscy z nowych napastników strzelili gole w debiucie w lidze. Laca, Morata, Lukaku, Rooney :D

24

Dzwoniłem do sklepu Liverpoolu, mówią że nie mogą podać informacji dlaczego ściągają plakaty z Coutinho.

1

Co masz na myśli mówiąc - a jak coś pomoże to nawet lepiej?

1

Coooo? hahhaha Apartamentu mu nie mógł wynająć na parę tygodni? :D

23

Powtórzenie karnych z Portugalią też podpisałes?

0

Swoją drogą w Korei Południowej jest obowiązkowa służba wojskowa. Nawet takie gwiazdy kpopu muszą :D

12

Obawiam się, że jutro wyjdzie, że Dembele przeprasza za swoje zachowanie i chce zostać w drużynie.

1

A mi się wydaję, że Paulinho na pewno nie będzie gorszy od Gomesa itd. Co prawda cena za niego jest zdecydowanie za duża, to wierzę, że będzie z niego pożytek. Zawsze lubię go oglądac w reprezentacji br.

0

Jest niezłym pomocnikiem, inaczej nie grałby w reprezentacji Brazyli. A tam świetnie się sprawuje. Co innego jego wiek i cena.

2

xDDDDDD

7

No Paulinho.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?