0

Ja już nie wierzę w nic dopóki nie będzie zdjęcia Dembele na lotnisku w Barcelonie albo oficjalki. Watzke wczoraj po meczu powiedział, że Dembele na pewno zostanie na kolejny sezon.

1

Verratti:

- Barcelona? Było coś na rzeczy, ale do sfinalizowania transakcji naprawdę wiele brakowało. Inne rozmowy nie miały miejsca.

- Podjąłem decyzję, że zostaję i jestem z niej zadowolony. Przyjście Neymara nie miało na to wpływu. Wyboru dokonałem wcześniej, nie mając świadomości, że możemy go sprowadzić.

0

Ja nie mam, ale widzę, że ty masz i to poważne problemy skoro taki spięty w internetku jesteś hehe

0

Bartra bardzo nerwowo podszedł, popatrzył wyraźnie w lewą stronę bramki.

0

Bayern wygra

0

Dembele nie trafi coś czuje

0

Nie ogarnąłem hahaha oby karnego wykorzystał.

2

Dawaj Dembele na 3:2 w 119min. Przydałoby sie w ładny sposób pożegnać ze świetnymi kibicami.

0

Na ZDF.

3

Po co ma odchodzić z najlepszego klubu na świecie? Wystarczy, że będzie grał tyle co w tamtym sezonie. W reprezentacji ma dosyć pewne miejsce.

0

W Barcelonie: La Sagrada Familia, La Rambla, Camp Nou :D, Park Guel Gaudi.

Poza tym oczywiście warto spróbować tradycyjnej kuchnii, napić się dobrego wina. Jeżeli lubisz imprezować to też jest multum dobrych klubów, barów, imprez.

1

Nie lubię czegoś takiego, że piłkarz chce nawet jeśli jest to Messi.

0

Mało, ale bardzo dokładnie, do tego dołożył 2x dookoła świata.

Tutaj: http://www.dailymotion.com/video/xky9un

na -29:30 mniej więcej

0

1

Kozak prezentacja Neymara na stadionie. (wiem, nikogo to nie interesuej hahaha)

2

Gościu, Coutinho najpóźniej we wtorek będzie u nas.

1

Wolałbym Dembele :)

5

Avatar z Verrattim okazał się niewypałem. Pora na coś nowego.

0

W całej Europie nie ma takich prezentacji jak w Hiszpanii :D

2

Nie wiem gdzie poza Hiszpanią wpuszczają na prezentację. W Anglii nie, we Francji nie, w Niemczech nie, we Włoszech chyba też nie. Ciekawe dlaczego? Nawet Pogba jak przeszedł do MU nie miał prezentacji z kibicami na stadionie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Czy istnieje możliwość, że Neymar znajdzie się jutro w składzie PSG?

0

Ja będę pewny transferu Coutinho tylko jeśli najpewniejsze źródło - @perchal go potwierdzi.

0

Zna ktoś francuski? "Les impôts, taxes et charges diverses acquittés représentent annuellement plus de 170M€, pratiquement l’équivalent du budget d’un club comme l’Olympique Lyonnais, dans la mesure où Jean-Michel Aulas, au vu de ses déclarations du 22 juin, semble goûter particulièrement les comparaisons."

Podobno PSG nic nie grozi jeżeli chodzo o UEFA.

0

Dembele nie przyjdzie, musiałby się chyba z trenerem pobić i utopić córkę prezydenta, żeby odszedł w tym okienku.

0

Albo w Realu :D

0

Mottę? Prędzej Krychowiaka.

2

Ale co masz na myśli? Nie wiadomo czy PSG staraloby się o Neymara gdyby Barca miała zakaz transferowy. Chociaż znając życie to sam Neymar nalegałby na transfer, bo Barca nie mogłaby sprowadzić mu kolegów.

0

Muszę zmienić avatar, ale czekam na bardziej oficjalne informacje w sprawie następnego transferu. Być może na mojej miniaturce pojawi się Coutinho.

1

ManU hahhahahaha, nie żyjmy przeszłością.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?