MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja już nie wierzę w nic dopóki nie będzie zdjęcia Dembele na lotnisku w Barcelonie albo oficjalki. Watzke wczoraj po meczu powiedział, że Dembele na pewno zostanie na kolejny sezon.
1
Verratti:
- Barcelona? Było coś na rzeczy, ale do sfinalizowania transakcji naprawdę wiele brakowało. Inne rozmowy nie miały miejsca.
- Podjąłem decyzję, że zostaję i jestem z niej zadowolony. Przyjście Neymara nie miało na to wpływu. Wyboru dokonałem wcześniej, nie mając świadomości, że możemy go sprowadzić.
0
Ja nie mam, ale widzę, że ty masz i to poważne problemy skoro taki spięty w internetku jesteś hehe
0
Bartra bardzo nerwowo podszedł, popatrzył wyraźnie w lewą stronę bramki.
0
Bayern wygra
0
Dembele nie trafi coś czuje
0
Nie ogarnąłem hahaha oby karnego wykorzystał.
2
Dawaj Dembele na 3:2 w 119min. Przydałoby sie w ładny sposób pożegnać ze świetnymi kibicami.
0
Na ZDF.
3
Po co ma odchodzić z najlepszego klubu na świecie? Wystarczy, że będzie grał tyle co w tamtym sezonie. W reprezentacji ma dosyć pewne miejsce.
0
W Barcelonie: La Sagrada Familia, La Rambla, Camp Nou :D, Park Guel Gaudi.
Poza tym oczywiście warto spróbować tradycyjnej kuchnii, napić się dobrego wina. Jeżeli lubisz imprezować to też jest multum dobrych klubów, barów, imprez.
1
Nie lubię czegoś takiego, że piłkarz chce nawet jeśli jest to Messi.
0
Mało, ale bardzo dokładnie, do tego dołożył 2x dookoła świata.
Tutaj: http://www.dailymotion.com/video/xky9un
na -29:30 mniej więcej
0
https://www.pscp.tv/PSG_inside/1LyxBEZperbJN
Już się kończy.
1
Kozak prezentacja Neymara na stadionie. (wiem, nikogo to nie interesuej hahaha)
2
Gościu, Coutinho najpóźniej we wtorek będzie u nas.
1
Wolałbym Dembele :)
5
Avatar z Verrattim okazał się niewypałem. Pora na coś nowego.
0
W całej Europie nie ma takich prezentacji jak w Hiszpanii :D
2
Nie wiem gdzie poza Hiszpanią wpuszczają na prezentację. W Anglii nie, we Francji nie, w Niemczech nie, we Włoszech chyba też nie. Ciekawe dlaczego? Nawet Pogba jak przeszedł do MU nie miał prezentacji z kibicami na stadionie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Czy istnieje możliwość, że Neymar znajdzie się jutro w składzie PSG?
0
Ja będę pewny transferu Coutinho tylko jeśli najpewniejsze źródło - @perchal go potwierdzi.
0
Zna ktoś francuski? "Les impôts, taxes et charges diverses acquittés représentent annuellement plus de 170M€, pratiquement l’équivalent du budget d’un club comme l’Olympique Lyonnais, dans la mesure où Jean-Michel Aulas, au vu de ses déclarations du 22 juin, semble goûter particulièrement les comparaisons."
Podobno PSG nic nie grozi jeżeli chodzo o UEFA.
0
Dembele nie przyjdzie, musiałby się chyba z trenerem pobić i utopić córkę prezydenta, żeby odszedł w tym okienku.
0
Albo w Realu :D
0
Mottę? Prędzej Krychowiaka.
2
Ale co masz na myśli? Nie wiadomo czy PSG staraloby się o Neymara gdyby Barca miała zakaz transferowy. Chociaż znając życie to sam Neymar nalegałby na transfer, bo Barca nie mogłaby sprowadzić mu kolegów.
0
Muszę zmienić avatar, ale czekam na bardziej oficjalne informacje w sprawie następnego transferu. Być może na mojej miniaturce pojawi się Coutinho.
1
ManU hahhahahaha, nie żyjmy przeszłością.