MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nic, na przyszłość jedynie w Monaco nie musiałby ich płacić.
0
W niektórych kręgach mówi się, że na prawej noszą homo :D
2
Jeżeli Ronaldo odejdzie z Realu to do Monaco, tam nie ma podatków.
2
Chyba tylko głupi wybrałby Zidana zamiast Kloppa, Simeone, Guardiole itd
42
Jak spotka się na Ibizie z Messim i Suarezem to będę pewny przejścia :D
0
Messi, Suarez i Cesc też na Ibizie. Może już jakieś powitanko się odbyło? Czekam na newsa.
6
Lloris i Giroud we wczorajszym meczu.
0
Ciekawe kto odbierze złotą piłkę dla Ronaldo, bo chyba zwolnienia na galę nie dostanie.
0
Na wakacjach chyba tylko, ale pare razy został złapany. W google Verratti smoking albo Verratti Cigarettes
2
Jakby Mathieu został to Verratti będzie miał z kim papierosy palić :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
wysłałem na priv
3
Faul i żółta kartka bez dwóch zdań.
1
hbahahhaha kto tam się śmieje? Hajto czy Borek?
0
Dwa ataki nożem w Krakowie dzisiaj. wariują.
0
Z Verattim każdy wie jak się skończy.
1
Na co Barcelona czeka?
0
https://streamable.com/rxk9g
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
W pulpicie 1600 to dla mnie idealna ilośc dpi, natomiast w grach typu CS:GO 400 jest idealne.
2
Dembele już od minimum 10min powinien być na boisku i na szybkość robić zmęczonych obrońców.
11
Ogólnie to Arabia Saudyjska nagle stwierdziła, że Qatar wspiera terroryzm, a każdy na świecie wie, że to Arabia Saudyjska stoi za terroryzmem razem z USA, które daje im broń. Ostatni atak w Iranie to oczywiście sprawka Arabii Saudyjskiej na czele z USA.
0
Jutro o 12:05 w południe mecz Brazylia - Argentyna jakby ktoś nie wiedział.
0
Samuel Umtiti :>
1
City w przyszłym sezonie poważny faworyt do wygrania LM.
0
W plebiscycie The Best jak już.
16
Wydaje mi się, że już lepiej byłoby dać 70mln za Eriksena niż 130mln za Verattiego.
0
Kurde ten Dembele to się nie dziwię, że trochę by mu zajęło przystosowanie się do nowego miejsca. To tylko 20 letni chłopak, który gra w piłkę. Wiadomo, że ma ludzi od załatwiania mieszkania itd, ale takie przeprowadzki co rok, nauka języka byłby dla niego ciężkie. Jednak po wypowiedzi Samuela, można jasno stwierdzić, że coś jest na rzeczy.
15
??? Były sezony gdzie Ronaldo miał lepsze statystyki indywidualne, a Messi nagrody drużynowe i wtedy pewnie mówiłeś, że Messi zasłużył. Ronaldo na 100% zgarnie balona.
4
Laporta też ma swoje za uszami jak każdy prezydent.