2

Raz już mówiła, że nie było żadnego transfer request i bardzo szybko się musiała poprawiać.

0

Nie

1

Gdzie ty w tym UK mieszkasz, że kebaba nie ma xd

0

Tajny agent Marco Lichtsteiner pojechał odbić Dembele z rąk tajnej szajki Watzke. Czy to się uda? Raczej nie.

2

Każdy się trochę boi.

0

Widać, że się się łebkom wakacje kończą :D

0

Kto to Krystianek? Ronaldo?

0

Gabriel Jesus

0

Seri świetny odbiór.

0

Właśnie idę do sklepu kupić parę litrów wody mineralnej. Mam nadzieję, że pozostanę przy wodzie.

2

Zdaję sobie z tego sprawę.

5

Takie pytanie z życia wzięte. Co pijecie na codzień? Woda czy raczej napoje/soki? Osobiście wypijam do 2L Coli Zero dziennie i sobie tak myślę, że tracę w ch kasy xD

108

No przecież Jerzyk po ostatniej potrójnej koronie Barcy twierdził, że Messi nie powinien być w top3 złotej piłki xD

8

Szkoda, że Barcy nie trenuje już Pep :( Nie widziałem nigdy trenera z taką pasją do trenowania. Oglądałem przed chwilą filmik jak krzyczy na Xaviego i Inieste, że źle się ustawiają itd. Valverde to nigdy nie krzyknie na Messiego. Ogólnie zawsze miał też odpały typy popychanie zawodników itd, ale w Bayernie i City to całkiem ześwirował już jeżeli chodzi o zachowanie :D

0

Kogo mieliby od siebie kupić? Nie widzę w PSG piłkarza, którym byłby zainteresowany Guardiola. Wiadomo Verratti itd, ale sa to osoby nie do wyjęcia. Obie drużyny starają/starały się o tego samego gracza - Sancheza.

1

Ja od dwóch kolejek mam De Bruyne jako vice kapitana i chyba trzeba będzie wsadzić Pogbe na przyszły tydzień.

0

Środek pola byłby przechodzny trzema podaniami.

0

Jak myślicie City dzisiaj pociśnie Everton?

1

4 gole w dziesięciu :D

0

Nie przedłuży kontraktu, znudzi mu się gra w PSG, bo stwierdzi, że za łatwa liga i odejdzie do United albo Realu.

21

Gdzie ten śmieszek z notatnika nazywający Ramosa najlepszym obrońcą świata? :D

2

Jako zmiennik to jeszcze może pograć spokojnie ten sezon.

1

Chyba, że tak :D

9

Aż tak boli?

2

81% posiadania piłki, 6 strzałów. Rywal 1 strzał i gol. Skąd Neymar to zna?

0

xD

2

No głupi ludzie wierzą we wszystko co zobaczą w internecie.

2

Jak ludzie komentowali mecz United czy każdy inny to nikt nic nie pisał, że co nas obchodzi Pogba. Maść na ból dupy polecam.

0

xDDDD

0

Deulofeu jaka mina hahahah Ładnie zestresowany chłopak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?