MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Raz już mówiła, że nie było żadnego transfer request i bardzo szybko się musiała poprawiać.
0
Nie
1
Gdzie ty w tym UK mieszkasz, że kebaba nie ma xd
0
Tajny agent Marco Lichtsteiner pojechał odbić Dembele z rąk tajnej szajki Watzke. Czy to się uda? Raczej nie.
2
Każdy się trochę boi.
0
Widać, że się się łebkom wakacje kończą :D
0
Kto to Krystianek? Ronaldo?
0
Gabriel Jesus
0
Seri świetny odbiór.
0
Właśnie idę do sklepu kupić parę litrów wody mineralnej. Mam nadzieję, że pozostanę przy wodzie.
2
Zdaję sobie z tego sprawę.
5
Takie pytanie z życia wzięte. Co pijecie na codzień? Woda czy raczej napoje/soki? Osobiście wypijam do 2L Coli Zero dziennie i sobie tak myślę, że tracę w ch kasy xD
108
No przecież Jerzyk po ostatniej potrójnej koronie Barcy twierdził, że Messi nie powinien być w top3 złotej piłki xD
8
Szkoda, że Barcy nie trenuje już Pep :( Nie widziałem nigdy trenera z taką pasją do trenowania. Oglądałem przed chwilą filmik jak krzyczy na Xaviego i Inieste, że źle się ustawiają itd. Valverde to nigdy nie krzyknie na Messiego. Ogólnie zawsze miał też odpały typy popychanie zawodników itd, ale w Bayernie i City to całkiem ześwirował już jeżeli chodzi o zachowanie :D
0
Kogo mieliby od siebie kupić? Nie widzę w PSG piłkarza, którym byłby zainteresowany Guardiola. Wiadomo Verratti itd, ale sa to osoby nie do wyjęcia. Obie drużyny starają/starały się o tego samego gracza - Sancheza.
1
Ja od dwóch kolejek mam De Bruyne jako vice kapitana i chyba trzeba będzie wsadzić Pogbe na przyszły tydzień.
0
Środek pola byłby przechodzny trzema podaniami.
0
Jak myślicie City dzisiaj pociśnie Everton?
1
4 gole w dziesięciu :D
0
Nie przedłuży kontraktu, znudzi mu się gra w PSG, bo stwierdzi, że za łatwa liga i odejdzie do United albo Realu.
21
Gdzie ten śmieszek z notatnika nazywający Ramosa najlepszym obrońcą świata? :D
2
Jako zmiennik to jeszcze może pograć spokojnie ten sezon.
1
Chyba, że tak :D
9
Aż tak boli?
2
81% posiadania piłki, 6 strzałów. Rywal 1 strzał i gol. Skąd Neymar to zna?
0
xD
2
No głupi ludzie wierzą we wszystko co zobaczą w internecie.
2
Jak ludzie komentowali mecz United czy każdy inny to nikt nic nie pisał, że co nas obchodzi Pogba. Maść na ból dupy polecam.
0
xDDDD
0
Deulofeu jaka mina hahahah Ładnie zestresowany chłopak.