1

Zależy od szkoły. U mnie największe buce(bez obrazy), które nic nie wiedziały zdawały.

2

A ja się nie dziwię Mbappe, że woli PSG. Na Real przyjdzie jeszcze czas. Jest młody, dostanie pewne miejsce w składzie, zostanie w kraju. Nie zapominajmy, że to cały czas 18 latek. Po PSG pójdzie do Realu, o ile oczywiście sprawdzi się w stolicy.

0

Nie zapeszaj :D

16

Nikt was tak nie wyrucha jak ciapaty z PSG.

1

Nikt kto chciałby zostanie Coutinho nie wznowiłby negocjacji na 5 dni przed końcem okna transferowego. A że coraz więcej źródeł podaje, że Liverpool otwarty na nową ofertę Barcy to pomału zaczynam wierzyć.

0

Oni nie mają jakiejś kary? Czy po prostu strajk, bo bilety za drogie?

6

Jeżeli to prawda, że się zgadzają, to chcą go sprzedać. Nikt kto chciałby zostawić piłkarza nie zaczynałby ponownych negocjacji na kilka dni przed końcem okienka.

1

Jakby nie koszulka z reklamą Qataru, to byśmy dzisiaj nie mieli połowy piłkarzy, a o Dembele czy Coutinho, a wcześniej Neymarze moglibyśmy zapomnieć. Chyba, że masz coś konkretnie do Qataru, ale podejrzewam, że chodzi ci po prostu o "sprzedanie koszulki".

7

Krążą plotki, że Wenger ma jakieś haki na szefów Arsenalu :D

20

Pomyślcie sobie co musi czuć Dembele i cała jego rodzina teraz. Dembele pewnie w pokoju hotelowym kapki trenuje :D

0



Jeśli coś będzie oficjalne, usłyszycie to ode mnie nie od mediów. Jestem po prostu zdenerwowany.

0

Tak, dokładnie. Indyczka pod tobą dodała to samo.

3

Neurophate nie jest oficjalnym źródłem. Podaje znalezione wiadomości, tak samo jak kkbarca. Ważne, że podał główne źródło.

0

Usman

1

X. Alonso trzymał ręce w kieszeni przy papieżu. Co kraj to obyczaj.

0

Bartomeu nie ma nic do ceny Coutinho.

0

0

Te paprykarze, rozpoczęcie roku w piątek macie czy przesunęli wam na poniedziałek już?

0

Od razu pewnie będzie 120/130mln.

0

Ateistami? Pewnie w papierach każdy jest katolikiem/muslimem czy coś, ale podejrzewam, że sporo z nich nie wierzy lub nie ma nic wspólnego z religią.

0

Gabriel Batistuta

0

Dostał piłką, a ktoś z trójki Asensio/Lucas/Kross kopie następną w jego kierunku.

0

Co to za głupie pytanie? Każdego z ważnymi dokumentami wpuszczają.

0


Asensio dobry śmieszek xD

0

Andre Gomes, zmiennik idealny.

0

W Polsce też byłby protest, przecież 500tyś ludzi nie pojechałoby walczyć - no właśnie, gdzie i z kim? Z każdym arabem natrafionym w Syrii? Czy może obrzucać kamieniami lokalnego kebaba?

0

Ta, jedyne jako takie opcje wtedy to Seri i Di Maria. Mimo wszystko jestem prawie pewien, że Cou w przyszłym tygodniu w Barcelonie.

1

Obejrzę sobie powtóreczkę do śniadania. Miałem oglądać live, ale jak dowiedziałem się o 6 rano, to wolę się wyspać niż wstawać, a czekać mi się nie chce.

0

Wydaje mi się, że w przyszłym tygodniu Coutinho u nas, Sanchez w City.

0

Dzięki, postaram się zapamiętać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?