MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zależy od szkoły. U mnie największe buce(bez obrazy), które nic nie wiedziały zdawały.
2
A ja się nie dziwię Mbappe, że woli PSG. Na Real przyjdzie jeszcze czas. Jest młody, dostanie pewne miejsce w składzie, zostanie w kraju. Nie zapominajmy, że to cały czas 18 latek. Po PSG pójdzie do Realu, o ile oczywiście sprawdzi się w stolicy.
0
Nie zapeszaj :D
16
Nikt was tak nie wyrucha jak ciapaty z PSG.
1
Nikt kto chciałby zostanie Coutinho nie wznowiłby negocjacji na 5 dni przed końcem okna transferowego. A że coraz więcej źródeł podaje, że Liverpool otwarty na nową ofertę Barcy to pomału zaczynam wierzyć.
0
Oni nie mają jakiejś kary? Czy po prostu strajk, bo bilety za drogie?
6
Jeżeli to prawda, że się zgadzają, to chcą go sprzedać. Nikt kto chciałby zostawić piłkarza nie zaczynałby ponownych negocjacji na kilka dni przed końcem okienka.
1
Jakby nie koszulka z reklamą Qataru, to byśmy dzisiaj nie mieli połowy piłkarzy, a o Dembele czy Coutinho, a wcześniej Neymarze moglibyśmy zapomnieć. Chyba, że masz coś konkretnie do Qataru, ale podejrzewam, że chodzi ci po prostu o "sprzedanie koszulki".
7
Krążą plotki, że Wenger ma jakieś haki na szefów Arsenalu :D
20
Pomyślcie sobie co musi czuć Dembele i cała jego rodzina teraz. Dembele pewnie w pokoju hotelowym kapki trenuje :D
0
Jeśli coś będzie oficjalne, usłyszycie to ode mnie nie od mediów. Jestem po prostu zdenerwowany.
0
Tak, dokładnie. Indyczka pod tobą dodała to samo.
3
Neurophate nie jest oficjalnym źródłem. Podaje znalezione wiadomości, tak samo jak kkbarca. Ważne, że podał główne źródło.
0
Usman
1
X. Alonso trzymał ręce w kieszeni przy papieżu. Co kraj to obyczaj.
0
Bartomeu nie ma nic do ceny Coutinho.
0
0
Te paprykarze, rozpoczęcie roku w piątek macie czy przesunęli wam na poniedziałek już?
0
Od razu pewnie będzie 120/130mln.
0
Ateistami? Pewnie w papierach każdy jest katolikiem/muslimem czy coś, ale podejrzewam, że sporo z nich nie wierzy lub nie ma nic wspólnego z religią.
0
Gabriel Batistuta
0
Dostał piłką, a ktoś z trójki Asensio/Lucas/Kross kopie następną w jego kierunku.
0
Co to za głupie pytanie? Każdego z ważnymi dokumentami wpuszczają.
0
Asensio dobry śmieszek xD
0
Andre Gomes, zmiennik idealny.
0
W Polsce też byłby protest, przecież 500tyś ludzi nie pojechałoby walczyć - no właśnie, gdzie i z kim? Z każdym arabem natrafionym w Syrii? Czy może obrzucać kamieniami lokalnego kebaba?
0
Ta, jedyne jako takie opcje wtedy to Seri i Di Maria. Mimo wszystko jestem prawie pewien, że Cou w przyszłym tygodniu w Barcelonie.
1
Obejrzę sobie powtóreczkę do śniadania. Miałem oglądać live, ale jak dowiedziałem się o 6 rano, to wolę się wyspać niż wstawać, a czekać mi się nie chce.
0
Wydaje mi się, że w przyszłym tygodniu Coutinho u nas, Sanchez w City.
0
Dzięki, postaram się zapamiętać.