MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mahrez dobry zmiennik.
1
The Sun :D No, ale trzeba wierzyć.
0
Głupota :D Alexis nie lubi być w cieniu.
0
Arsenal
0
Głupia plotka od Telegraph na koniec okienka.
0
W linku który dałeś jest zdjęcie Oxa w koszulce LFC i jakiejś 6/10(z tej perspektywy) panienki.
2
Nie ma nic wspólnego z Coutinho.
0
Nie wiem dlaczego, ale wiem, że po przyjeździe z reprezentacji będzie grał w Manchesterze :D
Dal Cile - #ManchesterCity, ultimo tentativo per Alexis #Sanchez: offerti 75m€ all'Arsenal! Ingaggio da 12m€ a stagione. #DeadlineDay! ⌛️
0
Dam wam taki przykład. Alexis Sanchez jest piłkarzem City od ponad 2 tyg, ale ogłoszony zostanie dopiero dzisiaj lub nawet po reprezentacjach. Mam nadzieję, że tak samo będzie z Coutinho.
7
FRA 23:59:59, ENG 00:00
I to są właśnie te detale
1
Uwierz mi, że to co zrobił im Coutinho to wystarczający pstryczek w nos. Pokazał jak mało ważny dla niego jest ten klubik, po tym jak przyszła oferta z Barcy.
0
Głupie plotki na koniec okienka.
2
To już dzisiaj oficjalnie Sanchez zostanie zawodnikiem City. W sumie ciekaw jestem tego transferu.
0
30% to prawie 50 przecież, nie za dużo? Wydaje mi się, że Argentynie mało kto daje 30%(o ile się dostaną). Uważam, że szanse są znikome, ale przy odrobinie szczęścia możemy daleko zajść.
0
Nazwą cie lewakiem, nie boisz się tego?
0
Żeby miał kogo szarpać w nocy :D
0
No wiem, czyli 96 się nie łapie.
0
Osoby u których nie możesz stwierdzić płci to studenci. Także nic z tego.
0
Nawet jeśli to 1996 nie biorą :D
0
Ale jak to? Przecież nie umie żonglerki.
0
W tym okienku tylko Asensio, Lemara, Benzeme, Sterlinga i Cristiano Ronaldo.
0
https://www.transfermarkt.com/bernardo-silva/profil/spieler/241641
23
Swoją drogą to City zrobiło świetny interes z Bernardo Silvą. Za niecałe 50mln kupić takiego piłkarza. Teraz to za Lemara 80 chcą :D W dobrym momencie złożyli ofertę.
1
Tak, nie mówię, żeby nie kupować Coutinho, bo powiedział w 2008, że Real jest najlepszy na świecie. Po prostu wrzuciłem jako ciekawostkę.
2
Mieszkam za granicą, a więc nie pomogę z kwestią wysyłki. Jednak często zamawiam na Amazonie i nigdy nie było problemu.
0
Sanchez idzie do City niestety.
0
Edytowałem link do całego artykułu.
0
Ta, Douglas wypadł najlepiej imo.
3
Chłopaki były młode i głupie, można im wybaczyć :D
http://www.marca.com/en/football/international-football/2017/08/29/59a59e57268e3ee9728b46a6.html
4
Dembélé playing foot-volleyball with his team mates in training