1

Mahrez dobry zmiennik.

1

The Sun :D No, ale trzeba wierzyć.

0

Głupota :D Alexis nie lubi być w cieniu.

0

Arsenal

0

Głupia plotka od Telegraph na koniec okienka.

0

W linku który dałeś jest zdjęcie Oxa w koszulce LFC i jakiejś 6/10(z tej perspektywy) panienki.

2

Nie ma nic wspólnego z Coutinho.

0

Nie wiem dlaczego, ale wiem, że po przyjeździe z reprezentacji będzie grał w Manchesterze :D

Dal Cile - #ManchesterCity, ultimo tentativo per Alexis #Sanchez: offerti 75m€ all'Arsenal! Ingaggio da 12m€ a stagione. #DeadlineDay! ⌛️

0

Dam wam taki przykład. Alexis Sanchez jest piłkarzem City od ponad 2 tyg, ale ogłoszony zostanie dopiero dzisiaj lub nawet po reprezentacjach. Mam nadzieję, że tak samo będzie z Coutinho.

7

FRA 23:59:59, ENG 00:00

I to są właśnie te detale

1

Uwierz mi, że to co zrobił im Coutinho to wystarczający pstryczek w nos. Pokazał jak mało ważny dla niego jest ten klubik, po tym jak przyszła oferta z Barcy.

0

Głupie plotki na koniec okienka.

2

To już dzisiaj oficjalnie Sanchez zostanie zawodnikiem City. W sumie ciekaw jestem tego transferu.

0

30% to prawie 50 przecież, nie za dużo? Wydaje mi się, że Argentynie mało kto daje 30%(o ile się dostaną). Uważam, że szanse są znikome, ale przy odrobinie szczęścia możemy daleko zajść.

0

Nazwą cie lewakiem, nie boisz się tego?

0

Żeby miał kogo szarpać w nocy :D

0

No wiem, czyli 96 się nie łapie.

0

Osoby u których nie możesz stwierdzić płci to studenci. Także nic z tego.

0

Nawet jeśli to 1996 nie biorą :D

0

Ale jak to? Przecież nie umie żonglerki.

0

W tym okienku tylko Asensio, Lemara, Benzeme, Sterlinga i Cristiano Ronaldo.

23

Swoją drogą to City zrobiło świetny interes z Bernardo Silvą. Za niecałe 50mln kupić takiego piłkarza. Teraz to za Lemara 80 chcą :D W dobrym momencie złożyli ofertę.

1

Tak, nie mówię, żeby nie kupować Coutinho, bo powiedział w 2008, że Real jest najlepszy na świecie. Po prostu wrzuciłem jako ciekawostkę.

2

Mieszkam za granicą, a więc nie pomogę z kwestią wysyłki. Jednak często zamawiam na Amazonie i nigdy nie było problemu.

0

Sanchez idzie do City niestety.

0

Edytowałem link do całego artykułu.

0

Ta, Douglas wypadł najlepiej imo.

3

4


Dembélé playing foot-volleyball with his team mates in training

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?