MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie można tak mówić w sporcie. Na turniejach nie ma czegoś takiego jak Wielka Brytania tylko Szkocja/Anglia itd.
0
No raczej Niemcy zdecydowany top1. Polska też jest wysoko, szkoda że teraz jak nasza drużyna piłkarska zaczęła grać lepiej, to siatkówka czy ręczna nieco poszły w dół.
17
Za chłopa 40mln to promocja była xDDDD
6
Suarez gorszy niż Benzema w tym sezonie xDDD
1
Biegł na pełnym gazie żeby dogonić piłkę, udało mu się, to odegrał piętką do Alby i już za linią coś z mięśniem. 2/3 tygodnie podobno.
0
Deulofeu jakie podanie hahahaha
8
Zasłużone prowadzenie Getafe.
3
W meczu Francja - Anglia mijął Walkera aż miło ;)
0
Bez lewego skrzydła. Na zmiane Alba, Iniesta, Suarez.
0
Ale zajebista kurteczka Barcy.
0
Arsenal
1
A na ławce Gundogan, Sane czy Bernardo Silva :D
0
City na 15 min, a potem Barca :D
26
Kolejny blondasek:
https://scontent.ftxl1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/21742961_1217417791696450_4704641707184588331_n.jpg?oh=e3229c2f1bd16a0e42b8182854ced2a1&oe=5A1708FF
13
https://www.facebook.com/leomessi/videos/1965486113470973/
Messi się nudzi :D
0
Mendy 78 :D
4
Sensivity: 6.0
DPI: 3200
Nie :D
1
Mendy spoko gość. Często odpisuje fanom na twitterze i fajne story na insta dodaje :D
0
Jeszcze wejdzie
6
Kibice FC Koln w Londynie:
0
Bez takich ludzi jak Ronaldo piłka byłaby nudna.
0
Można City lubić lub nie, ale jak będą w formie to mogą wygrać z każdym. Wiem, że to tylko Feynoord.
0
"Żenadaaaaaa... Już całkiem na psy! Wstyd i patologiaaa. Brak mi słów... Nie mamy szans nigdzie, jestesmy za słabi. Guardiola to zły pomysł, już od początku tak sądziłem. Jest gorzej niz za czasów Ryjka. SEUGUDA CZEKA..."
:D
0
Świetnie zachował się przy pierwszej bramce. Poza tym kilka prób dryblingu, parę widocznych strat i ogólnie mało podań dostawał.
3
Za słaby na złotą piłkę xDD
7
Każdy trener, który miał go w zespole uważa tak samo jak ty.
3
Koszulkę sobie ogarniał już :D
5
To był Dembele :D
1
priv
0
AS Roma 2:2 Atletico
Barca 2:0 Juve
Bayern 3:1 Anderlecht
Celtic 1:4 PSG
Chelsea 3:0 Qarabag
United 1:1 Basel
Olympiakos 1:2 Sporting