0

Nie można tak mówić w sporcie. Na turniejach nie ma czegoś takiego jak Wielka Brytania tylko Szkocja/Anglia itd.

0

No raczej Niemcy zdecydowany top1. Polska też jest wysoko, szkoda że teraz jak nasza drużyna piłkarska zaczęła grać lepiej, to siatkówka czy ręczna nieco poszły w dół.

17

Za chłopa 40mln to promocja była xDDDD

6

Suarez gorszy niż Benzema w tym sezonie xDDD

1

Biegł na pełnym gazie żeby dogonić piłkę, udało mu się, to odegrał piętką do Alby i już za linią coś z mięśniem. 2/3 tygodnie podobno.

0

Deulofeu jakie podanie hahahaha

8

Zasłużone prowadzenie Getafe.

3

W meczu Francja - Anglia mijął Walkera aż miło ;)

0

Bez lewego skrzydła. Na zmiane Alba, Iniesta, Suarez.

0

Ale zajebista kurteczka Barcy.

0

Arsenal

1

A na ławce Gundogan, Sane czy Bernardo Silva :D

0

City na 15 min, a potem Barca :D

13

0

Mendy 78 :D

4

Sensivity: 6.0
DPI: 3200

Nie :D

1

Mendy spoko gość. Często odpisuje fanom na twitterze i fajne story na insta dodaje :D

0

Jeszcze wejdzie

6

Kibice FC Koln w Londynie:

0

Bez takich ludzi jak Ronaldo piłka byłaby nudna.

0

Można City lubić lub nie, ale jak będą w formie to mogą wygrać z każdym. Wiem, że to tylko Feynoord.

0

"Żenadaaaaaa... Już całkiem na psy! Wstyd i patologiaaa. Brak mi słów... Nie mamy szans nigdzie, jestesmy za słabi. Guardiola to zły pomysł, już od początku tak sądziłem. Jest gorzej niz za czasów Ryjka. SEUGUDA CZEKA..."

:D

0

Świetnie zachował się przy pierwszej bramce. Poza tym kilka prób dryblingu, parę widocznych strat i ogólnie mało podań dostawał.

3

Za słaby na złotą piłkę xDD

7

Każdy trener, który miał go w zespole uważa tak samo jak ty.

3

Koszulkę sobie ogarniał już :D

5

To był Dembele :D

1

priv

0

AS Roma 2:2 Atletico
Barca 2:0 Juve
Bayern 3:1 Anderlecht
Celtic 1:4 PSG
Chelsea 3:0 Qarabag
United 1:1 Basel
Olympiakos 1:2 Sporting

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?