MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jedyne z czym czasami ma jeszcze problemy to wyprowadzanie piłki ziemią, gdy przeciwna drużyna nakłada presing. Czasami wymaga to kombinacyjnej gry z Pique itd.
6
odpoczynek
0
Ja jak jeszcze grałem często to Fabregas. Zawsze lubiłem grać w środku, często mieć piłkę i rozgrywać, ale gdy była okazja to też oddać strzał na bramkę.
0
Przez takie zachowanie można wiele stracić w oczach potencjalnych głosujących. Nawet jak wygra za rok mś i ligę francuską, a dalej będzie odstawiał takie cyrki to na pewno trochę straci.
5
Dajcie chusteczkę, bo chyba zaczynam płakać.
0
Kto to ten Sergiej? Jakiś przypadkowy patus czy jakaś mafia?
44
Alexis Sanchez nigdy nie wie wiedział kiedy można się śmiać
https://scontent.ftxl1-1.fna.fbcdn.net/v/t31.0-8/21753292_1550617251644390_6404774850317389720_o.jpg?oh=57200ed9f119d2b536279ce174afaa4a&oe=5A5D9EA9
1
Brazylijska mafia w PSG :D
12
Cavani dzisiaj wróci do domu, usiądze do stołu i powie do żony: Ale mnie wkur ta gwiazdeczka, za rok wyjeżdżamy z Paryża xD
9
Mbappe jest posłusznym młodym chłopaczkiem to Neymar go lubi. Cavani stary wyga potrafi postawić na swoim i Neymar zaczyna odstawiać szopki xD
3
Zrozumiałbym jeszcze jakiś błąd typu "wiencej" czy coś, ale więdzej?
33
Neymar typowy dzieciak. Do Messiego nie ważył się nic powiedzieć. Swoją drogą to Emery będzie musiał przeprowadzić rozmowę z piłkarzami.
0
Ciekawe ile Barca płaci takiemu doktorowi.
10
wiedzej? xDDDDDD
0
Cavani? Te(dla wielu) drewno tak strzela? :D
21
Daliśmy radę 2 czy 3 miesiące bez Messiego to może i damy bez Dembele. O ile Suarez się obudzi.
6
xDDDD
1
Fajne przeżycie dla kibica. Być w centrum uwagi i na wszystkich kamerach w takim meczu.
2
Ale trafił ładnie z powietrza
28
Coś czuję szybkie dwa gole dla Realu i płacz. Za bardzo się tutaj co niektórzy nastawiają na wygraną Sociedad.
0
Niezły terminarz dostali.
1
Lub my z Getafe :D
0
Nie wiem. Ciężko stwierdzić.
0
Napoli potrafi rozstrzelać słabe drużyny.
0
Najlepsze jest to, że Dembele przez 2 lata nie miał żadnych większych urazów. Niecałe 3 mecze u nas i od razu 4 miesiące ;/
0
Wejdzie z Realem i strzeli gola dającego 3pkt :D O ile oczywiście leczenie będzie przebiegać szybciej niż planowano.
0
Nie przedłużył, Barca nie da mu tyle hajsu co City czy PSG.
0
Mam nadzieję, że Dembele wróci, będzie dobrze grał i że ta kontuzja też nie przekreśli jego wyjazdu na MS.
14
https://scontent.ftxl1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/21731293_1850170638344943_5779673999149875239_n.jpg?oh=bfdd86e948fb8151c879d0c0a3097876&oe=5A538F10
Przypadek?
0
Ta? No i co z tego? Tylko sporty lekkoatletyczne w takim razie. To za mało żeby nazywać ich najlepszym "krajem". Jeżeli weźmiemy osobno Anglię, Szkocję, Walię czy Irlandię Północną to już tak dobrze nie wypadają na tle Niemiec itd.