1

Jedyne z czym czasami ma jeszcze problemy to wyprowadzanie piłki ziemią, gdy przeciwna drużyna nakłada presing. Czasami wymaga to kombinacyjnej gry z Pique itd.

6

odpoczynek

0

Ja jak jeszcze grałem często to Fabregas. Zawsze lubiłem grać w środku, często mieć piłkę i rozgrywać, ale gdy była okazja to też oddać strzał na bramkę.

0

Przez takie zachowanie można wiele stracić w oczach potencjalnych głosujących. Nawet jak wygra za rok mś i ligę francuską, a dalej będzie odstawiał takie cyrki to na pewno trochę straci.

5

Dajcie chusteczkę, bo chyba zaczynam płakać.

0

Kto to ten Sergiej? Jakiś przypadkowy patus czy jakaś mafia?

1

Brazylijska mafia w PSG :D

12

Cavani dzisiaj wróci do domu, usiądze do stołu i powie do żony: Ale mnie wkur ta gwiazdeczka, za rok wyjeżdżamy z Paryża xD

9

Mbappe jest posłusznym młodym chłopaczkiem to Neymar go lubi. Cavani stary wyga potrafi postawić na swoim i Neymar zaczyna odstawiać szopki xD

3

Zrozumiałbym jeszcze jakiś błąd typu "wiencej" czy coś, ale więdzej?

33

Neymar typowy dzieciak. Do Messiego nie ważył się nic powiedzieć. Swoją drogą to Emery będzie musiał przeprowadzić rozmowę z piłkarzami.

0

Ciekawe ile Barca płaci takiemu doktorowi.

10

wiedzej? xDDDDDD

0

Cavani? Te(dla wielu) drewno tak strzela? :D

21

Daliśmy radę 2 czy 3 miesiące bez Messiego to może i damy bez Dembele. O ile Suarez się obudzi.

6

xDDDD

1

Fajne przeżycie dla kibica. Być w centrum uwagi i na wszystkich kamerach w takim meczu.

2

Ale trafił ładnie z powietrza

28

Coś czuję szybkie dwa gole dla Realu i płacz. Za bardzo się tutaj co niektórzy nastawiają na wygraną Sociedad.

0

Niezły terminarz dostali.

1

Lub my z Getafe :D

0

Nie wiem. Ciężko stwierdzić.

0

Napoli potrafi rozstrzelać słabe drużyny.

0

Najlepsze jest to, że Dembele przez 2 lata nie miał żadnych większych urazów. Niecałe 3 mecze u nas i od razu 4 miesiące ;/

0

Wejdzie z Realem i strzeli gola dającego 3pkt :D O ile oczywiście leczenie będzie przebiegać szybciej niż planowano.

0

Nie przedłużył, Barca nie da mu tyle hajsu co City czy PSG.

0

Mam nadzieję, że Dembele wróci, będzie dobrze grał i że ta kontuzja też nie przekreśli jego wyjazdu na MS.

0

Ta? No i co z tego? Tylko sporty lekkoatletyczne w takim razie. To za mało żeby nazywać ich najlepszym "krajem". Jeżeli weźmiemy osobno Anglię, Szkocję, Walię czy Irlandię Północną to już tak dobrze nie wypadają na tle Niemiec itd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?