1

Kolejny punkty pomimo kolejnego meczu, gdzie nie potrafimy narzucić swojego stylu i wygrywamy dzięki przebłyskom geniuszu.

0

Piękna akcja dwujkowa, ale naprawdę smutne jest to, że Messi musi akcję rozpocząć i skończyć żeby strzelić bramkę.

0

Z każdą lepszą drużyną przegrywalibyśmy już przynajmniej jedną bramką.

4

Każdy? xD Chociażby Semedo, Dembele czy Mbappe wyglądają normalnie na swój wiek.

0

Ta, dodatkowa zmiana w dogrywce. Tak samo wczoraj w pucharze Anglii.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Tourists go home, refugees welcome - Cała Barcelona :D

0

Nie strzelali na zmianę. Jest nowy system karnych testowany. ABAABB itd

0

Z angielskiego dziennika wyczytałeś? Ja z angielkisch dzienników czytam od paru lat, że Messi dojdzie do Chelsea lub City i że wskazał listę zawodników z którymi się nie dogaduje.

68

Zdecydowanie nie.

2

0

10

Ja tam nie chciałbym finału Barca - Real. Za dużo stresu :D

0

City jednak top 1 na ten moment. PSG nie potrafi nawet Ligue 1 porządnie zdominowac.

4

Tottenham może nie, ale City wydaje mi się, że tak.

0

Żeby się nie zmęczyć? Przed pucharem króla chyba. Przy wyniku 1:0 nie można grać żeby się nie zmęczyć.

0

Takie City by nas ośmieszyło gdybyśmy zagrali tak na stojąco jak dzisiaj.

7

My gramy tragicznie od jakiegoś miesiąca. Wyniki może mówią coś innego, ale jesteśmy przewidywalni nawet dla najsłabszego rywala.

0

Co kraj to obyczaj :)

2

5

Przeczytałem: Pique zachował się idiotycznie

0

A może Koreańczycy? Ruskie czy tam Polacy znowu niezadowoleni.

1

????? Cieszą się życiem. Nie ma co płakać, nei jest to finał Ligi Mistrzów.

0

W takim razie super.

0

Młodziak z Maroko. Wychowanek Realu, podobno dobrze rokujący.

0

Nawet fajna przeróbka.

1

Ta i porazka z nami w finale, tego im życzę :D

0

Seks przed ślubem?

0

Atletico miało na początku 2/3 setki. Dobrze, że Mats wybronił.

1

Przed nami ciężkie mecze. Nawet Malagi się trochę obawiam, bo potrafią nam napsuć krwi. Jedyny plus to, że nie mają już Kameniego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?