MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kolejny punkty pomimo kolejnego meczu, gdzie nie potrafimy narzucić swojego stylu i wygrywamy dzięki przebłyskom geniuszu.
0
Piękna akcja dwujkowa, ale naprawdę smutne jest to, że Messi musi akcję rozpocząć i skończyć żeby strzelić bramkę.
0
Z każdą lepszą drużyną przegrywalibyśmy już przynajmniej jedną bramką.
4
Każdy? xD Chociażby Semedo, Dembele czy Mbappe wyglądają normalnie na swój wiek.
0
Ta, dodatkowa zmiana w dogrywce. Tak samo wczoraj w pucharze Anglii.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Tourists go home, refugees welcome - Cała Barcelona :D
0
Nie strzelali na zmianę. Jest nowy system karnych testowany. ABAABB itd
0
Z angielskiego dziennika wyczytałeś? Ja z angielkisch dzienników czytam od paru lat, że Messi dojdzie do Chelsea lub City i że wskazał listę zawodników z którymi się nie dogaduje.
68
Zdecydowanie nie.
2
https://streamable.com/gt92f ;d
0
https://streamable.com/gt92f
10
Ja tam nie chciałbym finału Barca - Real. Za dużo stresu :D
0
City jednak top 1 na ten moment. PSG nie potrafi nawet Ligue 1 porządnie zdominowac.
4
Tottenham może nie, ale City wydaje mi się, że tak.
0
Żeby się nie zmęczyć? Przed pucharem króla chyba. Przy wyniku 1:0 nie można grać żeby się nie zmęczyć.
0
Takie City by nas ośmieszyło gdybyśmy zagrali tak na stojąco jak dzisiaj.
7
My gramy tragicznie od jakiegoś miesiąca. Wyniki może mówią coś innego, ale jesteśmy przewidywalni nawet dla najsłabszego rywala.
0
Co kraj to obyczaj :)
2
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/22539750_1104094373060191_4887434787123490668_n.jpg?oh=b446025d22f204676e561f4b48d12ce2&oe=5A7BD254
Xavi to się chyba naprawdę tam dobrze zintegrował. Niedługo jeszcze na islam przejdzie :D
5
Przeczytałem: Pique zachował się idiotycznie
0
A może Koreańczycy? Ruskie czy tam Polacy znowu niezadowoleni.
1
????? Cieszą się życiem. Nie ma co płakać, nei jest to finał Ligi Mistrzów.
0
W takim razie super.
0
Młodziak z Maroko. Wychowanek Realu, podobno dobrze rokujący.
0
Nawet fajna przeróbka.
1
Ta i porazka z nami w finale, tego im życzę :D
0
Seks przed ślubem?
0
Atletico miało na początku 2/3 setki. Dobrze, że Mats wybronił.
1
Przed nami ciężkie mecze. Nawet Malagi się trochę obawiam, bo potrafią nam napsuć krwi. Jedyny plus to, że nie mają już Kameniego.