MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Przecież wiadomo, że pierwszy od lewej.
0
To polecam wizytę u specjalisty.
4
https://scontent.ftxl1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/23517523_1401822579926292_3571199575993949075_n.jpg?oh=c151f6344f3e1d40b8e5612c876f0678&oe=5AAFFF52
Nie zmienił się ani troche
0
Jak myślicie kto dzisiaj wygra. Irlandia - Dania i Niemcy - Francja?
0
Dla mnie Francja jest większym faworytem niż Hiszpania, która nie wiem dlaczego budzi tutaj taki respekt. Może dlatego, że gra tam sporo piłkarzy Barcy i Realu :)
0
Antonio Mateu Lahoz
3
Nie znasz go? :D
3
Jak myślicie Zlatan wróci na mistrzostwa przy awansie Szwecji? Z jednej strony fajnie byłoby gdyby zagrał ostatni turniej, a z drugiej nie grał w kwalifikacjach, zakończył karierę reprezentacyjną i Szwecja pewnie znowu zaczęłaby grać stylem - wszystko na Zlatana.
1
Francja 2X ci nie wejdzie pewnie xd
0
Jak nie złapie go kontuzja na MŚ to zostanie.
0
Ronaldinho po dropsach
0
Jego syn w Barcelonie został?
15
Auba z odwiedzinami u Dembele:
https://scontent.ftxl1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/23316704_1398198100288740_4695994037878844015_n.jpg?oh=a77f505e2755911174263cdd8fed485a&oe=5AA93D5E
3
Takich podań Gomes mógłby się uczyć :D
0
A dlaczego nie? Przecież nie robi to z Ciebie zdrajcy narodu polskiego.
15
Klasyczne, fajne.
2
Osoba, która zabiła 27(minimum) osób w Sutherland Springs(Texas):
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2017/11/05/23/460E398B00000578-5052163-image-a-10_1509923283310.jpg
1
???
4
Wczoraj al Fayed go wrzucał, parę osób dało swoje odpowiedzi.
Centyrsta, pokojowy, liberał, postępowy.
1
Centyrsta, pokojowy, liberał, postępowy.
0
City czy PSG zaoferują znacznie wyższą pensję.
0
Niedaleko La Sagrada Familia.
0
Pozwolę sobie zacytowac kolegę niżej:
"Poszanowanie Konstytucji Hiszpanii to właśnie jest demokracja. Nacjonaliści katalońscy chcą rozerwać jedność państwa, chyba się nie łudzili, że nie będzie oporu? Łamanie konstytucji, inaczej niż u nas, jest w Hiszpanii ścigane i karane. B. dobrze, że te oświadczenie FCB jest tak spokojne i spolegliwe. Wiedzą, co mogą stracić idąc na otwartą wojnę z Madrytem..."
0
Trener z prawdziwego zdarzenia, nie to co nowy Ferguson w Realu Madryt.
0
W finale nie będzie ani PSG, ani Tottenhamu podejrzewam.
0
talent z 1998 roku, nazywany był już zastępcą Carvajala na lata.
6
My nie gramy dużo lepiej od Realu, śmieszny mecz byłby :)
0
Tutaj byłby taki sam lub większy.
1
Petralona to jaskinia w Grecji, ale być może też mała szpilka.
3
Najważniejsze, że Goretzka ma coś w głowie :D