MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ktoś z naszej strony pisał, że wybiera się na mecz z Las Palmas do Barcelony? Pewnie ta niepewność czy mecz się odbędzie zabija.
0
Wszystko wina Tuska.
0
Ciekawszy może byłby w tamtym sezonie. Teraz Koln jest ostatni w tabeli
0
A jednak :D Kolejny w końcówce.
0
Właśnie miałem pisać :D Jakie jeszcze mecze na kuponie?
0
1:1
0
Manchester United póki co to ma tak łatwy terminarz jak i my :D
0
Wydaje mi się, że Chelsea wygra. Wypadł Aguero i Mendy.
1
Jak grasz w FUT to tak.
0
Dembele nawet jest
9
Mendy uszkodzenie więzadła krzyżowego - jutro operacja w Barcelonie. Przerwa kilka miesięcy.
0
Sangol tylko na niedzielę, potem jakiś inny trener. Ciekawe kto.
0
Jutro mają znowu przyjść to im powiem. Dzięki!
0
I ile czasu zajęła naprawa?
0
Zna sie tutaj ktoś na routerach i internecie ogólnie? Od dwa dni nie mam neta. Na routerze miga cały czas DSL. U kumpla sprawdzalem i wszystko działało. Dzwoniłem na infolinie powiedzieli żeby zrestartować router itd i dopiero za 14 dni mogą wysłać technika. Co ciekawe w moim bloku jest remont całkowity. Czy możliwe, ze jakiś elektryk odpiął lub rozciął kabel odpowiadający za internet? Coś tam widziałem majstrowali w piwnicy przy kablach. Telefon stacjonarny ten nie działa. Jakieś pomysły?
10
W czasie okienka. Jeden chłopak u nas na stronie tak się zapędził, że aż stawiał Milan jako czarnego konia tej edycji LM. Zapomniał, że w niej nie grają :D
3
Już hype na Milan się skończył?
0
Kilku młodziaków z City zostało wypożyczonych też do Girony z powodu właśnie udziałów.
1
Ja obejrzę coś od grup, jutro jakoś średnio mnie interesuje, nie na tyle żeby wstawać o 7 :D
0
Neymar bez powołania na jutrzejszy mecz.
10
Dla mnie Messi jest Bogiem i wierzę tylko w niego, jedynego.
0
Przypomina Paulinho.
3
Mówi po niemiecku? Dlatego też jest zaprzyjaźniony z ter Stegenem.
13
Koledzy nasi.
1
https://scontent.ftxl1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/21765152_1355479357893948_2208858289402754597_n.jpg?oh=263fe90e364ad01e8ed59b3d5d8f3e1b&oe=5A5B2E21
Dla tak honorowej osoby zawsze znajdzie się u nas miejsce.
0
Była dłuższa przerwa, zawodnik Betisu leżał z 3min.
1
Wrzutka Madryt powróciła, tylko że nie udało się wykończyć.
0
??? Gościu leżał przez 3min.
0
Real z Benzemą gra lepiej, szczególnie na słabsze drużyny.
7
Raczej się nie uda.