0

:D

0

Niespodziewałem się takich słów o Dembele.

1

Ronaldo może grać w LM mimo zawieszenia? Na FlashScore jest napisane, że nie będzie go, bo zawieszony.

11

Co najbardziej z dzisiaj mnie cieszy? Nie hat-trick Messiego, nie przełamanie Suareza, nie asysta i debiut Dembele, nie czyste konto, ale bardzo dobra zmiana Gomesa.

0

Ktoś się orientuje jakie są szanse na uzuskanie niepodległości przez Katalonie?

1

Ederson - Walker, Kompany, Otamendi, Mendy - Gundogan, Silva, de Bruyne, B. Silva - G. Jesus, Aguero

+ wiele innych wariantów gry

0

poważnie?

1

Jak ktoś zna angielski to dobry filmik o powrocie Coutinho do Liverpoolu:

3

Jedno nie wyklucza drugiego. Totti to może mówić o miłości i przywiązaniu do Romy. Mbappe mówi o miłości do piłki nożnej. A wiadomo, że pieniążki też lubi.

0

I Asnensio

2

Ja w FIFIE tylko strzelam w środek, a piłka toczy się z prędkością 2km/h

0

Ta, ale nawet na poziomie indywidualnym nie wygląda najlepiej w ostatnich meczach reprezentacji.

28


Nawet nie wiedziałem, że Asensio stracił matkę gdy miał 15 lat.

1

Messi z Urugwajem też grał na poziomie kolegów. Wczoraj nieco lepiej, ale i tak nic ciekawego nie pokazał.

0

Kupa

0

Rusek trafił już za kratki naszczęście.

0

W najbliższą sobote debiut MSD.

0

Różnica bramek w całych kwalifikacjach.

18

Tylko, że Argentyna ma zawodników, którzy powinni spokojnie awansować na MŚ. Na pewno nie są gorsi niż Kolumbia czy Urugwaj.

6

Zaraz komentarze: Sampaoli kupa nie trener :D

2

haha w sumie to Grizi trochę przypomina tą dziewczynkę :D

0

Iran się podłożył

1

Kumpli nie masz? Jak uda ci się postawić to ciężko będzie z odbiorem, bo zazwyczaj trzeba pokazać dokument.

3

Aż tak to nie. Myślałem, że będzie grał w Śląśku albo Legii max. Mimo wszystko fajnie, że tak wiele osiągnął. Może kiedyś zagra w swoim ukochanym Realu :D

45

U nas w grupie tylko on się wybił, a na moje oko było kilku chłopaków, którze byli wtedy lepsi od niego. No ale jego ojciec był trenerem, może dlatego przeszedł wtedy do Zagłębia jako jedyny :D

63

3

Jak to jest, że Ozil w reprezentacji gra 10x lepiej niż w Arsenalu, podobnie zresztą Tomek Muller? Takiego Ozila z reprezentacji to by przygarnął.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?