MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bo rywale są mocniejsi niż byli.
0
Ta? A mi się wydaje, że jest na tej liście tylko ze względu na to, że jest Polakiem. Gdzie np. Ederson z City? W tamtym sezonie wygrał ligę z Benficą, a cała drużyna straciła 18 goli.
0
Co na tej liście robi Łukasz Skorupski?
1
Nikt poważny nie odejdzie w styczniu, tym bardziej, że zbliżają się MŚ.
0
Zdaję sobie sprawę, ale wielu tutaj pisze cały czas, że piłkarz za słaby na ŁKS :D
0
Paulinho z Ekwadorem:
https://x.com/BrazilStat/status/903782113929027586
8
PSG za rok kupi Griezmanna i Oblaka :D
0
chuowo
1
https://x.com/neurophate/status/903733743390773248
Zasłużyli chyba, co?
1
Ta pstryczek. Branie odpadów, które były za słabe na Real :D
0
Na pewno :D
0
wpisz w google reddit soccerstreams
12
??? A co mieli zrobić? Dać 200mln?
6
Dajcie tego Mahreza chociaż. Przecież nasz atak wygląda śmiesznie. Deulofeu i Paco jako zmiennicy? Jak my chcemy wygrać LM jak ktoś złapie kontuzje?
1
2:2
0
Pierwszy mecz z nowym trenerem, chyba nie spodziewałeś się fajerwerków.
0
Andre Gomes może jeszcze odejść, nie? To, że nie ma oficjalki nie znaczy, że go nie wypożyczli/kupili?
0
Już widzę jak Bartomeu po posiedzeniu wieczornym otwiera notatniczek z numerami i dzwoni kolejno do: Mundo Deportivo, beIN, RAC1 etc :D
7
Chce do Barcy mamo :D
0
Chelsea mogło go już kupić, a ogłosić mogą nawet jutro.
0
Niby Arsenal urwał kontakty, ale krązą plotki, że Sanchez już od 2 tygodni wie, że przechodzi do City i że wstępna kwota miała być 70mln i za tyle przejdzie. A Arsenal z tymi akcjami co odwala teraz chce po prostu pokazać, że nie oddali go bez walki itd.
0
I dobrze młody!
1
Ogólnie to gdzie to oficjalki? Mahrez przecież na pewno gdzieś przeszedł, a cisza. Niby do Chelsea, ale dawać oficjalki.
2
A mi się wydaje, że nie dorósł jeszcze do wyjazdu z Francji. Ma 18 lat, dopiero rok w profesjonalnej piłce i po prostu nie chce grać dla Realu, uczyć się nowego języka, klimatyzować w nowym miejscu. Nawet jakby Real dał taką tygodniówkę jak PSG, to wydaje mi się, że Mbappe na Real zdecyduje się za 5 lat(o ile będzie się rozwijał).
0
Ta już na tamtym Euro mieli ekipe jak mało kto, a teraz po roku mają jeszcze lepszą :D
7
Dawać tego Lemara, obejrzałem mecz Francji to mi przeszedł Coutinho. A Mbappe miód.
0
Wiem wydaje mi się, że Indyczce chodziło o UEFA, że ich wywalą :D
22
O co śmiechłem:
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/21192008_1752295641731108_8039943077197013367_n.jpg?oh=99ecbe2521dd2f0e7ad4c6909a129626&oe=5A579EAE
9
Takich wiadomości to nie wrzucaj :D
0
Nikt poza innymi drużynami PSG z LM nie wywali.