1

Bo rywale są mocniejsi niż byli.

0

Ta? A mi się wydaje, że jest na tej liście tylko ze względu na to, że jest Polakiem. Gdzie np. Ederson z City? W tamtym sezonie wygrał ligę z Benficą, a cała drużyna straciła 18 goli.

0

Co na tej liście robi Łukasz Skorupski?

1

Nikt poważny nie odejdzie w styczniu, tym bardziej, że zbliżają się MŚ.

0

Zdaję sobie sprawę, ale wielu tutaj pisze cały czas, że piłkarz za słaby na ŁKS :D

0

8

PSG za rok kupi Griezmanna i Oblaka :D

0

chuowo

1

1

Ta pstryczek. Branie odpadów, które były za słabe na Real :D

0

Na pewno :D

0

wpisz w google reddit soccerstreams

12

??? A co mieli zrobić? Dać 200mln?

6

Dajcie tego Mahreza chociaż. Przecież nasz atak wygląda śmiesznie. Deulofeu i Paco jako zmiennicy? Jak my chcemy wygrać LM jak ktoś złapie kontuzje?

1

2:2

0

Pierwszy mecz z nowym trenerem, chyba nie spodziewałeś się fajerwerków.

0

Andre Gomes może jeszcze odejść, nie? To, że nie ma oficjalki nie znaczy, że go nie wypożyczli/kupili?

0

Już widzę jak Bartomeu po posiedzeniu wieczornym otwiera notatniczek z numerami i dzwoni kolejno do: Mundo Deportivo, beIN, RAC1 etc :D

7

Chce do Barcy mamo :D

0

Chelsea mogło go już kupić, a ogłosić mogą nawet jutro.

0

Niby Arsenal urwał kontakty, ale krązą plotki, że Sanchez już od 2 tygodni wie, że przechodzi do City i że wstępna kwota miała być 70mln i za tyle przejdzie. A Arsenal z tymi akcjami co odwala teraz chce po prostu pokazać, że nie oddali go bez walki itd.

0

I dobrze młody!

1

Ogólnie to gdzie to oficjalki? Mahrez przecież na pewno gdzieś przeszedł, a cisza. Niby do Chelsea, ale dawać oficjalki.

2

A mi się wydaje, że nie dorósł jeszcze do wyjazdu z Francji. Ma 18 lat, dopiero rok w profesjonalnej piłce i po prostu nie chce grać dla Realu, uczyć się nowego języka, klimatyzować w nowym miejscu. Nawet jakby Real dał taką tygodniówkę jak PSG, to wydaje mi się, że Mbappe na Real zdecyduje się za 5 lat(o ile będzie się rozwijał).

0

Ta już na tamtym Euro mieli ekipe jak mało kto, a teraz po roku mają jeszcze lepszą :D

7

Dawać tego Lemara, obejrzałem mecz Francji to mi przeszedł Coutinho. A Mbappe miód.

0

Wiem wydaje mi się, że Indyczce chodziło o UEFA, że ich wywalą :D

9

Takich wiadomości to nie wrzucaj :D

0

Nikt poza innymi drużynami PSG z LM nie wywali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?