0

Akurat w LM strzela jak na zawołanie.

0

Zagra Sergi Roberto.

1

Do tego ma więcej asyst niż Eriksen i Coutinho przy mniejszej liczbie meczów.

4

Ozila można lubić lub nie, ale jest to naprawdę dobry zawodnik i za 15/20mln grzechem byłoby go nie kupić.

https://www.premierleague.com/players/4714/Mesut-%C3%96zil/stats
https://www.premierleague.com/players/4525/Philippe-Coutinho/stats
https://www.premierleague.com/players/4845/Christian-Eriksen/stats

Co prawda nie jest to typ walczaka boiskowego i często jest zmęczony po godzinie gry, ale nawet żeby miał wchodzić na ostatnie 30/20 to warto wydać tak małe pieniąze.

0

Tak

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Był Królem świata!!!!!!

0

Spadek formy nie oznacza brak wygranych. My mamy spadek formy od paru tygodni.

1

Bo im więcej LGBT tym mniej chrzestów, itp. $$$

0

Uwielbiam spać po hotelach, chętnie spróbowałbym te z filmiku :D

9

Rosji ktoś może nie chcieć bo grają u siebie.

2

Ten ból dupy i oburzenie na FB jak jest jakiś artykuł, że Dania, Szwecja czy Hiszpania chcą wylosować Polskę z pierwszego koszyka :D

0

No, niezła patologia.

0

Islamiści, że ISIS czy muzłumanie? Muzłumanie są od kilku wieków w Europie :D

17

Prawda boli?

2

Alexis nie pójdzie do Barcy, bo City czy PSG dadzą mu 100x większe zarobki w lecie.

0

Czytałem głównie o osobach z USA, które pracują w Korei jako nauczyciele angielskiego lub informatycy i wszyscy sobie zachwalają, ale wiadomo każdy opisuje swoje doświadczenia.

0


Więcej szczęścia niż rozumu.

0

Ta, to najgorsza część.

0

Nie. Świetny kraj! Dobra kuchnia, dużo imprez(jak ktoś lubi), szybki internet(:D), inteligentni ludzie. Taki Seoul to żyje 24/7. A co do UK to byłem turystycznie i nie było źle, ale nie wiem czy na dłuższą metę mógłbym tam mieszkać. Jakoś tak szaro, zimno, ludzie wydają się być znacznie bardziej zapatrzeni w siebie i niemili w porównaniu do Niemiec czy Hiszpanii.

0

Polska, Urugwaj, Iran, Maroko - mogłoby być

0

W jakim mieście?

0

Wiem, podobnie Idnonezja, Singapur itd. Fajne miejsca, dużo imprez, turystów, ale mimo wszystko na dłuższą metę nie chciałbym. Mimo wszyskto szanuje wybory.

2

Rival albo Logitech

0

Na stałe w EU to Niemcy, Szwajcaria albo Hiszpania(gdyby może było lepiej finansowo), sezonowo Holandia lub Niemcy. Nie w EU to Korea Płd, Kanada, Australia.

0

W kraju muzłumańskim chciałbyś żyć?

0

Te słuchawki xDDDDD

4

Reprezentacje, które nie przegrały żadnego meczu w 2017 roku:

Germany, Denmark, Belgium, Spain and Iran. Peru might join if they don't lose to New Zealand.

1

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?