MontelQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Akurat w LM strzela jak na zawołanie.
0
Zagra Sergi Roberto.
1
Do tego ma więcej asyst niż Eriksen i Coutinho przy mniejszej liczbie meczów.
4
Ozila można lubić lub nie, ale jest to naprawdę dobry zawodnik i za 15/20mln grzechem byłoby go nie kupić.
https://www.premierleague.com/players/4714/Mesut-%C3%96zil/stats
https://www.premierleague.com/players/4525/Philippe-Coutinho/stats
https://www.premierleague.com/players/4845/Christian-Eriksen/stats
Co prawda nie jest to typ walczaka boiskowego i często jest zmęczony po godzinie gry, ale nawet żeby miał wchodzić na ostatnie 30/20 to warto wydać tak małe pieniąze.
0
Tak
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Był Królem świata!!!!!!
0
Spadek formy nie oznacza brak wygranych. My mamy spadek formy od paru tygodni.
1
Bo im więcej LGBT tym mniej chrzestów, itp. $$$
0
Uwielbiam spać po hotelach, chętnie spróbowałbym te z filmiku :D
9
Rosji ktoś może nie chcieć bo grają u siebie.
2
Ten ból dupy i oburzenie na FB jak jest jakiś artykuł, że Dania, Szwecja czy Hiszpania chcą wylosować Polskę z pierwszego koszyka :D
0
No, niezła patologia.
0
Islamiści, że ISIS czy muzłumanie? Muzłumanie są od kilku wieków w Europie :D
17
Prawda boli?
2
Alexis nie pójdzie do Barcy, bo City czy PSG dadzą mu 100x większe zarobki w lecie.
0
Czytałem głównie o osobach z USA, które pracują w Korei jako nauczyciele angielskiego lub informatycy i wszyscy sobie zachwalają, ale wiadomo każdy opisuje swoje doświadczenia.
0
Więcej szczęścia niż rozumu.
0
Ta, to najgorsza część.
0
Nie. Świetny kraj! Dobra kuchnia, dużo imprez(jak ktoś lubi), szybki internet(:D), inteligentni ludzie. Taki Seoul to żyje 24/7. A co do UK to byłem turystycznie i nie było źle, ale nie wiem czy na dłuższą metę mógłbym tam mieszkać. Jakoś tak szaro, zimno, ludzie wydają się być znacznie bardziej zapatrzeni w siebie i niemili w porównaniu do Niemiec czy Hiszpanii.
0
Polska, Urugwaj, Iran, Maroko - mogłoby być
0
W jakim mieście?
0
Wiem, podobnie Idnonezja, Singapur itd. Fajne miejsca, dużo imprez, turystów, ale mimo wszystko na dłuższą metę nie chciałbym. Mimo wszyskto szanuje wybory.
0
http://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-5783346.html
2
Rival albo Logitech
0
Na stałe w EU to Niemcy, Szwajcaria albo Hiszpania(gdyby może było lepiej finansowo), sezonowo Holandia lub Niemcy. Nie w EU to Korea Płd, Kanada, Australia.
0
W kraju muzłumańskim chciałbyś żyć?
0
Te słuchawki xDDDDD
4
Reprezentacje, które nie przegrały żadnego meczu w 2017 roku:
Germany, Denmark, Belgium, Spain and Iran. Peru might join if they don't lose to New Zealand.
1
Komentarz usunięty